3

To akurat super info

1

To jest zawodnik na poziomie 2 ligi

3

@varosso przecież właśnie koleżanko trybunał zabronił dawania kar xD czytaj ze zrozumieniem, nie ma monopolu

0

@Magicc89PL przecież to jest szczera prawda, te placki nigdy nie będą na jego poziomue

0

Te wypowiedzi Xaviego w końcu nie się podobają, pokazał jaja

5

Co za kaleka masakra

0

@Bananowysong nie obrażaj Oriola xD

1

Ze szkółki kogoś wziasc i po problemie

0

Chcą oprzeć atak na 18 latku z ligi podwórkowej o myślą że coś z tego będzie xD to ja wam już powiem że nic

6

Ja nie wiem czemu nikt nie widzi że brakuje w tym zespole typowego defensywnego pomocnika i tu jest klucz

1

@Visca_barca chłopie on ma 18 lat , może skończyć w Barcelonie b , nie podniecaj się za bardzo

3

Gosc już wie że to jego koniec , kwestia jednej porażki myślę

1

@bronx bo on pomylił dyscypliny ten placek

7

@Gekon uwielbiam takie stwierdzenia : przyfarcilo się zdobyć mistrza, przyfarcic to może się Tobię że znajdzie dobra promocje na piwko w Biedronce

0

@Bajson bo nie umi

1

Sorry ale z Deco jako dyrektor sportowy to nawet dziennikarze nie wymyślają kogo chcemy zatransferowac, bo wiedzą że to niemożliwe xD Alemany odszedł i przyszedł ten placek i widać efekty , Romeu xD

0

Xavi jest wszystkiemu winny według was xD ale kurcze jaki my mamy skład xD Kounde, Romeu, Roberto, Pena, Raphinha, Ferran i ciągle kontuzje najlepszych graczy, Gavi doznał kontuzji i wszystko się posypało... Z takim graczami w składzie nie ma szans na wygrane

0

Lecę do Anglii w styczniu mogę go zabrać

0

@Greenalley Pedro biega jak oldboy , nie rozumiem fenomenu tego gościa, to nigdy nie będzie Iniesta nawet w 10 procentach

0

@Murazor myślę że nikt nie zna xD

0

Co on gada wogole xD

6

Komentarz usunięty

3

Dawno nie widziałem piłkarza pokroju Kounde który w każdym meczu z rzędu zawala bramki , to jakiś fenomen

18

Xavi powinien stracić pracę po tym meczu, broniłem go ale to już szczyt

0

@Rivaldinho11 hahha mocne

0

I za głowę się złapał biedny xD

4

Ale i tak winny będzie Robert Lewandowski hah xD ten klub i jego kibole to mem

2

Co ten Romeu zrobił teraz ?

0

Co ten Araujo odwalał w tym meczu xD dobrze tam Niemcy mu w głowie namącili, jak to się okaże kolejny sprzedawczyk to ja już nie wierzę w żadne przywiązanie do barw, kasa misiu kasa

0

Dostaniemy gładkie 2-0 z takim składem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?