0

@barpol11 on był solidny xd hahaha

0

@Coltrane a Gundogan gdzie xD

2

@Chudini123 cancelo to poziom 3 ligi w defensywie , już gorzej grać nie można , co ty piszesz , zawalił wszystkie ważne mecze

1

@FCBarcaOfficial chłopie on jest warty 5 mln a nie 50, interes życia zrobili Brazylijczycy na nim

0

@goryl-16 ależ Ty nudny jesteś

3

@vangoor podejrzewam że Girona nie chce spaść z ligi z takim napadziorem xd

9

Ronaldinho do nas przyszedł się okazuje xD

0

Za parę lat to będzie kot warty 100 mln albo i więcej , róbcie screeny

11

On jest słaby jak barszcz i wiadomo to było już przed jego przyjściem z ligi brazylijskiej gdzie poziom jest polskiej ligi

1

Jeszcze tego tutaj brakowało xd

2

Dla mnie to jest przereklamowany gość , taki jeździec bez głowy , bez wykończenia. Cieszę się że nie przyjdzie wolę wychowanków

10

My kupujemy Olmo prawie w tej samej cenie co Atletico Alvareza, Barcelona to chory klub naprawdę. Na zdrowy rozum jak to wogole możliwe xD ?

9

To jest mega kot nadal, na dwa sezony jak znalazl

32

Super trener , konkretny , mówi wprost , to jest coś pięknego

0

@Maoao z Deco zapomnij o jakimkolwiek transferze

2

Deco to jest mistrz interesów xD

0

@Litman haha w punkt Horoszcz xd

1

@Who_you_mam po czym to wywnioskowałes ?

0

Co on gada wogole xd

0

@David_Martin poczekać do zimy jak już liga będzie przegrana a i w lidze mistrzów może odpadniemy xd

2

I pójdzie do PSG , po co nam tacy zawodnicy , won , bardzo dobrze że nie przyjdzie

2

W meczach o stawkę nie będzie znowu grał bo jest za słaby

0

Lubię Laporte ale to kłamca xd mydli oczy a żadnych transferów nie będzie , on o tym wie a świadczy o tym też że dyrektorem sportowym jest Deco który jest tylko dlatego że nie mamy hajsu i nic popsuć nie może , może za rok dwa będą transfery ale nie teraz

0

@kanver_ Flick lubi taki system niestety

0

@barteq i masę porażek przez to Że grał tam De Jong , dobrze że Hiszpan nie jest już trenerem , to beton

0

@RumbleDelivery po tej kontuzji może już jej nie mieć kolego

0

Deco będzie przekonywał Nico xd czyli po transferze

7

I Romeu będzie grał za niego xd

0

@kanver_ kolego on ma 36 lat

2

Znaleźć młodego i drewnianego Brazylijczyka to jest naprawdę mega sprawa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?