xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Do Maria napewno gorszy od Ferrana czy Fatiego z tego sezonu nie będzie , na jeden rok jak znalazl
0
Dogadają ostatnie szczegóły przenosin do arabusow :)
0
@JarekS asysty z różnego i już mu dajesz złotą piłkę heh ?
0
@Barcelonista94 Barca czeka aż ktoś go kupi za 3 mln i za rok odkupi za 80 mln xD tak robimy zawsze hehe. Ale tak szczerze oglądałem teraz dwa mecze jego na mistrzostwach świata o na Barcelonę to zawodnik nie jest
0
Takie trochę drewno xD
0
@cules100pro mnie jakoś ten Angol nie przekonuje , napewno ma atletyczna budowę ciała jak na piłkarza , to może być jego główny atut
18
Vinicius strzelił chyba jednego gola w reprezentacji Brazylii jak dotychczas , jak dla mnie to on koło złotej piłki nawet nie stał
2
Przytulić 100 mln euro za tą trójkę i wszyscy będą happy
3
@sepek od Alonso to naprawdę nikt nie będzie gorszy
0
@Artysta9 zapewne byś to ogarnął xD
5
@Litman może jeszcze się opamiętają i puszcza ich wolno
0
@Don Lucas defensywnie to on jest słaby od wielu lat , w lidze mistrzów autostrada jego strona szła non stop
0
@MesQueUnClub_87 to jest biznes , akurat z Alba i Busim tam nie ma żadnej przyjaźni , tylko czyste interesy
1
Ustalają ile wydoić od Arabów xD przecież ten artykuł się kupy nie trzyma, wiadomo że Alba i Busi odeszli no wiedzą że Messi do Barcy nie wróci
0
@Qlimax86 puyolntez wróci xD?
0
@Donio osttanio sobie zrobili razem zdjęcie z Puyolem jak on bym w Japonii, i iniesta wyglądał przy nim jak dziecko , chociaż Puyol sam nie jest jakimś potężnym gościem
1
Teraz to dopiero zaczną go wyzywać na wyjazdach xD i bardzo dobrze
1
Tak napewno nie ma porozumienia z innym klubem xD haha , takie bajki to może opowiadać dzieciom na dobranoc , a za miesiąc pyk Arabia i 40 mln dolarów na sezon xD dobrze to przemyślał , nie dość że dostanie pewnie z 20 mln za kolejny sezon od Barcy to jeszcze 2 x tyle w Arabii z Messim
0
@DonAndresFCB ja myślę że 30 razy xD
1
Jak można trzymać gościa w zespole i bać się go wstawić bo zawsze jak gra to tracimy po 3 gole albo i więcej xD nie kumam tego
4
Żegnam bez żalu
1
@KibicBarcy84 też nie lubię Alby
0
Coś pieknego jak ja go nie lubiłem xD
0
Komentarz usunięty
0
Jasna sprawa że Messi nie ma zamiaru tu wracać heh , co ten Lapcio farmazoni to głowa mała heh
1
@pikass14 i bardzo dobrze :) 5 lat temu powinni odejść
0
Super wiadomość , lepszej na dziś nie dałoby się wymyślić
1
Teraz będzie skakał i wyśmiewał jak małpa każdego po kolei w każdym meczu , zobaczycie co się teraz będzie działo . Ależ toksyczny gość , zmanipulował całą ligę, odwrócił sytuację od swoich chamskich zachowań
2
@Bartinho1899 w sedno, biegać to on za bardzo nie lubi to widac
4
Nie popadajmy w paranoje, wielu normalnych ludzi w Rosji kibicuje Barcelonie .