1

Flicka napewno to nie interesuje czy szatnia jest za czy przeciw, w końcu prawdziwy trener a nie kolesiostwo

6

Najlepszy zawodnik ostatnich mistrzostw Świata witamy

31

On ma taki mental i pewność siebie że wie że będzie 1 bramkarzem , spokojnie

0

Jak Lewy strzeli 30 bramek w lidze to Xavi to jednak dno

0

Eric Garcia x Matko boska , czuje stratę punktow

3

Jak mu zazdrości xd

2

@Phoenixx fju fju fju stawiam że będą zajechani w połowie sezonu

0

@19Kristobal74 nie Zdobędziemy

12

Nie ma takiej opcji xd jak zdobędziemy 1 punkt na wyjazdach to będzie dobrze , my mamy kompleks Europy, nie umiemy grać w Lidze Mistrzow od dekady

0

Garcia to jest nieporosumienie kiedy to zrozumiecie , można zapomnieć o tym meczu, 0 punktów

2

Myślę że powrót na Camp Nou nastąpi w następnym sezonie xD

0

Szalej duszo piekła nie ma

1

Nie wierzę że on będzie tak grał jak teraz cały sezon , ja raczej pamiętam jego tragiczne mecze i wywracanie się o własne nogi

1

Nie wydaje mi się żeby któryś z nich odniósł sukces w Barcelonie

2

@Xavifcb6 gdzie on kogoś obraza ?

0

@avenger właśnie nawet teraz mam dwu miesięczny uraz , gdzie nie mogę woogle trenować :)

0

Niestety nie wierzę że będzie takim walczakiem jak wcześniej

17

@addept w przypadku takiej kontuzji im później tym lepiej

19

Myślę że w Betisie też się za dużo nie posmieje xd

1

Zobaczycie że Flick jeszcze z niego zrobi grajka , bo talent ma napewno a Niemiec to wydobędzie

0

Ja zaczyna regularnie grać to bardzo dobrze się spisuje

2

Porównał bym to do sytuacji kiedy ubiegasz się o dziewczynę w końcu dostajesz od niej buziaka , który nic nie znaczy ale po jakimś czasie okazuje się że ma Cię gdzieś . Tu będzie poododbnie , jego marzenie się spełniło ale na dłużej miejsca on tu nie zagrzeje, nie ten poziom

3

@preemo już zrobił zjazd z formą a po 30 stce to już będzie totalny zjazd

1

W Betisie też będzie totalny niewypał i za rok 2 liga brazylijska

4

100 mln i bym go sprzedał , bardzo surowy piłkarz technicznie

0

@Greenalley tzw efekt nowej miotły, podejrzewam że nasz marny skład wyjdzie z czasem i flick nie pomoże

0

Mnie nie za bardzo interesuje co jego otoczenie myśli :p

9

Coś biedne te statystyki jego w tym sezonie i tak samo jego gra , stracił chłop motywację po fiasku transfery do Barcy

1

Matko Boska Slisz w pomocy , po meczu z Austria powinien dostać dożywotni zakaz kopania piłki

9

@Kuchar ciekawe czy rapha przeczytał Twoje wypociny hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?