xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak jeszcze dołożą za dwa lata mistrzostwo świata to będzie sztos
0
Nasz król podawania ręcznika zostaje brawo
0
@Kibic1999 nie przesadzaj xd
2
@Chucky to wychodzi naturalnie kolego
4
@Barca-Messi10 nie słuchaj Realowca xd bo zgłupiał xd
1
Słaby jest jak barszcz
0
Dziś małolaty odpadną z Niemcami
0
@ArcziArtt ale to będzie historia jak w wieku 16 lat zostanie MVP mistrzostw
0
Pewnie sprzedamy za 4 xd ten klub nie umie sprzedawać
0
On się napewno finansowo nie poświęci
4
Jak ja widzę jak on gra na tym euro to powiem krótko, wypalony piłkarz , równia pochyła, zwykły prawy obrońca niczym nie wyróżniający się ani szybkością ani przeglądem pola , jeszcze popelniaiający błędy w kryciu
0
Komentarz usunięty
4
@Safrani nie bardzo masz pojęcia co chodzi w taktyce z wahadłowym widzę xd
4
@zaky274 150 mln i jest nasz xd
0
@Safrani yamal bardziej w środku hah od kiedy ? To typowy skrzydłowy atakujacy
0
Taaa i ciekawe co wtedy z Yamalem xD bez sensu ten transfer całkowicie
2
@Borys8111 tylko czemu wystawił z Austria drewniaków i tym zawalił euro
5
Zapomnijmy o nim , nie mamy kasy
1
@BISHBASHBOSH jakbyś widział jak Ci ludzie wyglądają i co robią w życiu już byś ich komentarzy nie czytał :)
1
@BISHBASHBOSH a ktoś miał kiedyś wątpliwości oprócz upośledzonych zawistnych Polaków ?
0
" kasa wyznacza drogę " hah
2
Sorry ale jeśli ktoś twierdzi że Lewy zagrał słabo to po pierwsze wogole nie zna się na piłce a po drugie jest debilem
0
@krzak82 wystarczy 6-0 i to będzie najwyższą przegrana w historii , z dawidowiczem Bednarkiem w obronie jest to możliwe
0
Dawidowicz matkoooo boskaaaaa
0
@FcPortoFan1999 a raczej jak nie przegrać 10 -0 z Dawidowiczem w obronie i betoniarkiem , to będzie straszne to oglądać
2
@KubinhoJr co Ty bredzisz xD jak to ogromny talent haha w 3 lidze nawet się nie wyróżnia
0
@revolution33 wes już skoncz , pychę to Ty masz że mu zazdrościsz że mu wyszło wszystko w życiu a Ci nic
6
Jestem jak najbardziej za żeby nadal grał w reprezentacji, Lewy kontuzja na euro i wraz jest kozłem ofiarnym . Polacy go nienawidzą ale za co ?
0
@Herbert robiłeś kiedyś jakiś remont ? Xd bo widać że raczej nie , miesiąc poślizgu to i tak mało
0
Ten artykuł nie trzyma się kupy