0

Już po lidze , możemy zapomnieć

1

@damcio24 ja pitolę jeszcze poprzeczka w ostatniej sekundzie xd

2

Jakim cudem dziś Real to wygrał , to jest koniec ligi ! Dziękuję dobranoc

0

@kosmos91 lepiej tam nie rób :p

0

@HubertMlody odpowiedz sobie czyja to jest wina ?

0

@Nightraider nie panikuj.

0

Komentarz usunięty

0

@BORO_12 Jak tracimy jak zyskujemy on nie jest więcej wart, to zawodnik który popełnia masę błędów w defensywie

5

Bardzo dobra oferta to nie jest zawodnik na Barcelonę

1

Będzie raczej jak z Messim że wszytsko będzie dobrze a skończyło się płaczem , myślę że winna tu jest federacja a nie Laporta. Taka jest moja opinia . Laporta zastał klub w fatalnym stanie , musiał zaryzykować bo by się skończyło środkiem tabeli i wylecieli byśmy z obiegu na wiele lat . Kto tego nie kuma jest głupi.

0

@OldMc84 co Ty bredzisz kolego xd

0

Naprawdę jest to patologiczna federacja, zamiast wpierać zawodnika swojego, robić wszytsko żeby mógł zostać zarejestrowany, to robią na złość . Przecież każdy wie że mogą to zrobić , wylewacie wiadro pomyj na Laporte a tak naprawdę winna jest tu federacja , która robi po złość bo nienawidzi Katalonii. Tak jest od lat .

0

@Pablozeusz dzisiaj jest 2 stycznia. Jeśli awansujemy do finału superpucharu to powinien tam dostać 30 minut

1

@LukaszFan jakby nikogo nie sciagnal to by go na taczkach wywieźli to jest Barcelona , on chce dobrze dla tego klubu ale ma przeciwnosci

3

Oco wam chodzi z tym Laporta out xd mnie to tak śmieszy haha zastał klub w ruinie , wygrał mistrzostwo od razu , poukładał to jakoś , wychowankowie to praktycznie cala 11 stka , wielką przyszłość przed Barca ale Laporta Out haha

0

Siła wyższa :p.

0

@Boss227 z jakiego powodu on ma mieć depresje xd

1

Laporta zawsze wychodzi zwycięska ręką i nie inaczej będzie teraz

0

@Benz Ty nawet nie wiesz widze że Barcelona nie ma właściciela ?

3

@Filipem Eric out

0

Błąd jest City wygrało 2-0 a nie 2-1 z Leicester

0

@partymaker chłopie gość ma już prawie 37 lat gra po 90 minut co trzy dni, stąd jego gorsza forma . To nie jest robocop

4

Nierozwiązany problem i najlepszy strzelec w Europie w 2024 roku haha wyprzedzający takie gwiazdeczki jak Mbappe czy Haland

0

@Nightraider Laporta to nie jest taki skory do wydymania sam siebie :p

0

@gaq To tak nie działa i tak muszą mu płacić kolego, wyrejestrowanie go nic nie da

0

@Szymemdymek jeśli ja jestem Madrid coś tam nie wiem co Ty napisałeś nawet to Ty jesteś księdzem xD

0

@7black4 każdy ma prawo do swojej opinii :)

0

Ja ogólnie fatalnie oceniam , szacunek dla Lewego ile bramek naładował w wieku 36 lat do listopada i drugi szacunek dla Raphinhi , reszta dno i wodorosty

4

@korn234 matko boska już nawet dziennikarze narcyzi xd pora umierać hah

1

Z Borussia pięknie wyszedł :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?