xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast Lewy jest ambitny jak nikt inny , tylko Cristiano mi dorównuje w tym
0
Dzięki Bogu w końcu koniec klepania bez sensu
0
@mkl87 ani to ani to, ale broń Cię Boże obrońca
0
@iuiuiuiu matko boska strzeż nas przed tym xd
3
@Dako czekam na dwie porażki z rzędu a napewno takie przyjdą i wtedy się zacznie xd Xavi też dobrze zaczął a jak skończył każdy wie xd
0
@MateuszDoniec podejrzewam że Torre nikt nie chce chyba że jakoś drugoligowiec
0
@mkl87 atletico szybko się na nim poznało że na tak wysoki poziom on się nie nadaje, bardzo leniwy zawodnik, bez dynamiki
0
@picznik ja mam prawie 40 lat dzieciaku xd
1
@Kapitan hawk myślę że zgrabniej to wychodziło Messiemu xd to tutaj wygląda komicznie , na siłę z niego chcemy jakąś gwiazdę zrobić a tak to nie działa a
2
Całkowicie przypadkowa sztuczka nie wierzę że kiedykolwiek jeszcze ją zrobi xd po drugie mało się nie zabił przy tym xD
4
@Commando on siedzi na ławce już z 5 lat xd w każdym kolejnym klubie
1
@mightyanaldevastator skąd Ty tego Rabiota wziąłes xD
0
Pamiętam mecz z Realem jak zagral, był najgorszy na boisku xD grał fatalnie , wolno a nawet slamazarnie. To nie jest typowy defensywny to jest bardziej rozgrywajacy
0
@grzechu1999 juzzuuuu ratuunkuuuu to już choroba , byłeś u specjalisty z tym ?
1
@Tom_Sta a kto miał piłkę przy nodze xD ? Jest takie coś jak duch gry ale dziwne czasy nastały
2
@Guess co Ty bredzisz xD
20
Ale ze piłkę najpierw przejął Kounde to już nie zauważył, te nadepnięcie nie miało na nic wpływu xD
0
@siael rok przerwy , naprawdę mamy pecha
4
@BulaKG jakby to było w Madrycie to by wiadomo co by było xD
0
@Messiasz2 już zagrał z PSG
0
Laporta wie co robi a początek sezonu i dwie pierwsze kolejki i tak nie ma większego znaczenia
1
@th@les Jego poziom to jest spadkowicz Primera Division
0
@Chudini123 tak
0
@kakusus Ferrana jak ma okazje to strzeli a cała reszta że składu oprócz Lewego z tym ciężko
0
@Rastafarnianin powiedz że to ironia , prosze xD
2
@Terroriser kasa misiu kasa
5
@Terroriser to się zdecyduj czy dołączy czy nie xd sam sobie zaprzeczasz, masz dwubiegunowke xD ?
0
@Keltridge myślę że PSG go zgarnie
0
@barteq zmienne raczej nie dojdą xD bo już u nas nie pogra
6
Garcia jakby odszedł za 15 mln to by było coś pięknego , nie wiem co on w ogóle jeszcze robi w Barcelonie , ludzie maja tendencje do zapominania jego baboli, które robił w każdym meczu