1

Jest potężny Roberto w składzie q myślałem że po swoich fantastycznych występach na początku sezonu już się z ławki nie podniesie a jednak xad

0

I czerwien xD róbcie screeny

9

Nie oszukujmy się Sevilla nam leży od lat , więc jestem spokojny i jeszcze ten Ramos który zgarnie pewnie czerwień jeszcze w pierwszej połowie hah xD

0

@Serducho to akurat normalne , on pomylił dyscypliny ale został piłkarzem xD

4

Xavi jest odklejony , zbliża się pierwsza porazka

7

Ten sędzię jest tragiczny i wiadomo że jest za Realem

0

@FC4BARCA w zadnym

0

Nie przesadzaj my, nie jest on wart 80 mln, podejrzewam że przyjdą mecze z silnymi rywalami i on zniknie

0

Niemiec to będzie transfer sezonu , on praktycznie bierze udział w każdej akcji bramkowej

1

No to koniec dobrej passy Girony

2

Ten trener jest stary, wypalony i przyszedł tu tylko dla kasy. Ale Polska to głupi kraj

16

Nie oszukujmy się , Messi jeszcze się nie nachapał kasą

3

Nie macie pojęcia jakie potrafią być "kobiety" ...

0

Sukces to będzie wyjscie nawet z tak słabej grupy

10

Jak Messi zagral asystę Turnieju w meczu z Holandia na Mistrzostwach świata a może nawet asystę wszystkich mundialu przy pierwszym golu to też było zaplanowane xD

0

Nie rozumiem dlaczego najgorsi piłkarze z tamtego sezonu czyli Roberto, Alonso i Ferran zostali w tym klubie i nadal mają dużo minut . Oco w tym wszystkim chodzi ?

3

@JarekS co ty bredzisz xD

0

@jarkszon nie narzekaj

0

@FutbolFan rozpieszczony jesteś do granic możliwości przez erę Messiego , przyzwyczaj się że to już nie wróci

0

Anglicy strasznie nie lubią Polaków

12

Największy placek w zespole jak dla mnie , jak gra to już wiem że będzie grubo

0

@normasubiektywna on nie ma żadnego charakteru

2

Przecież to jest super wiadomość że on odszedl

1

Lewandowski mu pocisnal xD ale mówi prawdę , Xavi albo to zrozumie albo wyleci po kolejnym blamażu w Lidze Mistrzów

1

@kinioo jak to gramy bez 9 taki xD ?

0

@szkudi7 to po co była ta klauzula 100 mln xD banda warjatow jest w tym klubie heh

0

To tak jakby Twoja była wybrała kogoś innego a Ty do niej mówił uważaj xD i tak będzie musiała swoje wyskakac żeby się przekonać xD

2

Nigdy w życiu nikt nie da za niego 100 mln heh nawet głupie PSG

3

Defensywnie bardzo dobry zawodnik a jak wiadomo defensywa się wygrywa trofea

0

@Pawel1985 jak dla mnie on nie jest żadną wielka gwiazdą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?