xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Pierwszym meczu grał Cassado czy De Jong ?
0
Dr Jong i znowu 4 bramki stracone róbcie screeny
0
@Lokusekpl obudź się kolego
1
@jamal00 ważne że kasa się zgadza, nikt mu więcej nie da
4
Ten gość jest warty 2 mln i to złotych xd
0
@Lewangoooolsky Cassado nie zanotowal spadku formy tylko jest po prostu słaby, słaby technicznie i wolny
0
@Pablozeusz raczej wątpię czy tam wygramy za duże błędu w obronie robimy
0
Oby nie było jak po meczu z Sociedad w pierwszej rundzie że później wszystko siadło bo zostaliśmy okradzeni z prawidłowego gola, i była seria porażek. Teraz też morale mogą spaść ... Oby nie
2
Coś czuję że dziś Ferrari pokaże " klasę " xd
0
@czerwil wogole nie znasz się na piłce skoro mówisz że Lewy to nie jest mistrz pressingu
1
Na te 2 miesiące kilka mało ważnych meczów bardo fajna opcja. Napewno zaowocowałoby to pełnym stadionem i przychodami. Wbrew pozorom w obecnej formacji taktycznej sprawdziłby się idealnie jako gracz na pozycji Olmo, który też w obronie prawie sie nie udziela . Specjalnie bym pojechał na Camp Mój na taki mecz
1
Znam ten schemat później jak zaczniemy przegrywać będą wieszać na nim psy
0
@Tridente2015 kubo ma zero asyst jako skrzydłowy w tym sezonie xd
0
@sevs Valencia to jest poziom 3 ligi obecnie
0
@Borneo Cassado nie jest szybki ... To bardzo wolny zawodnik
0
Znowu złapał tą lekkość
2
@korn234 no pewnie aby nie Polak
1
Benfica jest groźna , strzela bardzo dużo goli
0
@Pablozeusz Półfinał wezmę z pocalowaniem ręki i nic więcej nie oczekuje
0
@Hadim obejrzyj sobie mecz z 15 lutego ich z Bayernem, totalna dominacja. Bayern w meczu nie oddał strzału na bramkę
1
PSG będzie na milion procent
1
Gość jest na poziomie Legi Warszawa
1
Fort zagrał fatalny mecz
0
@kinioo z lodówką bez jedzenia :p
0
Guardiola ma depresje widać to po nim , kobieta go zostawiła po tylu latach , chłop sobie nie radzi, po 3 latach mnie kiedyś zostawiła i przeżywałem co mówiąc po 30....
5
Ale woleli poczekać aż będzie 10 razy droższy xd całe City
1
@Matt_i1992 Araujo to takich wślizgów to robi 10 na mecz i to nie z cienką Valencia , Garcia wczoraj prawie samobója z połówy strzelił i karny powinien być po jego faulu , jak zwykle błąd na błędzie
22
Narcystyczne zaburzenie osobowości
0
@PietrasCoelho właśnie też się dziwie mu bliżej do napastnika niż do defensywnego pomocnika :p
6
Dawno bylibyśmy 1 w lidze gdyby on grał