xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze może odejść :) wcale się nie obraze , wolę Fermina
4
Bernal gra bardzo prosta piłkę i to cechuje największych defensywnych pomocników , widzę w nim potencjał
3
Ten gość się nie nadaje na obrońcę chyba że chcemy stracić w meczu z Realem 5 bramek i to każda z winy Cancelo , to zapraszamy sabotażyste
1
Komentarz usunięty
1
Powiem wam że zaczyna podobać mi się ten zespół , każdy zapiernicza w defensywie i do tego atakuje , to cechuje wielkie zespoły
0
@Sebolinho to nie jest materiał na jakąś mega gwiazdę
2
@visca_josef on 3 gole to strzeli ale w 3 lata xd
0
Ale będzie dziura w środku pola xD anemik Pedri na rzeźników z Bilbao
0
Musiał dostać sporą pensje skoro nie mogą go zarejestrować , pewnie coś znowu blisko 20 mln brutto xd
0
@deiw99 stawiam na gładkie 3-0
0
@Lisuu07 chodziło i po 3 bramki po babolach Garcii w kazdym meczu tracili xd
0
W końcu jakieś wzmocnienie :) brawo Deco
0
Kupić gościa za 55 mln i nie móc go zarejestrować , to jest jakiś kosmos
0
@Odcinkowy długo nad tym myślałeś xd ?
1
Ale pocisk haha
2
Taki trochę fałszywy z niego gość jak dla mnie , bez żalu zegnam
0
Tak napewno atletico zapłaci główna część wynagrodzenia haha kto w to wierzy xD ?
1
Ale biznes sprzedać z 10 i odkupić po sezonie za 35 hahahaha, Deco to jest jakiś mistrz
4
Dla mnie to jest drewno i tyle i taki zagubiony , zero charakteru, już po filmikach z YouTube było widać że to niewypał totalny będzie ale Deco myślal inaczej xd
5
"Można powiedzieć, że mamy do czynienia z selekcją naturalną, gdzie piłkarzami mogą zostać tylko atleci na najwyższym poziomie" - a więc mam pytanie co robi Pedri i Olmo w tym zespole xD
2
Tego sabotażysty jeszcze brakowało xD
0
@Blantozaur jeśli cos Ci się nie podoba to omijaj z daleka i tyle
4
@korn234 ja pierdyle nawet nawet urodzin nie można świętować bo Polaczek ma ból dupy i piecze go co nie coś
0
@zabibarca Lewandowski jest jednym z najlepiej presujacych napastników świata , nawet kiedyś Guardiola to powiedział.
0
Najlepszego defensywnego i jedynego chcą sprzedać hahah
2
@gukwa Olmo i pivot xd hahahaha chyba z Oświęcimia xd on waży z 60 kg
0
@Tridente2015 bardzo mi się podoba, nie krytykuj wszystkiego a będzie Ci się lepiej żyło i łatwiej :)
0
Mam wrażenie że on traktuje piłkę nożną tylko typowo materialistycznie bo boi się że ta jego toksyczna laska od niego ucieknie jeśli kasy zbraknie
0
@zuang1995 mi się jego gra nigdy nie podobała , chyba że byłem pijany w trupa xd
2
@Barca398 jakie okno xd