2

Młody Belg z Antwerpi i po sprawie, ale pewnie będziemy czekać aż jego cena wzrośnie do 100 mln xD

0

@LM10GOAT pół Europy gra w Katarze i Arabi

0

Zamiast kupić młodego Urugwajczyka to przyszedł ten kapeć , masakra , Tym klubem zarządzają jacys nieudacznicy

2

@Rewolucja123 gdzie on tam niby zawalił xD ?

0

@oleoleole czy Ty właśnie porównałes Anglika do Messiego xD ? Bo strzelił 10 bramek xD

2

Uwielbiam jak piłka klei się do jego nogi, od razu widać wielką jakość

2

Już nie przesadzajcię.... Do przerwy powinno być dla nas 3-0, dwa słupki i duża przewaga, po prostu Real czekał aż się zmęczymy a że mamy bardzo wąską kadre nie wytrzymaliśmy trudów tego spotkania .

1

@difranco według mnie wtopisz xD

1

@samel haki na Xaviego hahaha ale kabaret tu jest

0

@Messisinio xD moooocneeeee

2

Romeu xD nasze ferrari

6

@Elvisek jak go wczoraj Ukraińcy objezdzali aż nie mogłem uwierzyć że taki placek gra w srodku pola Barcelony

3

16 latek zagra w Gran Derby to będzie coś ...

0

@th@les sto razy wolę żeby Barca wygrała ligę niż przereklamowana ligę mistrzów , ale ćwierćfinał jak najbardziej więcej to już co będzie to będzie

0

@Kamil689 Martinez grał wiele razy w swojej karierze na lewej obronie ....

1

@FC4BARCA napewno nasz drybler Raphinia by wiele pomógł xD

1

Matko boska , przychodzi Liga Mistrzów i znowu mistrz defensywy Marcos Alonso xD oco tu chodzi ? Znowu chcemy odpaść w fazie grupowej ? Jeszcze brakuje mistrza Roberto ..

0

@Greenalley to nie chodzi o formę , wyraźnie widać że zaczął gwiazdorzy i mu się nie chce , tak to dawać 18 Latkowi 10 na plecach

1

Jak ja widzę jak on się szlaja po boisku... Nic już z niego nie będzie

0

Jak ten zawodnik gra , my nie wygrywany xD to jest gwarancja xD

0

@Bajson to zobaczysz na koniec sezonu uppssss xD

2

Bardzo mierny obrońca. Walka o utrzymanie... To jest to na czym powinienem się skupić w kolejnych latach... Na więcej mu głowa nie pozwoli i umiejętności

0

Oj Leo chyba zagra na kolejnych mistrzostwach świata , praktycznie zostało do nich tylko 2.5 roku

2

@J23Closs Przez 18 lat kariery nikt nie wygryzł Lewego z ataku i myślisz że to będzie on xD ? Pomysł dwa raz xD

1

FAYE wyróżnia się niesamowicie w wyprowadzaniu piłki i w agresywności , ma dużą pewność siebie i spokoj , będzie z niego super pożytek , wspomnicie moje słowa .

1

Odechciewa się oglądać tą lige

0

@SirChuck Cisnęliśmy w drugiej połowie to może łącznie 10 minut a połowa trwa 45 xD

0

On wygląda dla mnie na gościa bardzo leniwego ... I może stąd te kontuzje i zawsze powrotu o miesiąc później niż zakładano

1

@jacek905 akurat Peda to był nasz najlepszy zawodnik w tym dwumeczu a napewno najlpeszy obrońca , Kiwior przy nim wygląda jak amator

2

Nie życzę mu tego ale wystarcza 2 ciężkie kontuzje i będzie po karierze, więc eksploatowanie go w takim tempie od 16 roku życia dobrze nie wróży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?