1

Ter Stegen będzie robił za tłumacza w szatni

0

Napewno Valencia sprzeda go za tylko tyle xd

1

To jest koniec tego klubu jeśli gość który by oddał życie za klub ma być sprzedany

0

@kanver_ chłopie on ma 16 lat

0

@masik86 bo Robercik zarabiał mało w Bayernie haha a PSG dawało mu sporo wiececj tyle ile by sobie zazyczyl

0

@barteq dlatego gra 16 latkami haha

0

I 10 mln wpadnie nie jest źle

3

Wam powiem że jeśli o punkty w lidze mamy bardzo dobry wynik , a każdy twierdzi że słaby sezon , po prostu Real zagrał wybitny sezon i tyle

3

Coś czuję Hatrika Lewusa

5

@tbas ja mam inne zdanie, ten dzieciak jest genialny i to właśnie Xavi na niego postawił i chwała mu za to

2

@Rupert_Haubica a ten dalej w swoim kompleksie żyje xd

1

Z Cancelo na lewej obronie to życzę powodzenia xD

0

Co za durny artykuł Yamal gra na prawym skrzydle

0

@Fake69 na bank masz rację niestety

2

A wobec siebie jest krytyczny ? Przecież on nic nie robi xd

0

@waletpl nie przeczytał xD on by pasował idealnie do nas zamiast Pedriego w składzie

1

@Hadim hahha co Ty bierzesz xD

1

@michal1899 co Ty bredzisz xd

0

Jak dla mnie ten Williams jest bardzo przeciętny ale będzie pasować do nas bo też jesteśmy już przeciętni

2

@David_Martin prędko nie zobaczysz u obecnych kopaczy Barcelony

1

Lepszy zawodnik od Pedriego jak dla mnie

0

@misiekbarca on wcale nie poprawił gry xd

6

@KibicBarcy84 co Ty bredzisz xs

1

Był taki rok kalendarzowy że Messi miał w double double 115 xD więc nie ma się czym podniecać xD taka jest różnica między tamtym zespołem w tym , i wszyscy się prują że nie ma tytułów xd

0

@S1l3nt myślę że w następnym sezonie zadebiutuje w ataku

0

Niesamowita robota Deco xD wszystkie najwazniejsze mecze z Roberto w składzie w ostatnich latach przegraliśmy xD

1

Dobrze powiedział Pedri nadzwyczajnie się wysilił xD bo rzadko się wysila

4

Zaoponował mi teraz że nie ma agenta, niesamowicie życiowo poukładany chłopak i tak samo na boisku

0

@Aragorn33 to jest zawodnik na 5 lat , on jest jak żołnierz , końskie zdrowie ma

0

@Greenalley poczekamy rok i wezmiemy go za darmo, na to liczę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?