xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kacperowski20 to nie przypadek kolego xd zabrali nam 3 punkty bo byśmy wtedy ten mecz wygrali , Sociedad grają otwarty futbol , dwie albo 3 nasze kontry przy naszym prowadzeniu i byśmy to wygrali wysoko
7
Uważam że jakby gol zresztą słuszny Lewego został uznany wygralibysmy ten mecz 4-0 lub wyżej , ale po tym powietrze z naszych zeszło w sumie nie dziwie się , a jeszcze w przerwie dowiedzieli się że gol był niesłusznie nieuznany i całkiem osiedli
0
@JoeSatriani czyli dorysowali ten but ?
6
Widzieliście że podobno buta dorysowali dla Lewego xd żeby ten spalony niby był , wyraźnie widać na zdjęciach na żywo że ma buta z tyłu za butem przeciwnika i nie wystaje
0
Dorysowali buta numer 45 haha
0
@Johnson nic mi nie będzie
0
Po co ten De Jong
0
Jak strzeli 10 bramek w sezonie to będzie super , może nie wszystko stracone , chociaż i tak uważam że ten drewno ale Raphinha to wyglądał jak drewno a teraz co gra to miazga
0
@addept ten leżał a nie kustykal
3
@waletpl nie bój się na nas zagrają mecz zycia
0
@yoli Flick przegra z raz 3-0 na wyjeździe i się nauczy , w sumie już przegrał z Osassuna i nie bardzo wyciągnął wnioski , tylko czekam że Garcia dziś zagra na środkowej obronie i strata punktów murowana
2
@addept gość doznał kontuzji co Ty bredzisz xD a Ci jakby nigdy nic sobie grali gdzie piłkarze Interu byli przekonani że wybija na aut , jak dla mnie bramka zupełnie nie fair. Świadczy o tym gol tragicznego Slisza, jakby piłkarze byli w tym momencie skoncentrowani ten gość by nigdy tego gola nie strzelił
8
Super skład z Olmo i Ferminem, Yamal niech odpoczywa
0
Matko jedyna trzymajcie mnie xd dobrze że mowicie to stawiam nasza przegrana dzis
0
To co działa na naszą korzyść to jest też że Bayern nie płaci środkowym obrońcom jakiejś wielkiej pensji, mają swoją drabinkę i tyle
0
@Azazel_Pazuzu jaka Zarazagoza xd ?
0
Gość jest cieniem samego siebie , Yamal robił z nim ostatnio co chciał
0
W razie kontuzji Kounde spokojnie może grać na prawej obronie
2
@Herbert najlepszy zawodnik jak dla mnie na mistrzostwach Europy i najlepsze liczby więc czemu nie
0
@Gaucho Luis Diaz to kopia Raphinhi, identyczny Walczak z do tymi statystykami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@626 a w tym roku były mistrzostwa świata ? Xd
0
@333tricampeones333 jak dla mnie jest najsłabszy , zgadzam się z artykulem. Jeszcze Pena mu dorównuje
2
Co on tam odwalił matko jedyna xd
6
Uważam że ostatnio nasze gorsze mecze to wina De Jonga i jego granie na alibi i odpuszczanie
0
@ferdas_rawa według Ciebie gavi nie powalczy w środku xd ?
0
on się zawsze chowa przed piłka :) jeszcze takiego bramkarza to nie widziałem , za każdym razem jest tak przy strzałach
1
Co byście obstawili na ten mecz ;) ?
0
@Kubsoleon co Ty bierzesz xd
0
@kejdzi biali są wszędzie nawet tutaj :) niech żyją w swojej bajce