0

Coś wydaje mi się że nie na chwilę tylko na dłużej xd

1

@Herbert bardzo dobrze kobitka jest zniszczona :) zabawa jej się teraz szybko skończy

0

@JarekS uważaj bo napewno wygrają :D

0

Sergio Roberto w meczu na wyjeździe to jest zawsze nasza przegrana

0

Uważam że Brazylijczyk będzie niewypałem , ale obym się mylił

1

@Fake69 król strzelców poprzedniego sezonu , faktycznie mi zjazd w wieku 35 lat xd

1

@DaPidejpi jeśli myślisz że on nas zbawi to się grubo pomylis

5

To trochę szczęście że już nie zagrać w tym zespole, straszny placek i w defensywie i w ofensywie

1

Idealne losowanie dla Napoli zeby odrodzić się że słabiutka Barcelona, przykro to mówić ale uważam że nie mamy szans z Napoli

1

Widocznie sztab uznał że ostaje od 1 drużyny

6

A w czym on jest niby podobny do Ronaldo xD może numer buta

0

Szkoda że taki wysoki 173 cm haha

2

Ja nie rozumiem fenomenu Pedriego liczby ma fatalne , odbija się od każdego jak dziecko, i co chwilę kontuzja

2

@MaFCB idealnie to ująłeś

0

@FCB24 kolego Barcelona nie ma żadnych lekarzy którzy operują kolana , zejdź na ziemię a jutro powrót do szkoły

0

@Pablozeusz on nie ma za grosz ani polotu ani finezji xD oglądałem jego mecze , więc się nie nastawiaj na to

0

@Dillu nawet ponad 40 xD na równi z Messim i Ronaldo przez kilka sezonów xF

2

@judaszowe_srebrniki nie panikuj kolego

0

@Gall co to za pytanie wogole xD ?

0

@waletpl oby to był Francuz on się nie nadaje

3

Pora zakończyć tę kolesiostwo i pozbyć się piłkarzy na poziomie 3 ligi Polskiej

2

@TadeuszK co za gość xD masakra

0

@626 według mnie te straty punktów w tym sezonie to głównie nowe transfery w tym on

0

Widziałem skrót ten Szwed się naprawdę niczym nie wyróżnia poza długimi podaniami i warunkami fizycznymi

1

Uważam że po nowym roku znowu zacznie strzelać, zauważyłem że w przypadku Lewego dłuższy okres odpoczynku zawsze wiąże się z bramkami. Oczywiście wiek robi swoje więc nie będą to takie liczby jak kiedyś . Każdy kumaty rozumie to że jest on u schyłku kariery w Europie

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@AlwaysBlaugrana z ferranem to będzie środek tabeli xD ale Ty tego nie zrozumiesz jesteś nazbyt anty Polska

0

Ten skład jest za słaby, szczególnie ofensywa przez którą i obrona się gubi , z tej mąki chleba nie będzie. Kluczem jest brak Dembele i brak Gaviego oraz schyłek kariery Lewego

0

Sam Emery wie że to jest placek jakich mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?