xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Młody Belg z Antwerpi i po sprawie, ale pewnie będziemy czekać aż jego cena wzrośnie do 100 mln xD
0
@LM10GOAT pół Europy gra w Katarze i Arabi
0
Zamiast kupić młodego Urugwajczyka to przyszedł ten kapeć , masakra , Tym klubem zarządzają jacys nieudacznicy
2
@Rewolucja123 gdzie on tam niby zawalił xD ?
0
@oleoleole czy Ty właśnie porównałes Anglika do Messiego xD ? Bo strzelił 10 bramek xD
2
Uwielbiam jak piłka klei się do jego nogi, od razu widać wielką jakość
2
Już nie przesadzajcię.... Do przerwy powinno być dla nas 3-0, dwa słupki i duża przewaga, po prostu Real czekał aż się zmęczymy a że mamy bardzo wąską kadre nie wytrzymaliśmy trudów tego spotkania .
1
@difranco według mnie wtopisz xD
1
@samel haki na Xaviego hahaha ale kabaret tu jest
0
@Messisinio xD moooocneeeee
2
Romeu xD nasze ferrari
6
@Elvisek jak go wczoraj Ukraińcy objezdzali aż nie mogłem uwierzyć że taki placek gra w srodku pola Barcelony
3
16 latek zagra w Gran Derby to będzie coś ...
0
@th@les sto razy wolę żeby Barca wygrała ligę niż przereklamowana ligę mistrzów , ale ćwierćfinał jak najbardziej więcej to już co będzie to będzie
0
@Kamil689 Martinez grał wiele razy w swojej karierze na lewej obronie ....
1
@FC4BARCA napewno nasz drybler Raphinia by wiele pomógł xD
1
Matko boska , przychodzi Liga Mistrzów i znowu mistrz defensywy Marcos Alonso xD oco tu chodzi ? Znowu chcemy odpaść w fazie grupowej ? Jeszcze brakuje mistrza Roberto ..
0
@Greenalley to nie chodzi o formę , wyraźnie widać że zaczął gwiazdorzy i mu się nie chce , tak to dawać 18 Latkowi 10 na plecach
1
Jak ja widzę jak on się szlaja po boisku... Nic już z niego nie będzie
0
Jak ten zawodnik gra , my nie wygrywany xD to jest gwarancja xD
0
@Bajson to zobaczysz na koniec sezonu uppssss xD
2
Bardzo mierny obrońca. Walka o utrzymanie... To jest to na czym powinienem się skupić w kolejnych latach... Na więcej mu głowa nie pozwoli i umiejętności
0
Oj Leo chyba zagra na kolejnych mistrzostwach świata , praktycznie zostało do nich tylko 2.5 roku
2
@J23Closs Przez 18 lat kariery nikt nie wygryzł Lewego z ataku i myślisz że to będzie on xD ? Pomysł dwa raz xD
1
FAYE wyróżnia się niesamowicie w wyprowadzaniu piłki i w agresywności , ma dużą pewność siebie i spokoj , będzie z niego super pożytek , wspomnicie moje słowa .
1
Odechciewa się oglądać tą lige
0
@SirChuck Cisnęliśmy w drugiej połowie to może łącznie 10 minut a połowa trwa 45 xD
0
On wygląda dla mnie na gościa bardzo leniwego ... I może stąd te kontuzje i zawsze powrotu o miesiąc później niż zakładano
1
@jacek905 akurat Peda to był nasz najlepszy zawodnik w tym dwumeczu a napewno najlpeszy obrońca , Kiwior przy nim wygląda jak amator
2
Nie życzę mu tego ale wystarcza 2 ciężkie kontuzje i będzie po karierze, więc eksploatowanie go w takim tempie od 16 roku życia dobrze nie wróży