0

Benfica miała wszytsko co chciała i na własne życzenie przegrała , nie wiem jak oni mogli to przegrać . A my chyba pierwszy raz od 10 lat mieliśmy trochę szczęścia .

2

Obrońca za dobrym to on tez nie był

35

Bardzo dobrze niech piłkarze robią trochę presję , myślę że to pomoże. Bo w lidze dzieją się dziwne rzeczy naprawdę od lat.

0

@pollack i prawi 30 bramek na początku stycznia haha w wieku 36 lat a Ty dalej do fabryki za najniższą krajową hahah

0

@mati15d ale tam było całkiem z boku nie musiał podskakiwać

1

@ousmanedembele10 z taką obrona to nie ma takiej możliwości :p

1

@czar007 dla mnie Szczęsny i tam sto razy lepszy o pewniejszy od Pani, nie przypadkowo z nim wygrywamy a z Penia nie

0

@4Fabregas4 Szczęsny kolego sympatyczny też nie faulował

1

@kamillek88 hahahaha marna prowokacja

0

Nie wieszanie psów tu nie powinno być karnego

7

Flick się zorientował ze z Pena nic nie wygramy, dziwne że dopiero teraz , jak 8 meczów z rzędu w lidze prawie z zerowym dorobkiem punktowym :p

0

Trzyma się dziadzia koryta

0

Myślę że Flick jest kumaty że w Lidze Mistrzów z Pena w bramce to szybko odpadniemy

0

@[Oli] przesadziłeś z tym 160 cm xd

14

@Fitkrzych69 gościu wes lecz swoje kompleksy gdzie indziej

0

Ten gość jest wogole nie potrzebny chyba że z pensja 1 mln euro

0

Ciekawe czy Szczęsny zagra

4

@Kismeth właśnie tego doświadczyłem :) problemy zdrowotne i inne problemy i zawinęła się w momencie do innego i nazwała mnie niedojrzałym że zachorowalem hah ale mnie to już nie rusza bo mam 35 lat i znam tego typu panienki . Ale ostrzegam młodych szon jest gorszy niż narkotyki i gorzej niszczy .

2

W lato sprzedać i zapomnieć może się skusi na Arabie

0

Według mnie Martinez w wyprowadzaniu piłki jest równie mierny co Araujo ale w innych aspektach urus przeważa zdecydowanie. Specjalnie się w tym sezonie przyglądam Hiszpanowi ile razy on na oślep kopie ...

1

Myślę że 80 mln w kontakcie klauzuli i wszyscy happy

1

Ładnie to Araujo rozegrał i zagwarantował sobie lepsza pensyjke, ma chlop głowę

0

@RKS1979 bardzo dobrze że tak wyszło

9

Mówcie co chcecie ale ze Szczęsnym w bramce zespół wygląda sto razy lepiej w obronie. A Pena wszedł i po 30 sekundach wpuścił szmatę niesamowita

1

@Filarrr11 żeby bzykac gwiazdę porno nie trzeba mieć nawijki tylko hajs. Takie spostrzeżenie od starszego kolegi :)

3

@MatBac1991 Tam to dopiero byłby fatalny :p

0

@tomek1656 pewnie będzie 20 xd

3

Idę o zakład gdyby on grał zamiast Pani w ważniejszych meczach nie tracilibysmy tak głupio bramek

6

Człowiek klasa u super trener , miazdzylismy w lidze wtedy gdy był trenerem , te czasy już nigdy nie wrócą

1

@WiernyKibic111 czyli nikogo nie kupimy bo nikogo nie sprzedamy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?