xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Galera Lewy niedługo dobije do 800 bramek w karierze i 100 w europejskich pucharach i blisko 100 w reprezentacji , mnie już nie ruszają takie debilne komentarze zawistnych Polaczków
0
@TrzecieOko dla mnie on wygląda na bardzo zestresowanego i zleknionego
0
Ten transfer to jakis hit, ja od razu wiedziałem że to drewno
0
@Kalipso z Deco napewno nie
1
Obóz przygotowawczy do sezonu w miejscu gdzie jest blisko 40 stopni i nie ma czym oddychać xd myślenie Barcelony xd
10
Mam wrażenie że czytam to już setny raz xD
0
@MrKozamm wątpię czy u nas Nico zdobędzie jakikolwiek trofea xd
0
@barcelona22 gdzie Ty tam masz emerytów xD
3
@Luccas ale za to mamy Deco xd
6
Skończy się jak z Messim bo nie mamy kasy , tu chodzi tylko o szum
0
Deco i wszystko jasne xd
0
@KaroLOCO fabregas nie jest głupi i wie z jakim plackiem ma doczynienia xd
0
@David_Martin jaka to legenda xD to grajek na poziomie ekstraklasy
0
Żadna gwiazda tu nie przyjdzie taka jest prawda
6
Klub z Bilbao to trochę jak religia albo sekta
0
@BORO_12 ale ten sam typ placka xd a już się bałem że będą dwa placki
0
Czyli zostajemy ferranem xd
0
Garcia jak zwykle klops xd człowiek porazka
0
@vangoor i 100 mln za sezon w 5 roku kontraktu hah ten klub to mem
0
Z Deco tu żaden dobry piłkarz nie przyjdzie
4
Nie zostanie z wami ale czy to będzie Barca w to wątpię
3
Za Fatiego to nikt nie zapłaci 5 mln , ot mi duża sprzedaż
0
@LinekMichal nie zrozumiałem tego komentarza xd a co on źle grał kiedyś ?
0
@BORO_12 Merino to nie jest żaden defensywny pomocnik, on się lepiej czuje atakując bramkę rywala a nie bronić , nam jest potrzebny typowy defensywny
0
@scorpion93 wes przestań xd że akurat znalazł się w tych zespołach gdzie był zupełnie niewidocznym grajkiem, każdego by wsadzić w te zespoły na tej pozycji i były byvte same puchary
1
Poziomu Neymara to on nie osiągnie xd
1
To w takim klubi jak Barcelona piłkarze mieli popsute zęby xd matko boska
1
Raphinha to z ławki nie wstanie w tym sezonie , jak przyjdzie Nico
0
Początek sezonu i tak ma małe znaczenie w kontekście jego zakończenia
1
@Maker0 faye........