xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sodówka uderzyła do głowy , po nim to się nie spodziewałem
22
Matko jedyna gość chciał się wykartkowac z gry w reprezentacji xd z klasyki z Argentyną, co to jest za typ bez honoru żadnego
0
@Metalowy14 Lewy często też nie strzela hahha jakby strzelał to by miał 100 bramek hahahha co za leb
0
Spokojnie Lewy zagra jeszcze następny sezon bez żadnych problemów , a myślę że te 20 bramek w lidze strzeli. A jak strzeli 10 też nie będzie źle. W jego wieku to już w topowych ligach nikt nie strzela
7
@danijacek haha wreszcie strzelił bramkę xd
0
@Tarins bo on jest po prostu słaby xd jak wejdzie na podmeczonego rywala to co s tam strzela
8
Ten to jest odklejony gwiazdor haha
0
Złotousty rekin
0
@Rupert_Haubica jest rok straszy od Ter Stegena a napewno lepszy na ten moment
0
@DJ6 szkoda że gra fatalnie xd
5
Kompleks Lewego na tej stronie jest masakryczny
2
@FcPortoFan1999 chyba żartujesz xd
1
@Romario87 oni muszą wygrać nie my
3
Myślę że tego typu transfery bezsensowne się w Barcelonie skończyły
1
@LjakRoberciik myślę że jest 3 w kolejce za bernalem i de jongiem, zdecydowanie brakuje mu warunków fizycznych i jest surowy technicznie ale serce do walki ma
0
To jest chory typ na główe
0
@PietrasCoelho wracaj na stronę realu pajacyku
1
@MaFCB ale czekaj czekaj skąd Var wie która stopą najpierw dotknął piłki xd bo widać ewidentnie że najpierw stopą która strzela
0
Skandal, widać w każdej powtórce że najpierw piłka zostaje uderzona nogą która strzela , następnie piłka dotyka drugiej stopy. A to przecież nie jest zabronione przy strzale xd
0
@davidek1997 ludzie teraz nie mają empati, dziewczyna mnie zostawiła bo zachorowałem a jej tekst czemu się krzywisz xd życie a ludzie to ...
3
Oby to nie było samobójstwo. Hotel ... Dziwne to
2
@Greenalley 35 bramek strzelił do marca i nie nadąża za zespolem hahahahhahahahahahahahahahahah ja pitolę wy macie coś z głową
3
@Barca_Q on już ma 27 lat wątpię jakoś czy będzie wielka gwiazda xd
1
@kanver_ Pełna wpuścił by 5 bramek w tym meczu, Szczęsny ustawia się na poziomie światowym . Ale i tak tego nie zrozumiesz co napisalem
0
@Rifek z głupi są nie pojmą tego
0
@BISHBASHBOSH Ter Stegen to taki sztywny bramkarz , Szczęsny jest jak z gumy
1
Każdy mecz to samo , początek meczu i akcje dla rywali. Tak jest od lat . Wtedy tracimy najwięcej bramek . Według mnie przegramy wszystkie puchary jeśli De Jong będzie grał na defensywnym , on się do tego nie nadaje.
0
Araujo z niską obrona to jest najlepszy obrońca na świecie
15
@Sapos93 za bardzo się do Messiego przezwyczailiscie przez tyle lat , który minął jak tyczki zawodników . Już takiego zawodnika nie będzie . Raz się uda raz się nie uda przedryblowac
0
@busel004 nie dziala