2

@ToJa79 przestań wierzyć w bajki, nikt kto płaci mu tyle hajsu nigdzie go nie wypozyczy a tymbardziej dla bankruta z Barcelony

2

Dozgonny szacun za to że nie wybrał arabusow

1

@brd42 chyba raczej nie , myślę że za chwilę będzie oficjalna że USA wita Messiola

0

Mega szacunek dla Messiego że odrzucił Arabów , jeśli to prawda to mega

1

Sorry ale Tebas to idiota

1

Przecież ojczulek mowil że może grać za darmo hehe co za hipokryci z nich , oj Leos Leos idź do arabusow i zakończ karierę w tym samym momencie

4

@KamusVeB kilka sprzedaży xD ? Tu jest mowa o 250 mln , my w 10 lat tyle że sprzedaży tego szrotu nie zarobimy

0

Myślę że za Garcię nie da nikt więcej niż 5 mln xD

1

@robertocarlos76 pełno jest wychowanków którzy napewno nie odstają od tych nieudolnych piłkarzy

1

Garcia jest najgorszym obrońca jakiego kiedykolwiek widziałem w barwach Barcelony

1

Zatwierdzili plan rentowności ale nie zatwierdzili haha xzd co za a cyrk,

0

@czarek78 nie raz zrezygnowałem z super pensji zagranica zeby wrócić do kraju i pracować u siebie

1

Podbija stawka stary Messi heh u arabusow , zaraz się okaże że miliard rocznie mu proponują xD

5

Ale ten jego ojciec to pazerny na hajs, myślę że on tutaj jest głównym problemem.

2

I tak wybierze arabów jestem przekonany na 100 procent

0

@Mroziu chłopaku to jest gra żeby wyrwać jeszcze więcej kasy od Arabów

2

@barteq a co to z twojej kasy idzie ?

0

@zibiku no tak sprzedamy wszytskich za 500 mln i wtedy plan rentowności wchodzi w życie heh

2

Haha wystarczy sprzedać zawodników , czyli nic nie jest zatwierdzone xD

1

Nie chcę do nas to niech nie idzie, proste

1

To nie jest gość na pierwszy skład Barcelony , tyle w temacie, napewno nie damy za niego 3 mln euro

0

@KibicBarcy84 Jutro prezentacja Messiego w Arabii , Laporta dlatego zmienia gadkę

1

Z takim składem to 3-0 w plecy

7

Z takim myśleniem że kontratakom trzeba przeciwdziałać to my daleko nie zajedziemy xD Xavi idealnie odzwierciedla ten tok rozumowania niestety, co widać po naszej grzej w Europie. Gdzie kontratakiem wygrywa się puchary

3

Nikt za taką szklankę nie zapłaci 50 mln więc bez obaw

2

@J4no nie wygrał jeszcze Ligi Mistrzów

0

@Hinczyq między słowami wyczytaj oco mu chodzi. " Messi może nam pomóc " zapomnail dodać w zatwierdzeniu planu rentowności xD

2

@kacperowski20 licząc wszytskie mecze to ma 27 goli i 25 asyst

3

@kacperowski20 ma ponad 20 bramek i ponad 20 asyst :)

1

Xavi cwany wkręca wszytskich że może Messi przyjdzie żeby zatwierdzili plan rentowności heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?