1

@GrubyZGR wyjazd do Liverpoolu ich czeka więc kolego 18 punktów mieć nie będą napewno :) i to już w następnej kolejce robaczku ;) a później jeszcze wyjazd do Bergamo na deser, gdzie Atalanta strzela najwięcej goli w tej edycji xd

5

Wbrew pozorom to jest jeden z ważniejszych meczów w tej rundzie, Real wczoraj musiał wybrać a przegrał i praktycznie zamknal sobie drogę do 8 mki

0

Jutro Yamal zagra dzięki temu najlepszy mecz to jest drugi Messiz mentalnością

11

Fajne odpowiedzi na pytania a nie takie jak każdy bo wypada, myślę że zrobi duża karierę

1

Nadal coś mi się wydaje że on do nas przyjdzie na sezon

0

@barcelonaLM haha mocne

0

Konieczna wygrana bo później już tylko mega ciężkie mecze wyjazdowe zostaną

0

@gukwa kto według Ciebie może przyjść do Barcelony , któremu kończy się kontrakt ?

0

Postawilisbyscie że będzie powyżej 3.5 goli ?

0

To jest jego poziom 2, 3 liga Hiszpańska tam by błyszczał

0

Pięknie i cyk 9 punktów przewagi

0

Garcia w składzie to gwarantowana strata punktów

2

Ostatnio zagrał przepiękny mecz z Osassuna xd na szczęście Flick jest kumaty i już wie że to placek

0

@Baros1990 ile zarabia ?

7

To jest bramkarz na poziom ekstraklasy , a nawet tam zdarzają się lepsi, nie zmienię zdania

0

@JaneKOS i je banana xd

2

Z takim atakiem jak teraz mamy dopiero zobaczycie co jest wart De Jong a jest wart bardzo dużo .

20

Zagrał świetny mecz z Realem po jego wejściu wszystko się odeminilo, przejęliśmy calkowicie kontrolę , oczywiście szybka bramka też w tym pomogła

0

Ciekawe które miejsce zajmie Yamal

0

Trochę nie rozumiem fenomenu tego zawodnika , on grał fatalnie przez 1.5 roku w Barcelonie teraz szok. Dlatego myślę że też nie ma co skreślać Fatiego , może będzie ozdrowienie

4

Nie miał wyjścia , musiał wydać takie oświadczenie

2

Kiedyś praktycznie w każdym meczu Realu była branka zdobyta ze spalonego , teraz jest VAR i mają problem

0

@Keson to Hiszpania ciężko tam z myśleniem jest

7

Ale debile , Co to zmieni jak będzie na 1 metr haha to będą się kłócić czy było 1.20 czy 0.90

31

Yamala nie boli to że jest czarny i ma do tego dystans , śmieje się z tych obelg a Vinicius nie lubi swojego koloru skóry i ma problem. Xd

13

Kocham Gaviego heh

0

@Patry10 tylko niestety niedługo przyjdzie moment przedłużania kontraktów i na to też nas nie stać

9

Ja nie wiedziałem że on jest tak dobry technicznie , rzadko traci piłkę , wczoraj zrobił nawet zwód Ala Iniesta , ale najlepsze co ma to odbiór i doskok

0

@OTX jakie setki mieli ? Chyba że liczysz spalone ....

2

Mamy bardzo silny skład i bardzo silna ławkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?