xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już po lidze , możemy zapomnieć
1
@damcio24 ja pitolę jeszcze poprzeczka w ostatniej sekundzie xd
2
Jakim cudem dziś Real to wygrał , to jest koniec ligi ! Dziękuję dobranoc
0
@kosmos91 lepiej tam nie rób :p
0
@HubertMlody odpowiedz sobie czyja to jest wina ?
0
@Nightraider nie panikuj.
0
Komentarz usunięty
0
@BORO_12 Jak tracimy jak zyskujemy on nie jest więcej wart, to zawodnik który popełnia masę błędów w defensywie
5
Bardzo dobra oferta to nie jest zawodnik na Barcelonę
1
Będzie raczej jak z Messim że wszytsko będzie dobrze a skończyło się płaczem , myślę że winna tu jest federacja a nie Laporta. Taka jest moja opinia . Laporta zastał klub w fatalnym stanie , musiał zaryzykować bo by się skończyło środkiem tabeli i wylecieli byśmy z obiegu na wiele lat . Kto tego nie kuma jest głupi.
0
@OldMc84 co Ty bredzisz kolego xd
0
Naprawdę jest to patologiczna federacja, zamiast wpierać zawodnika swojego, robić wszytsko żeby mógł zostać zarejestrowany, to robią na złość . Przecież każdy wie że mogą to zrobić , wylewacie wiadro pomyj na Laporte a tak naprawdę winna jest tu federacja , która robi po złość bo nienawidzi Katalonii. Tak jest od lat .
0
@Pablozeusz dzisiaj jest 2 stycznia. Jeśli awansujemy do finału superpucharu to powinien tam dostać 30 minut
1
@LukaszFan jakby nikogo nie sciagnal to by go na taczkach wywieźli to jest Barcelona , on chce dobrze dla tego klubu ale ma przeciwnosci
3
Oco wam chodzi z tym Laporta out xd mnie to tak śmieszy haha zastał klub w ruinie , wygrał mistrzostwo od razu , poukładał to jakoś , wychowankowie to praktycznie cala 11 stka , wielką przyszłość przed Barca ale Laporta Out haha
0
Siła wyższa :p.
0
@Boss227 z jakiego powodu on ma mieć depresje xd
1
Laporta zawsze wychodzi zwycięska ręką i nie inaczej będzie teraz
0
@Benz Ty nawet nie wiesz widze że Barcelona nie ma właściciela ?
3
@Filipem Eric out
0
Błąd jest City wygrało 2-0 a nie 2-1 z Leicester
0
@partymaker chłopie gość ma już prawie 37 lat gra po 90 minut co trzy dni, stąd jego gorsza forma . To nie jest robocop
4
Nierozwiązany problem i najlepszy strzelec w Europie w 2024 roku haha wyprzedzający takie gwiazdeczki jak Mbappe czy Haland
0
@Nightraider Laporta to nie jest taki skory do wydymania sam siebie :p
0
@gaq To tak nie działa i tak muszą mu płacić kolego, wyrejestrowanie go nic nie da
0
@Szymemdymek jeśli ja jestem Madrid coś tam nie wiem co Ty napisałeś nawet to Ty jesteś księdzem xD
0
@7black4 każdy ma prawo do swojej opinii :)
0
Ja ogólnie fatalnie oceniam , szacunek dla Lewego ile bramek naładował w wieku 36 lat do listopada i drugi szacunek dla Raphinhi , reszta dno i wodorosty
4
@korn234 matko boska już nawet dziennikarze narcyzi xd pora umierać hah
1
Z Borussia pięknie wyszedł :p