xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To akurat super info
1
To jest zawodnik na poziomie 2 ligi
3
@varosso przecież właśnie koleżanko trybunał zabronił dawania kar xD czytaj ze zrozumieniem, nie ma monopolu
0
@Magicc89PL przecież to jest szczera prawda, te placki nigdy nie będą na jego poziomue
0
Te wypowiedzi Xaviego w końcu nie się podobają, pokazał jaja
5
Co za kaleka masakra
0
@Bananowysong nie obrażaj Oriola xD
1
Ze szkółki kogoś wziasc i po problemie
0
Chcą oprzeć atak na 18 latku z ligi podwórkowej o myślą że coś z tego będzie xD to ja wam już powiem że nic
6
Ja nie wiem czemu nikt nie widzi że brakuje w tym zespole typowego defensywnego pomocnika i tu jest klucz
1
@Visca_barca chłopie on ma 18 lat , może skończyć w Barcelonie b , nie podniecaj się za bardzo
3
Gosc już wie że to jego koniec , kwestia jednej porażki myślę
1
@bronx bo on pomylił dyscypliny ten placek
7
@Gekon uwielbiam takie stwierdzenia : przyfarcilo się zdobyć mistrza, przyfarcic to może się Tobię że znajdzie dobra promocje na piwko w Biedronce
0
@Bajson bo nie umi
1
Sorry ale z Deco jako dyrektor sportowy to nawet dziennikarze nie wymyślają kogo chcemy zatransferowac, bo wiedzą że to niemożliwe xD Alemany odszedł i przyszedł ten placek i widać efekty , Romeu xD
0
Xavi jest wszystkiemu winny według was xD ale kurcze jaki my mamy skład xD Kounde, Romeu, Roberto, Pena, Raphinha, Ferran i ciągle kontuzje najlepszych graczy, Gavi doznał kontuzji i wszystko się posypało... Z takim graczami w składzie nie ma szans na wygrane
0
Lecę do Anglii w styczniu mogę go zabrać
0
@Greenalley Pedro biega jak oldboy , nie rozumiem fenomenu tego gościa, to nigdy nie będzie Iniesta nawet w 10 procentach
0
@Murazor myślę że nikt nie zna xD
0
Co on gada wogole xD
6
Komentarz usunięty
3
Dawno nie widziałem piłkarza pokroju Kounde który w każdym meczu z rzędu zawala bramki , to jakiś fenomen
18
Xavi powinien stracić pracę po tym meczu, broniłem go ale to już szczyt
0
@Rivaldinho11 hahha mocne
0
I za głowę się złapał biedny xD
4
Ale i tak winny będzie Robert Lewandowski hah xD ten klub i jego kibole to mem
2
Co ten Romeu zrobił teraz ?
0
Co ten Araujo odwalał w tym meczu xD dobrze tam Niemcy mu w głowie namącili, jak to się okaże kolejny sprzedawczyk to ja już nie wierzę w żadne przywiązanie do barw, kasa misiu kasa
0
Dostaniemy gładkie 2-0 z takim składem