xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest potężny Roberto w składzie q myślałem że po swoich fantastycznych występach na początku sezonu już się z ławki nie podniesie a jednak xad
0
I czerwien xD róbcie screeny
9
Nie oszukujmy się Sevilla nam leży od lat , więc jestem spokojny i jeszcze ten Ramos który zgarnie pewnie czerwień jeszcze w pierwszej połowie hah xD
0
@Serducho to akurat normalne , on pomylił dyscypliny ale został piłkarzem xD
4
Xavi jest odklejony , zbliża się pierwsza porazka
7
Ten sędzię jest tragiczny i wiadomo że jest za Realem
0
@FC4BARCA w zadnym
0
Nie przesadzaj my, nie jest on wart 80 mln, podejrzewam że przyjdą mecze z silnymi rywalami i on zniknie
0
Niemiec to będzie transfer sezonu , on praktycznie bierze udział w każdej akcji bramkowej
1
No to koniec dobrej passy Girony
2
Ten trener jest stary, wypalony i przyszedł tu tylko dla kasy. Ale Polska to głupi kraj
16
Nie oszukujmy się , Messi jeszcze się nie nachapał kasą
3
Nie macie pojęcia jakie potrafią być "kobiety" ...
0
Sukces to będzie wyjscie nawet z tak słabej grupy
10
Jak Messi zagral asystę Turnieju w meczu z Holandia na Mistrzostwach świata a może nawet asystę wszystkich mundialu przy pierwszym golu to też było zaplanowane xD
0
Nie rozumiem dlaczego najgorsi piłkarze z tamtego sezonu czyli Roberto, Alonso i Ferran zostali w tym klubie i nadal mają dużo minut . Oco w tym wszystkim chodzi ?
3
@JarekS co ty bredzisz xD
0
@jarkszon nie narzekaj
0
@FutbolFan rozpieszczony jesteś do granic możliwości przez erę Messiego , przyzwyczaj się że to już nie wróci
0
Anglicy strasznie nie lubią Polaków
12
Największy placek w zespole jak dla mnie , jak gra to już wiem że będzie grubo
0
@normasubiektywna on nie ma żadnego charakteru
2
Przecież to jest super wiadomość że on odszedl
1
Lewandowski mu pocisnal xD ale mówi prawdę , Xavi albo to zrozumie albo wyleci po kolejnym blamażu w Lidze Mistrzów
1
@kinioo jak to gramy bez 9 taki xD ?
0
@szkudi7 to po co była ta klauzula 100 mln xD banda warjatow jest w tym klubie heh
0
To tak jakby Twoja była wybrała kogoś innego a Ty do niej mówił uważaj xD i tak będzie musiała swoje wyskakac żeby się przekonać xD
2
Nigdy w życiu nikt nie da za niego 100 mln heh nawet głupie PSG
3
Defensywnie bardzo dobry zawodnik a jak wiadomo defensywa się wygrywa trofea
0
@Pawel1985 jak dla mnie on nie jest żadną wielka gwiazdą