xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToJa79 przestań wierzyć w bajki, nikt kto płaci mu tyle hajsu nigdzie go nie wypozyczy a tymbardziej dla bankruta z Barcelony
2
Dozgonny szacun za to że nie wybrał arabusow
1
@brd42 chyba raczej nie , myślę że za chwilę będzie oficjalna że USA wita Messiola
0
Mega szacunek dla Messiego że odrzucił Arabów , jeśli to prawda to mega
1
Sorry ale Tebas to idiota
1
Przecież ojczulek mowil że może grać za darmo hehe co za hipokryci z nich , oj Leos Leos idź do arabusow i zakończ karierę w tym samym momencie
4
@KamusVeB kilka sprzedaży xD ? Tu jest mowa o 250 mln , my w 10 lat tyle że sprzedaży tego szrotu nie zarobimy
0
Myślę że za Garcię nie da nikt więcej niż 5 mln xD
1
@robertocarlos76 pełno jest wychowanków którzy napewno nie odstają od tych nieudolnych piłkarzy
1
Garcia jest najgorszym obrońca jakiego kiedykolwiek widziałem w barwach Barcelony
1
Zatwierdzili plan rentowności ale nie zatwierdzili haha xzd co za a cyrk,
0
@czarek78 nie raz zrezygnowałem z super pensji zagranica zeby wrócić do kraju i pracować u siebie
1
Podbija stawka stary Messi heh u arabusow , zaraz się okaże że miliard rocznie mu proponują xD
5
Ale ten jego ojciec to pazerny na hajs, myślę że on tutaj jest głównym problemem.
2
I tak wybierze arabów jestem przekonany na 100 procent
0
@Mroziu chłopaku to jest gra żeby wyrwać jeszcze więcej kasy od Arabów
2
@barteq a co to z twojej kasy idzie ?
0
@zibiku no tak sprzedamy wszytskich za 500 mln i wtedy plan rentowności wchodzi w życie heh
2
Haha wystarczy sprzedać zawodników , czyli nic nie jest zatwierdzone xD
1
Nie chcę do nas to niech nie idzie, proste
1
To nie jest gość na pierwszy skład Barcelony , tyle w temacie, napewno nie damy za niego 3 mln euro
0
@KibicBarcy84 Jutro prezentacja Messiego w Arabii , Laporta dlatego zmienia gadkę
1
Z takim składem to 3-0 w plecy
7
Z takim myśleniem że kontratakom trzeba przeciwdziałać to my daleko nie zajedziemy xD Xavi idealnie odzwierciedla ten tok rozumowania niestety, co widać po naszej grzej w Europie. Gdzie kontratakiem wygrywa się puchary
3
Nikt za taką szklankę nie zapłaci 50 mln więc bez obaw
2
@J4no nie wygrał jeszcze Ligi Mistrzów
0
@Hinczyq między słowami wyczytaj oco mu chodzi. " Messi może nam pomóc " zapomnail dodać w zatwierdzeniu planu rentowności xD
2
@kacperowski20 licząc wszytskie mecze to ma 27 goli i 25 asyst
3
@kacperowski20 ma ponad 20 bramek i ponad 20 asyst :)
1
Xavi cwany wkręca wszytskich że może Messi przyjdzie żeby zatwierdzili plan rentowności heh