xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ter Stegen będzie robił za tłumacza w szatni
0
Napewno Valencia sprzeda go za tylko tyle xd
1
To jest koniec tego klubu jeśli gość który by oddał życie za klub ma być sprzedany
0
@kanver_ chłopie on ma 16 lat
0
@masik86 bo Robercik zarabiał mało w Bayernie haha a PSG dawało mu sporo wiececj tyle ile by sobie zazyczyl
0
@barteq dlatego gra 16 latkami haha
0
I 10 mln wpadnie nie jest źle
3
Wam powiem że jeśli o punkty w lidze mamy bardzo dobry wynik , a każdy twierdzi że słaby sezon , po prostu Real zagrał wybitny sezon i tyle
3
Coś czuję Hatrika Lewusa
5
@tbas ja mam inne zdanie, ten dzieciak jest genialny i to właśnie Xavi na niego postawił i chwała mu za to
2
@Rupert_Haubica a ten dalej w swoim kompleksie żyje xd
1
Z Cancelo na lewej obronie to życzę powodzenia xD
0
Co za durny artykuł Yamal gra na prawym skrzydle
0
@Fake69 na bank masz rację niestety
2
A wobec siebie jest krytyczny ? Przecież on nic nie robi xd
0
@waletpl nie przeczytał xD on by pasował idealnie do nas zamiast Pedriego w składzie
1
@Hadim hahha co Ty bierzesz xD
1
@michal1899 co Ty bredzisz xd
0
Jak dla mnie ten Williams jest bardzo przeciętny ale będzie pasować do nas bo też jesteśmy już przeciętni
2
@David_Martin prędko nie zobaczysz u obecnych kopaczy Barcelony
1
Lepszy zawodnik od Pedriego jak dla mnie
0
@misiekbarca on wcale nie poprawił gry xd
6
@KibicBarcy84 co Ty bredzisz xs
1
Był taki rok kalendarzowy że Messi miał w double double 115 xD więc nie ma się czym podniecać xD taka jest różnica między tamtym zespołem w tym , i wszyscy się prują że nie ma tytułów xd
0
@S1l3nt myślę że w następnym sezonie zadebiutuje w ataku
0
Niesamowita robota Deco xD wszystkie najwazniejsze mecze z Roberto w składzie w ostatnich latach przegraliśmy xD
1
Dobrze powiedział Pedri nadzwyczajnie się wysilił xD bo rzadko się wysila
4
Zaoponował mi teraz że nie ma agenta, niesamowicie życiowo poukładany chłopak i tak samo na boisku
0
@Aragorn33 to jest zawodnik na 5 lat , on jest jak żołnierz , końskie zdrowie ma
0
@Greenalley poczekamy rok i wezmiemy go za darmo, na to liczę