xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źle trafili że jeszcze w sobotę z Bayernem na wyjeździe mają mecz
0
@korn234 ty się musisz chłopaku leczyć niestety
1
@messi 94 myślę że odwrotnie z Laganes w tym momencie to ważniejszy mecz
2
Po co on to dotykał matko boska
1
Gwiazdor woda sodowa Raphinha w fatalnej formie jest
0
Jak ja nie lubię takich deklaracji ... Masakra ... A skończy się jak zawsze... Póki co nic nie wygrlali. Pokoraaaaa
11
@4Fabregas4 właśnie lepszy zagra w podstawie czyli strzelec ponad 100 bramek w lidze mistrzów
0
Proponuję się nie podniecać i najpierw przejdźmy Borussię , napewno z nimi nie będzie łatwo , oni grają ofensywny futbol
4
Fermin bo to będzie otwarty mecz
0
Jest tani a to najważniejsze w naszym przypadku, chyba że chce pensje niewiadomo jaką
6
@4Fabregas4 to nie cyrk tylko La Liga kolego
0
@Barca_Big_Moment Bardzo dobre miał liczby w Leeds
0
Myślę że będzie chciał zostać jeszcze na sezon w Bilbao ze względu na to że zagrają w Lidze Mistrzów . Dużo lat na to czekali
8
@europejczyk skończ bo nudny jesteś
3
I tak Realek wtopił z Valencia więc nie ma do znaczenia , sędziowie nie pomogli xd
3
Nie wiem on mnie nigdy nie przekonywał , średnio dwa razy w meczu podaje do przeciwnika i prawie każdy kibic ma zawał serca
0
@Limaker daj spokój ten Antony to jest dobry ale na ligę konferencji , nie ma się czego obawiać
0
Jak dla mnie ta euforia jest zdecydowani za wcześnie
0
O kurcze jak mu się odnowi to masakra , widać w nim lęk przed kontuzją ...
33
Byłoby śmiesznie gdyby Ter Stegen wszedł za Wojtka i by w końcu przyszła przegrana. Wcale bym się nie zdziwił
1
Obrona super funkcjonuje ze Szczesnym, jak się ogląda mecz czy taki spokój w tyłach. Jeśli Ter Stegen wejdzie na Ligę Mistrzów to jest parodia...
0
Jakoś nie wierzę że oni skandowali Pedri, nie wydaje mi się . To nie w ich stylu.
0
@Ilka chciałbym mieć taką dziewczynę kibicuje Barcy :D
1
@arturek831 zaczyna się haha
11
To nie ma znaczenia już w tym momencie, to jest majstersztyk Laporty , umowy podpisane , Olmo gra a loże VIP nadal w naszym posiadaniu :D
1
Odkleilo mu się trochę jak żona go zostawiła dla trenera personalnego , w sumie się nie dziwie. Co za czasy gość ma problemy to lecą już do następnego
1
Podejrzewam że się zakręci wokół 32-33 bramek w lidze , w tym wieku to jest masakra
0
Ter Stegen lubi siedzieć na ławce więc posiedzi sobie i to podejrzewam że długo
1
Nie przesadzajmy ludzie ... Normlanie chłop się wyspał . Ile razy w życiu człowieka 3 dni balowal i w poniedziałek rano do pracy i podejrzewam cięższej niż piłka nożna i mecz 90 minut
1
@Janas11224 zerowe zaangażowanie i masz odpowiedź czemu on nie gra już tyle czasu