4

Jak jeszcze dołożą za dwa lata mistrzostwo świata to będzie sztos

0

Nasz król podawania ręcznika zostaje brawo

0

@Kibic1999 nie przesadzaj xd

2

@Chucky to wychodzi naturalnie kolego

4

@Barca-Messi10 nie słuchaj Realowca xd bo zgłupiał xd

1

Słaby jest jak barszcz

0

Dziś małolaty odpadną z Niemcami

0

@ArcziArtt ale to będzie historia jak w wieku 16 lat zostanie MVP mistrzostw

0

Pewnie sprzedamy za 4 xd ten klub nie umie sprzedawać

0

On się napewno finansowo nie poświęci

4

Jak ja widzę jak on gra na tym euro to powiem krótko, wypalony piłkarz , równia pochyła, zwykły prawy obrońca niczym nie wyróżniający się ani szybkością ani przeglądem pola , jeszcze popelniaiający błędy w kryciu

0

Komentarz usunięty

4

@Safrani nie bardzo masz pojęcia co chodzi w taktyce z wahadłowym widzę xd

4

@zaky274 150 mln i jest nasz xd

0

@Safrani yamal bardziej w środku hah od kiedy ? To typowy skrzydłowy atakujacy

0

Taaa i ciekawe co wtedy z Yamalem xD bez sensu ten transfer całkowicie

2

@Borys8111 tylko czemu wystawił z Austria drewniaków i tym zawalił euro

5

Zapomnijmy o nim , nie mamy kasy

1

@BISHBASHBOSH jakbyś widział jak Ci ludzie wyglądają i co robią w życiu już byś ich komentarzy nie czytał :)

1

@BISHBASHBOSH a ktoś miał kiedyś wątpliwości oprócz upośledzonych zawistnych Polaków ?

0

" kasa wyznacza drogę " hah

2

Sorry ale jeśli ktoś twierdzi że Lewy zagrał słabo to po pierwsze wogole nie zna się na piłce a po drugie jest debilem

0

@krzak82 wystarczy 6-0 i to będzie najwyższą przegrana w historii , z dawidowiczem Bednarkiem w obronie jest to możliwe

0

Dawidowicz matkoooo boskaaaaa

0

@FcPortoFan1999 a raczej jak nie przegrać 10 -0 z Dawidowiczem w obronie i betoniarkiem , to będzie straszne to oglądać

2

@KubinhoJr co Ty bredzisz xD jak to ogromny talent haha w 3 lidze nawet się nie wyróżnia

0

@revolution33 wes już skoncz , pychę to Ty masz że mu zazdrościsz że mu wyszło wszystko w życiu a Ci nic

6

Jestem jak najbardziej za żeby nadal grał w reprezentacji, Lewy kontuzja na euro i wraz jest kozłem ofiarnym . Polacy go nienawidzą ale za co ?

0

@Herbert robiłeś kiedyś jakiś remont ? Xd bo widać że raczej nie , miesiąc poślizgu to i tak mało

0

Ten artykuł nie trzyma się kupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?