1

@korn234 bardzo dobre ruchy zarządu

2

Messi był tam po kasę z zerowym zaangażowaniem, mimo to miał super liczy , ale kibice wyczuli jego niezbyt szczere intencje. Mu się już po prostu nie chce ani grać ani biegać , wygrał wszystko . Tak samo Powrót do Barcelony to by była zupełna głupota i pomyłka i on dobrze o tym wiedział .

3

@astalavista i to też Ci nie pasuje xD ?

2

@slayer a jakbys miał wybór Barcelona albo Dynamo to kogo byś wybrał xD

0

@Herbert 1.5 mln a nie 5 oficjalnie

0

1.5 mln euro i duży talent , brawo Alemany

0

@Orłoś nigdy raczej nie będziemy już mieć

3

Książkowa kariera , nie dało się lepiej i na koniec zasłużoną emerytura w MLS

2

Uważam że Gundogan myślał że pogra sobie z legendą z Messim na koniec kariery i się głęboko zdziwił xD jak zwykle Lapcio oszukał wszytskich heh

0

@Pawwwweeeell wszyscy zostają i potężny Garcia , będzie dawał dalej punkty innym zespołom

3

@kejdzi napewno się zgodzi haha

0

@AbelKabel oni myśleli że zagraja z Messim , teraz się okazało że nie przyjdzie więc wątpię czy ktoś tu przyjdzie z nazwiskiem

2

Myślę że Leo jeszcze zateskni za wielkim futbolem , w USA mecze piłki nożnej to piknik

0

"tego lata" ani nigdy

1

@juri90 z Messim napewno byśmy nie odpadli z grupy nigdy w życiu, ale za to teraz odpadniemy 3 raz z rzędu xD

0

@Janas11224 myślę że to najgorszy jego wywiad w karierze , i niepotrzebny . Wystarczyło powiedzieć jedno zdanie, nie wrócę do Barcy a nie się tłumaczyć i tak wiadomo że poszło o kasę .

0

W Ameryce myślę że dużo ludzi nawet nie wie kim jest Messi, myślę że to główny powód , on już ma dość sławy , a tam zazna trochę spokoju. Ameryka to specyficzny kraj dla wolnych ludzi

4

Co on bredzi ? Sorry ale naprawdę niech skończą ten wywiad bo to jest kompromitacja. Leo nigdy nie był zbytnio inteligentny ale teraz zaprzecza sam sobie . Jeśli nie ważna była dla niego kasa to dlaczego czekał na formalna ofertę xD

0

@*Ronaldinho_88* ale się Leos kompromituje , niech on skończy ten wywiad matko boska , lepiej będzie dla niego

1

@pixi77 zaprzecza sobie w każdym kolejnym zdaniu, myślę dla niego lepiej jakby tego wywiadu wogole nie było xD ale już za późno

0

@Peciak nie wróci , to już jest koniec

0

@Patrol nie zobaczysz złotej ery przez najbliższe 50 lat i przygotuj się na to jeśli jesteś jeszcze młody

0

@Pawlak1992 kasa kolego kasa , zaproponowali mu udziały , być może zarobi coś podobnego co w arabi

0

@lukaszbrk ale się zaplątał , w każdym zdaniu zaprzecza zdaniu poprzedniemu xD oj Leos Leos

0

Sam się teraz sprzedał tym wywiadem że poslzo o kasę xD mówi że trzeba było obniżyć innym zawodnikom pensje żeby on wrócił, to do cholery ile chciałeś zarabiać ?

3

Hahaha ale się tłumaczy sorry ale to śmieszne xD

2

Ależ on kocha kasiorke xD

1

@ArcziArtt też tak uważam i dzis mogą być jeszcze ciekawe informacje

9

@peetwithbarca kocham tak ograniczone komentarze xD

0

To jest aż nieprawdopodobne że taki gość jak Tebas oficjalnie mówił miedzy słowami że nie pozwoli na powrót Messiego heh, gość zniszczył tą lige

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?