0

@Midast Lewy jest ambitny jak nikt inny , tylko Cristiano mi dorównuje w tym

0

Dzięki Bogu w końcu koniec klepania bez sensu

0

@mkl87 ani to ani to, ale broń Cię Boże obrońca

0

@iuiuiuiu matko boska strzeż nas przed tym xd

3

@Dako czekam na dwie porażki z rzędu a napewno takie przyjdą i wtedy się zacznie xd Xavi też dobrze zaczął a jak skończył każdy wie xd

0

@MateuszDoniec podejrzewam że Torre nikt nie chce chyba że jakoś drugoligowiec

0

@mkl87 atletico szybko się na nim poznało że na tak wysoki poziom on się nie nadaje, bardzo leniwy zawodnik, bez dynamiki

0

@picznik ja mam prawie 40 lat dzieciaku xd

1

@Kapitan hawk myślę że zgrabniej to wychodziło Messiemu xd to tutaj wygląda komicznie , na siłę z niego chcemy jakąś gwiazdę zrobić a tak to nie działa a

2

Całkowicie przypadkowa sztuczka nie wierzę że kiedykolwiek jeszcze ją zrobi xd po drugie mało się nie zabił przy tym xD

4

@Commando on siedzi na ławce już z 5 lat xd w każdym kolejnym klubie

1

@mightyanaldevastator skąd Ty tego Rabiota wziąłes xD

0

Pamiętam mecz z Realem jak zagral, był najgorszy na boisku xD grał fatalnie , wolno a nawet slamazarnie. To nie jest typowy defensywny to jest bardziej rozgrywajacy

0

@grzechu1999 juzzuuuu ratuunkuuuu to już choroba , byłeś u specjalisty z tym ?

1

@Tom_Sta a kto miał piłkę przy nodze xD ? Jest takie coś jak duch gry ale dziwne czasy nastały

2

@Guess co Ty bredzisz xD

20

Ale ze piłkę najpierw przejął Kounde to już nie zauważył, te nadepnięcie nie miało na nic wpływu xD

0

@siael rok przerwy , naprawdę mamy pecha

4

@BulaKG jakby to było w Madrycie to by wiadomo co by było xD

0

@Messiasz2 już zagrał z PSG

0

Laporta wie co robi a początek sezonu i dwie pierwsze kolejki i tak nie ma większego znaczenia

1

@th@les Jego poziom to jest spadkowicz Primera Division

0

0

@kakusus Ferrana jak ma okazje to strzeli a cała reszta że składu oprócz Lewego z tym ciężko

0

@Rastafarnianin powiedz że to ironia , prosze xD

2

@Terroriser kasa misiu kasa

5

@Terroriser to się zdecyduj czy dołączy czy nie xd sam sobie zaprzeczasz, masz dwubiegunowke xD ?

0

@Keltridge myślę że PSG go zgarnie

0

@barteq zmienne raczej nie dojdą xD bo już u nas nie pogra

6

Garcia jakby odszedł za 15 mln to by było coś pięknego , nie wiem co on w ogóle jeszcze robi w Barcelonie , ludzie maja tendencje do zapominania jego baboli, które robił w każdym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?