1

Sodówka uderzyła do głowy , po nim to się nie spodziewałem

22

Matko jedyna gość chciał się wykartkowac z gry w reprezentacji xd z klasyki z Argentyną, co to jest za typ bez honoru żadnego

0

@Metalowy14 Lewy często też nie strzela hahha jakby strzelał to by miał 100 bramek hahahha co za leb

0

Spokojnie Lewy zagra jeszcze następny sezon bez żadnych problemów , a myślę że te 20 bramek w lidze strzeli. A jak strzeli 10 też nie będzie źle. W jego wieku to już w topowych ligach nikt nie strzela

7

@danijacek haha wreszcie strzelił bramkę xd

0

@Tarins bo on jest po prostu słaby xd jak wejdzie na podmeczonego rywala to co s tam strzela

8

Ten to jest odklejony gwiazdor haha

0

Złotousty rekin

0

@Rupert_Haubica jest rok straszy od Ter Stegena a napewno lepszy na ten moment

0

@DJ6 szkoda że gra fatalnie xd

5

Kompleks Lewego na tej stronie jest masakryczny

2

@FcPortoFan1999 chyba żartujesz xd

1

@Romario87 oni muszą wygrać nie my

3

Myślę że tego typu transfery bezsensowne się w Barcelonie skończyły

1

@LjakRoberciik myślę że jest 3 w kolejce za bernalem i de jongiem, zdecydowanie brakuje mu warunków fizycznych i jest surowy technicznie ale serce do walki ma

0

To jest chory typ na główe

0

@PietrasCoelho wracaj na stronę realu pajacyku

1

@MaFCB ale czekaj czekaj skąd Var wie która stopą najpierw dotknął piłki xd bo widać ewidentnie że najpierw stopą która strzela

0

Skandal, widać w każdej powtórce że najpierw piłka zostaje uderzona nogą która strzela , następnie piłka dotyka drugiej stopy. A to przecież nie jest zabronione przy strzale xd

0

@davidek1997 ludzie teraz nie mają empati, dziewczyna mnie zostawiła bo zachorowałem a jej tekst czemu się krzywisz xd życie a ludzie to ...

3

Oby to nie było samobójstwo. Hotel ... Dziwne to

2

@Greenalley 35 bramek strzelił do marca i nie nadąża za zespolem hahahahhahahahahahahahahahahah ja pitolę wy macie coś z głową

3

@Barca_Q on już ma 27 lat wątpię jakoś czy będzie wielka gwiazda xd

1

@kanver_ Pełna wpuścił by 5 bramek w tym meczu, Szczęsny ustawia się na poziomie światowym . Ale i tak tego nie zrozumiesz co napisalem

0

@Rifek z głupi są nie pojmą tego

0

@BISHBASHBOSH Ter Stegen to taki sztywny bramkarz , Szczęsny jest jak z gumy

1

Każdy mecz to samo , początek meczu i akcje dla rywali. Tak jest od lat . Wtedy tracimy najwięcej bramek . Według mnie przegramy wszystkie puchary jeśli De Jong będzie grał na defensywnym , on się do tego nie nadaje.

0

Araujo z niską obrona to jest najlepszy obrońca na świecie

15

@Sapos93 za bardzo się do Messiego przezwyczailiscie przez tyle lat , który minął jak tyczki zawodników . Już takiego zawodnika nie będzie . Raz się uda raz się nie uda przedryblowac

0

@busel004 nie dziala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?