xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś wydaje mi się że nie na chwilę tylko na dłużej xd
1
@Herbert bardzo dobrze kobitka jest zniszczona :) zabawa jej się teraz szybko skończy
0
@JarekS uważaj bo napewno wygrają :D
0
Sergio Roberto w meczu na wyjeździe to jest zawsze nasza przegrana
0
Uważam że Brazylijczyk będzie niewypałem , ale obym się mylił
1
@Fake69 król strzelców poprzedniego sezonu , faktycznie mi zjazd w wieku 35 lat xd
1
@DaPidejpi jeśli myślisz że on nas zbawi to się grubo pomylis
5
To trochę szczęście że już nie zagrać w tym zespole, straszny placek i w defensywie i w ofensywie
1
Idealne losowanie dla Napoli zeby odrodzić się że słabiutka Barcelona, przykro to mówić ale uważam że nie mamy szans z Napoli
1
Widocznie sztab uznał że ostaje od 1 drużyny
6
A w czym on jest niby podobny do Ronaldo xD może numer buta
0
Szkoda że taki wysoki 173 cm haha
2
Ja nie rozumiem fenomenu Pedriego liczby ma fatalne , odbija się od każdego jak dziecko, i co chwilę kontuzja
2
@MaFCB idealnie to ująłeś
0
@FCB24 kolego Barcelona nie ma żadnych lekarzy którzy operują kolana , zejdź na ziemię a jutro powrót do szkoły
0
@Pablozeusz on nie ma za grosz ani polotu ani finezji xD oglądałem jego mecze , więc się nie nastawiaj na to
0
@Dillu nawet ponad 40 xD na równi z Messim i Ronaldo przez kilka sezonów xF
2
@judaszowe_srebrniki nie panikuj kolego
0
@Gall co to za pytanie wogole xD ?
0
@waletpl oby to był Francuz on się nie nadaje
3
Pora zakończyć tę kolesiostwo i pozbyć się piłkarzy na poziomie 3 ligi Polskiej
2
@TadeuszK co za gość xD masakra
0
@626 według mnie te straty punktów w tym sezonie to głównie nowe transfery w tym on
0
Widziałem skrót ten Szwed się naprawdę niczym nie wyróżnia poza długimi podaniami i warunkami fizycznymi
1
Uważam że po nowym roku znowu zacznie strzelać, zauważyłem że w przypadku Lewego dłuższy okres odpoczynku zawsze wiąże się z bramkami. Oczywiście wiek robi swoje więc nie będą to takie liczby jak kiedyś . Każdy kumaty rozumie to że jest on u schyłku kariery w Europie
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@AlwaysBlaugrana z ferranem to będzie środek tabeli xD ale Ty tego nie zrozumiesz jesteś nazbyt anty Polska
0
Ten skład jest za słaby, szczególnie ofensywa przez którą i obrona się gubi , z tej mąki chleba nie będzie. Kluczem jest brak Dembele i brak Gaviego oraz schyłek kariery Lewego
0
Sam Emery wie że to jest placek jakich mało