xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barpol11 on był solidny xd hahaha
0
@Coltrane a Gundogan gdzie xD
2
@Chudini123 cancelo to poziom 3 ligi w defensywie , już gorzej grać nie można , co ty piszesz , zawalił wszystkie ważne mecze
1
@FCBarcaOfficial chłopie on jest warty 5 mln a nie 50, interes życia zrobili Brazylijczycy na nim
0
@goryl-16 ależ Ty nudny jesteś
3
@vangoor podejrzewam że Girona nie chce spaść z ligi z takim napadziorem xd
9
Ronaldinho do nas przyszedł się okazuje xD
0
Za parę lat to będzie kot warty 100 mln albo i więcej , róbcie screeny
11
On jest słaby jak barszcz i wiadomo to było już przed jego przyjściem z ligi brazylijskiej gdzie poziom jest polskiej ligi
1
Jeszcze tego tutaj brakowało xd
2
Dla mnie to jest przereklamowany gość , taki jeździec bez głowy , bez wykończenia. Cieszę się że nie przyjdzie wolę wychowanków
10
My kupujemy Olmo prawie w tej samej cenie co Atletico Alvareza, Barcelona to chory klub naprawdę. Na zdrowy rozum jak to wogole możliwe xD ?
9
To jest mega kot nadal, na dwa sezony jak znalazl
32
Super trener , konkretny , mówi wprost , to jest coś pięknego
0
@Maoao z Deco zapomnij o jakimkolwiek transferze
2
Deco to jest mistrz interesów xD
0
@Litman haha w punkt Horoszcz xd
1
@Who_you_mam po czym to wywnioskowałes ?
0
Co on gada wogole xd
0
@David_Martin poczekać do zimy jak już liga będzie przegrana a i w lidze mistrzów może odpadniemy xd
2
I pójdzie do PSG , po co nam tacy zawodnicy , won , bardzo dobrze że nie przyjdzie
2
W meczach o stawkę nie będzie znowu grał bo jest za słaby
0
Lubię Laporte ale to kłamca xd mydli oczy a żadnych transferów nie będzie , on o tym wie a świadczy o tym też że dyrektorem sportowym jest Deco który jest tylko dlatego że nie mamy hajsu i nic popsuć nie może , może za rok dwa będą transfery ale nie teraz
0
@kanver_ Flick lubi taki system niestety
0
@barteq i masę porażek przez to Że grał tam De Jong , dobrze że Hiszpan nie jest już trenerem , to beton
0
@RumbleDelivery po tej kontuzji może już jej nie mieć kolego
0
Deco będzie przekonywał Nico xd czyli po transferze
7
I Romeu będzie grał za niego xd
0
@kanver_ kolego on ma 36 lat
2
Znaleźć młodego i drewnianego Brazylijczyka to jest naprawdę mega sprawa xd