xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GrubyZGR wyjazd do Liverpoolu ich czeka więc kolego 18 punktów mieć nie będą napewno :) i to już w następnej kolejce robaczku ;) a później jeszcze wyjazd do Bergamo na deser, gdzie Atalanta strzela najwięcej goli w tej edycji xd
5
Wbrew pozorom to jest jeden z ważniejszych meczów w tej rundzie, Real wczoraj musiał wybrać a przegrał i praktycznie zamknal sobie drogę do 8 mki
0
Jutro Yamal zagra dzięki temu najlepszy mecz to jest drugi Messiz mentalnością
11
Fajne odpowiedzi na pytania a nie takie jak każdy bo wypada, myślę że zrobi duża karierę
1
Nadal coś mi się wydaje że on do nas przyjdzie na sezon
0
@barcelonaLM haha mocne
0
Konieczna wygrana bo później już tylko mega ciężkie mecze wyjazdowe zostaną
0
@gukwa kto według Ciebie może przyjść do Barcelony , któremu kończy się kontrakt ?
0
Postawilisbyscie że będzie powyżej 3.5 goli ?
0
To jest jego poziom 2, 3 liga Hiszpańska tam by błyszczał
0
Pięknie i cyk 9 punktów przewagi
0
Garcia w składzie to gwarantowana strata punktów
2
Ostatnio zagrał przepiękny mecz z Osassuna xd na szczęście Flick jest kumaty i już wie że to placek
0
@Baros1990 ile zarabia ?
7
To jest bramkarz na poziom ekstraklasy , a nawet tam zdarzają się lepsi, nie zmienię zdania
0
@JaneKOS i je banana xd
2
Z takim atakiem jak teraz mamy dopiero zobaczycie co jest wart De Jong a jest wart bardzo dużo .
20
Zagrał świetny mecz z Realem po jego wejściu wszystko się odeminilo, przejęliśmy calkowicie kontrolę , oczywiście szybka bramka też w tym pomogła
0
Ciekawe które miejsce zajmie Yamal
0
Trochę nie rozumiem fenomenu tego zawodnika , on grał fatalnie przez 1.5 roku w Barcelonie teraz szok. Dlatego myślę że też nie ma co skreślać Fatiego , może będzie ozdrowienie
4
Nie miał wyjścia , musiał wydać takie oświadczenie
2
Kiedyś praktycznie w każdym meczu Realu była branka zdobyta ze spalonego , teraz jest VAR i mają problem
0
@Keson to Hiszpania ciężko tam z myśleniem jest
7
Ale debile , Co to zmieni jak będzie na 1 metr haha to będą się kłócić czy było 1.20 czy 0.90
31
Yamala nie boli to że jest czarny i ma do tego dystans , śmieje się z tych obelg a Vinicius nie lubi swojego koloru skóry i ma problem. Xd
13
Kocham Gaviego heh
0
@Patry10 tylko niestety niedługo przyjdzie moment przedłużania kontraktów i na to też nas nie stać
9
Ja nie wiedziałem że on jest tak dobry technicznie , rzadko traci piłkę , wczoraj zrobił nawet zwód Ala Iniesta , ale najlepsze co ma to odbiór i doskok
0
@OTX jakie setki mieli ? Chyba że liczysz spalone ....
2
Mamy bardzo silny skład i bardzo silna ławkę