0

Zawsze może odejść :) wcale się nie obraze , wolę Fermina

4

Bernal gra bardzo prosta piłkę i to cechuje największych defensywnych pomocników , widzę w nim potencjał

3

Ten gość się nie nadaje na obrońcę chyba że chcemy stracić w meczu z Realem 5 bramek i to każda z winy Cancelo , to zapraszamy sabotażyste

1

Komentarz usunięty

1

Powiem wam że zaczyna podobać mi się ten zespół , każdy zapiernicza w defensywie i do tego atakuje , to cechuje wielkie zespoły

0

@Sebolinho to nie jest materiał na jakąś mega gwiazdę

2

@visca_josef on 3 gole to strzeli ale w 3 lata xd

0

Ale będzie dziura w środku pola xD anemik Pedri na rzeźników z Bilbao

0

Musiał dostać sporą pensje skoro nie mogą go zarejestrować , pewnie coś znowu blisko 20 mln brutto xd

0

@deiw99 stawiam na gładkie 3-0

0

@Lisuu07 chodziło i po 3 bramki po babolach Garcii w kazdym meczu tracili xd

0

W końcu jakieś wzmocnienie :) brawo Deco

0

Kupić gościa za 55 mln i nie móc go zarejestrować , to jest jakiś kosmos

0

@Odcinkowy długo nad tym myślałeś xd ?

1

Ale pocisk haha

2

Taki trochę fałszywy z niego gość jak dla mnie , bez żalu zegnam

0

Tak napewno atletico zapłaci główna część wynagrodzenia haha kto w to wierzy xD ?

1

Ale biznes sprzedać z 10 i odkupić po sezonie za 35 hahahaha, Deco to jest jakiś mistrz

4

Dla mnie to jest drewno i tyle i taki zagubiony , zero charakteru, już po filmikach z YouTube było widać że to niewypał totalny będzie ale Deco myślal inaczej xd

5

"Można powiedzieć, że mamy do czynienia z selekcją naturalną, gdzie piłkarzami mogą zostać tylko atleci na najwyższym poziomie" - a więc mam pytanie co robi Pedri i Olmo w tym zespole xD

2

Tego sabotażysty jeszcze brakowało xD

0

@Blantozaur jeśli cos Ci się nie podoba to omijaj z daleka i tyle

4

@korn234 ja pierdyle nawet nawet urodzin nie można świętować bo Polaczek ma ból dupy i piecze go co nie coś

0

@zabibarca Lewandowski jest jednym z najlepiej presujacych napastników świata , nawet kiedyś Guardiola to powiedział.

0

Najlepszego defensywnego i jedynego chcą sprzedać hahah

2

@gukwa Olmo i pivot xd hahahaha chyba z Oświęcimia xd on waży z 60 kg

0

@Tridente2015 bardzo mi się podoba, nie krytykuj wszystkiego a będzie Ci się lepiej żyło i łatwiej :)

0

Mam wrażenie że on traktuje piłkę nożną tylko typowo materialistycznie bo boi się że ta jego toksyczna laska od niego ucieknie jeśli kasy zbraknie

0

@zuang1995 mi się jego gra nigdy nie podobała , chyba że byłem pijany w trupa xd

2

@Barca398 jakie okno xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?