2

Do Maria napewno gorszy od Ferrana czy Fatiego z tego sezonu nie będzie , na jeden rok jak znalazl

0

Dogadają ostatnie szczegóły przenosin do arabusow :)

0

@JarekS asysty z różnego i już mu dajesz złotą piłkę heh ?

0

@Barcelonista94 Barca czeka aż ktoś go kupi za 3 mln i za rok odkupi za 80 mln xD tak robimy zawsze hehe. Ale tak szczerze oglądałem teraz dwa mecze jego na mistrzostwach świata o na Barcelonę to zawodnik nie jest

0

Takie trochę drewno xD

0

@cules100pro mnie jakoś ten Angol nie przekonuje , napewno ma atletyczna budowę ciała jak na piłkarza , to może być jego główny atut

18

Vinicius strzelił chyba jednego gola w reprezentacji Brazylii jak dotychczas , jak dla mnie to on koło złotej piłki nawet nie stał

2

Przytulić 100 mln euro za tą trójkę i wszyscy będą happy

3

@sepek od Alonso to naprawdę nikt nie będzie gorszy

0

@Artysta9 zapewne byś to ogarnął xD

5

@Litman może jeszcze się opamiętają i puszcza ich wolno

0

@Don Lucas defensywnie to on jest słaby od wielu lat , w lidze mistrzów autostrada jego strona szła non stop

0

@MesQueUnClub_87 to jest biznes , akurat z Alba i Busim tam nie ma żadnej przyjaźni , tylko czyste interesy

1

Ustalają ile wydoić od Arabów xD przecież ten artykuł się kupy nie trzyma, wiadomo że Alba i Busi odeszli no wiedzą że Messi do Barcy nie wróci

0

@Qlimax86 puyolntez wróci xD?

0

@Donio osttanio sobie zrobili razem zdjęcie z Puyolem jak on bym w Japonii, i iniesta wyglądał przy nim jak dziecko , chociaż Puyol sam nie jest jakimś potężnym gościem

1

Teraz to dopiero zaczną go wyzywać na wyjazdach xD i bardzo dobrze

1

Tak napewno nie ma porozumienia z innym klubem xD haha , takie bajki to może opowiadać dzieciom na dobranoc , a za miesiąc pyk Arabia i 40 mln dolarów na sezon xD dobrze to przemyślał , nie dość że dostanie pewnie z 20 mln za kolejny sezon od Barcy to jeszcze 2 x tyle w Arabii z Messim

0

@DonAndresFCB ja myślę że 30 razy xD

1

Jak można trzymać gościa w zespole i bać się go wstawić bo zawsze jak gra to tracimy po 3 gole albo i więcej xD nie kumam tego

4

Żegnam bez żalu

1

@KibicBarcy84 też nie lubię Alby

0

Coś pieknego jak ja go nie lubiłem xD

0

Komentarz usunięty

0

Jasna sprawa że Messi nie ma zamiaru tu wracać heh , co ten Lapcio farmazoni to głowa mała heh

1

@pikass14 i bardzo dobrze :) 5 lat temu powinni odejść

0

Super wiadomość , lepszej na dziś nie dałoby się wymyślić

1

Teraz będzie skakał i wyśmiewał jak małpa każdego po kolei w każdym meczu , zobaczycie co się teraz będzie działo . Ależ toksyczny gość , zmanipulował całą ligę, odwrócił sytuację od swoich chamskich zachowań

2

@Bartinho1899 w sedno, biegać to on za bardzo nie lubi to widac

4

Nie popadajmy w paranoje, wielu normalnych ludzi w Rosji kibicuje Barcelonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?