2

@kacperowski20 to nie przypadek kolego xd zabrali nam 3 punkty bo byśmy wtedy ten mecz wygrali , Sociedad grają otwarty futbol , dwie albo 3 nasze kontry przy naszym prowadzeniu i byśmy to wygrali wysoko

7

Uważam że jakby gol zresztą słuszny Lewego został uznany wygralibysmy ten mecz 4-0 lub wyżej , ale po tym powietrze z naszych zeszło w sumie nie dziwie się , a jeszcze w przerwie dowiedzieli się że gol był niesłusznie nieuznany i całkiem osiedli

0

@JoeSatriani czyli dorysowali ten but ?

6

Widzieliście że podobno buta dorysowali dla Lewego xd żeby ten spalony niby był , wyraźnie widać na zdjęciach na żywo że ma buta z tyłu za butem przeciwnika i nie wystaje

0

Dorysowali buta numer 45 haha

0

@Johnson nic mi nie będzie

0

Po co ten De Jong

0

Jak strzeli 10 bramek w sezonie to będzie super , może nie wszystko stracone , chociaż i tak uważam że ten drewno ale Raphinha to wyglądał jak drewno a teraz co gra to miazga

0

@addept ten leżał a nie kustykal

3

@waletpl nie bój się na nas zagrają mecz zycia

0

@yoli Flick przegra z raz 3-0 na wyjeździe i się nauczy , w sumie już przegrał z Osassuna i nie bardzo wyciągnął wnioski , tylko czekam że Garcia dziś zagra na środkowej obronie i strata punktów murowana

2

@addept gość doznał kontuzji co Ty bredzisz xD a Ci jakby nigdy nic sobie grali gdzie piłkarze Interu byli przekonani że wybija na aut , jak dla mnie bramka zupełnie nie fair. Świadczy o tym gol tragicznego Slisza, jakby piłkarze byli w tym momencie skoncentrowani ten gość by nigdy tego gola nie strzelił

8

Super skład z Olmo i Ferminem, Yamal niech odpoczywa

0

Matko jedyna trzymajcie mnie xd dobrze że mowicie to stawiam nasza przegrana dzis

0

To co działa na naszą korzyść to jest też że Bayern nie płaci środkowym obrońcom jakiejś wielkiej pensji, mają swoją drabinkę i tyle

0

@Azazel_Pazuzu jaka Zarazagoza xd ?

0

Gość jest cieniem samego siebie , Yamal robił z nim ostatnio co chciał

0

W razie kontuzji Kounde spokojnie może grać na prawej obronie

2

@Herbert najlepszy zawodnik jak dla mnie na mistrzostwach Europy i najlepsze liczby więc czemu nie

0

@Gaucho Luis Diaz to kopia Raphinhi, identyczny Walczak z do tymi statystykami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@626 a w tym roku były mistrzostwa świata ? Xd

0

@333tricampeones333 jak dla mnie jest najsłabszy , zgadzam się z artykulem. Jeszcze Pena mu dorównuje

2

Co on tam odwalił matko jedyna xd

6

Uważam że ostatnio nasze gorsze mecze to wina De Jonga i jego granie na alibi i odpuszczanie

0

@ferdas_rawa według Ciebie gavi nie powalczy w środku xd ?

0

on się zawsze chowa przed piłka :) jeszcze takiego bramkarza to nie widziałem , za każdym razem jest tak przy strzałach

1

Co byście obstawili na ten mecz ;) ?

0

@Kubsoleon co Ty bierzesz xd

0

@kejdzi biali są wszędzie nawet tutaj :) niech żyją w swojej bajce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?