xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Flicka napewno to nie interesuje czy szatnia jest za czy przeciw, w końcu prawdziwy trener a nie kolesiostwo
6
Najlepszy zawodnik ostatnich mistrzostw Świata witamy
31
On ma taki mental i pewność siebie że wie że będzie 1 bramkarzem , spokojnie
0
Jak Lewy strzeli 30 bramek w lidze to Xavi to jednak dno
0
Eric Garcia x Matko boska , czuje stratę punktow
3
Jak mu zazdrości xd
2
@Phoenixx fju fju fju stawiam że będą zajechani w połowie sezonu
0
@19Kristobal74 nie Zdobędziemy
12
Nie ma takiej opcji xd jak zdobędziemy 1 punkt na wyjazdach to będzie dobrze , my mamy kompleks Europy, nie umiemy grać w Lidze Mistrzow od dekady
0
Garcia to jest nieporosumienie kiedy to zrozumiecie , można zapomnieć o tym meczu, 0 punktów
2
Myślę że powrót na Camp Nou nastąpi w następnym sezonie xD
0
Szalej duszo piekła nie ma
1
Nie wierzę że on będzie tak grał jak teraz cały sezon , ja raczej pamiętam jego tragiczne mecze i wywracanie się o własne nogi
1
Nie wydaje mi się żeby któryś z nich odniósł sukces w Barcelonie
2
@Xavifcb6 gdzie on kogoś obraza ?
0
@avenger właśnie nawet teraz mam dwu miesięczny uraz , gdzie nie mogę woogle trenować :)
0
Niestety nie wierzę że będzie takim walczakiem jak wcześniej
17
@addept w przypadku takiej kontuzji im później tym lepiej
19
Myślę że w Betisie też się za dużo nie posmieje xd
1
Zobaczycie że Flick jeszcze z niego zrobi grajka , bo talent ma napewno a Niemiec to wydobędzie
0
Ja zaczyna regularnie grać to bardzo dobrze się spisuje
2
Porównał bym to do sytuacji kiedy ubiegasz się o dziewczynę w końcu dostajesz od niej buziaka , który nic nie znaczy ale po jakimś czasie okazuje się że ma Cię gdzieś . Tu będzie poododbnie , jego marzenie się spełniło ale na dłużej miejsca on tu nie zagrzeje, nie ten poziom
3
@preemo już zrobił zjazd z formą a po 30 stce to już będzie totalny zjazd
1
W Betisie też będzie totalny niewypał i za rok 2 liga brazylijska
4
100 mln i bym go sprzedał , bardzo surowy piłkarz technicznie
0
@Greenalley tzw efekt nowej miotły, podejrzewam że nasz marny skład wyjdzie z czasem i flick nie pomoże
0
Mnie nie za bardzo interesuje co jego otoczenie myśli :p
9
Coś biedne te statystyki jego w tym sezonie i tak samo jego gra , stracił chłop motywację po fiasku transfery do Barcy
1
Matko Boska Slisz w pomocy , po meczu z Austria powinien dostać dożywotni zakaz kopania piłki
9
@Kuchar ciekawe czy rapha przeczytał Twoje wypociny hahah