0

@Szmulek Niemcy w życiu nie dojdą do finału

0

@capoN nie rozumiem tego fenomenu czemu on wogole jest powoływany do reprezentacji xd

6

Deco zniszczy ten klub

2

@4Fabregas4 Jezu gościu co Ty bredzisz xD technicznie lepszy od gościa który strzelił 700 bramek w karierze hah

0

@RAFI9 lewy za rok odchodzi , jeśli Marc wierzy w swoje umiejętności to niech walczy ale widać kasa wygrywa

0

Wielki i potężny Olmo w składzie xD

1

Jak zwykle zaklepali się na śmierć i fatalny błąd , ten styl jest tragiczny

3

W Chelsea się z niego śmieją

0

@Kubsoleon Angol co drugie podanie na euro do przeciwnika xD on się nie nadaje na środkowego pomocnika

1

@Barca398 idealny zamiennik na pozycję hah

0

@Keltridge gdzie wtedy Yamal będzie grał kolego ?

0

Jak widzę tego Deco to mnie zrywa na wymioty

0

Powiem wam mieć takiego Kante w składzie to skarb , co ona gra na tym euro miażdży chłopak a już 33 lata

0

@KluivertFCB szczególnie druga połowa była bardzo wyrównana powinni nam strzelić z 6 bramek hah

0

@szymonekk z Deco to jest już więcej jak pewne że nie podała xd

0

Sprzedać wszystkich i zaorać boisko

0

@slayer a on nie robi ani tego ani tego xd tylko kiwa bez sensu i podaje do tylu

1

@Doniu814 przestań xD

0

Dalej kupujmy takich plackow xd

0

Klauzula 100 mln dziękuję dobranoc

0

Co Pedro znowu kontuzja haha ?

0

Nie porownojmy tych kasztanów rezerwowych do Lewego bo to smieszne

0

@Emhyr czytam uważnie xd : Barça uważa, że ta umowa jest powodem do dumy, nie tylko dlatego, że pozwala sprostać budżetowi, ale także dlatego, że odbywa się to bez konieczności uciekania się do sprzedaży jakichkolwiek zawodników

0

Niech ktoś mi to wytłumaczy xd Czyli możemy kupować zawodników bez jakiejkolwiek sprzedaży czy jak ?

0

Skończy się dzień dziecka dla naszych kopaczy , ten gość to postrach

2

@PepGuardiola1971 41 latek i 40 latek i to niby kozacko wygląda xD ?

0

@Rarenzio nie da się już tego słuchać xd

0

@Michal4 a czemu sami sobie go nie ogramy xD

0

Zamiast zostawić go na lewą obronę xD Deco to nieudacznik

0

@Herbert co ty bierzesz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?