xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benfica miała wszytsko co chciała i na własne życzenie przegrała , nie wiem jak oni mogli to przegrać . A my chyba pierwszy raz od 10 lat mieliśmy trochę szczęścia .
2
Obrońca za dobrym to on tez nie był
35
Bardzo dobrze niech piłkarze robią trochę presję , myślę że to pomoże. Bo w lidze dzieją się dziwne rzeczy naprawdę od lat.
0
@pollack i prawi 30 bramek na początku stycznia haha w wieku 36 lat a Ty dalej do fabryki za najniższą krajową hahah
0
@mati15d ale tam było całkiem z boku nie musiał podskakiwać
1
@ousmanedembele10 z taką obrona to nie ma takiej możliwości :p
1
@czar007 dla mnie Szczęsny i tam sto razy lepszy o pewniejszy od Pani, nie przypadkowo z nim wygrywamy a z Penia nie
0
@4Fabregas4 Szczęsny kolego sympatyczny też nie faulował
1
@kamillek88 hahahaha marna prowokacja
0
Nie wieszanie psów tu nie powinno być karnego
7
Flick się zorientował ze z Pena nic nie wygramy, dziwne że dopiero teraz , jak 8 meczów z rzędu w lidze prawie z zerowym dorobkiem punktowym :p
0
Trzyma się dziadzia koryta
0
Myślę że Flick jest kumaty że w Lidze Mistrzów z Pena w bramce to szybko odpadniemy
0
@[Oli] przesadziłeś z tym 160 cm xd
14
@Fitkrzych69 gościu wes lecz swoje kompleksy gdzie indziej
0
Ten gość jest wogole nie potrzebny chyba że z pensja 1 mln euro
0
Ciekawe czy Szczęsny zagra
4
@Kismeth właśnie tego doświadczyłem :) problemy zdrowotne i inne problemy i zawinęła się w momencie do innego i nazwała mnie niedojrzałym że zachorowalem hah ale mnie to już nie rusza bo mam 35 lat i znam tego typu panienki . Ale ostrzegam młodych szon jest gorszy niż narkotyki i gorzej niszczy .
2
W lato sprzedać i zapomnieć może się skusi na Arabie
0
Według mnie Martinez w wyprowadzaniu piłki jest równie mierny co Araujo ale w innych aspektach urus przeważa zdecydowanie. Specjalnie się w tym sezonie przyglądam Hiszpanowi ile razy on na oślep kopie ...
1
Myślę że 80 mln w kontakcie klauzuli i wszyscy happy
1
Ładnie to Araujo rozegrał i zagwarantował sobie lepsza pensyjke, ma chlop głowę
0
@RKS1979 bardzo dobrze że tak wyszło
9
Mówcie co chcecie ale ze Szczęsnym w bramce zespół wygląda sto razy lepiej w obronie. A Pena wszedł i po 30 sekundach wpuścił szmatę niesamowita
1
@Filarrr11 żeby bzykac gwiazdę porno nie trzeba mieć nawijki tylko hajs. Takie spostrzeżenie od starszego kolegi :)
3
@MatBac1991 Tam to dopiero byłby fatalny :p
0
@tomek1656 pewnie będzie 20 xd
3
Idę o zakład gdyby on grał zamiast Pani w ważniejszych meczach nie tracilibysmy tak głupio bramek
6
Człowiek klasa u super trener , miazdzylismy w lidze wtedy gdy był trenerem , te czasy już nigdy nie wrócą
1
@WiernyKibic111 czyli nikogo nie kupimy bo nikogo nie sprzedamy :p