0

W Pierwszym meczu grał Cassado czy De Jong ?

0

Dr Jong i znowu 4 bramki stracone róbcie screeny

0

@Lokusekpl obudź się kolego

1

@jamal00 ważne że kasa się zgadza, nikt mu więcej nie da

4

Ten gość jest warty 2 mln i to złotych xd

0

@Lewangoooolsky Cassado nie zanotowal spadku formy tylko jest po prostu słaby, słaby technicznie i wolny

0

@Pablozeusz raczej wątpię czy tam wygramy za duże błędu w obronie robimy

0

Oby nie było jak po meczu z Sociedad w pierwszej rundzie że później wszystko siadło bo zostaliśmy okradzeni z prawidłowego gola, i była seria porażek. Teraz też morale mogą spaść ... Oby nie

2

Coś czuję że dziś Ferrari pokaże " klasę " xd

0

@czerwil wogole nie znasz się na piłce skoro mówisz że Lewy to nie jest mistrz pressingu

1

Na te 2 miesiące kilka mało ważnych meczów bardo fajna opcja. Napewno zaowocowałoby to pełnym stadionem i przychodami. Wbrew pozorom w obecnej formacji taktycznej sprawdziłby się idealnie jako gracz na pozycji Olmo, który też w obronie prawie sie nie udziela . Specjalnie bym pojechał na Camp Mój na taki mecz

1

Znam ten schemat później jak zaczniemy przegrywać będą wieszać na nim psy

0

@Tridente2015 kubo ma zero asyst jako skrzydłowy w tym sezonie xd

0

@sevs Valencia to jest poziom 3 ligi obecnie

0

@Borneo Cassado nie jest szybki ... To bardzo wolny zawodnik

0

Znowu złapał tą lekkość

2

@korn234 no pewnie aby nie Polak

1

Benfica jest groźna , strzela bardzo dużo goli

0

@Pablozeusz Półfinał wezmę z pocalowaniem ręki i nic więcej nie oczekuje

0

@Hadim obejrzyj sobie mecz z 15 lutego ich z Bayernem, totalna dominacja. Bayern w meczu nie oddał strzału na bramkę

1

PSG będzie na milion procent

1

Gość jest na poziomie Legi Warszawa

1

Fort zagrał fatalny mecz

0

@kinioo z lodówką bez jedzenia :p

0

Guardiola ma depresje widać to po nim , kobieta go zostawiła po tylu latach , chłop sobie nie radzi, po 3 latach mnie kiedyś zostawiła i przeżywałem co mówiąc po 30....

5

Ale woleli poczekać aż będzie 10 razy droższy xd całe City

1

@Matt_i1992 Araujo to takich wślizgów to robi 10 na mecz i to nie z cienką Valencia , Garcia wczoraj prawie samobója z połówy strzelił i karny powinien być po jego faulu , jak zwykle błąd na błędzie

22

Narcystyczne zaburzenie osobowości

0

@PietrasCoelho właśnie też się dziwie mu bliżej do napastnika niż do defensywnego pomocnika :p

6

Dawno bylibyśmy 1 w lidze gdyby on grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?