xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@korn234 bardzo dobre ruchy zarządu
2
Messi był tam po kasę z zerowym zaangażowaniem, mimo to miał super liczy , ale kibice wyczuli jego niezbyt szczere intencje. Mu się już po prostu nie chce ani grać ani biegać , wygrał wszystko . Tak samo Powrót do Barcelony to by była zupełna głupota i pomyłka i on dobrze o tym wiedział .
3
@astalavista i to też Ci nie pasuje xD ?
2
@slayer a jakbys miał wybór Barcelona albo Dynamo to kogo byś wybrał xD
0
@Herbert 1.5 mln a nie 5 oficjalnie
0
1.5 mln euro i duży talent , brawo Alemany
0
@Orłoś nigdy raczej nie będziemy już mieć
3
Książkowa kariera , nie dało się lepiej i na koniec zasłużoną emerytura w MLS
2
Uważam że Gundogan myślał że pogra sobie z legendą z Messim na koniec kariery i się głęboko zdziwił xD jak zwykle Lapcio oszukał wszytskich heh
0
@Pawwwweeeell wszyscy zostają i potężny Garcia , będzie dawał dalej punkty innym zespołom
3
@kejdzi napewno się zgodzi haha
0
@AbelKabel oni myśleli że zagraja z Messim , teraz się okazało że nie przyjdzie więc wątpię czy ktoś tu przyjdzie z nazwiskiem
2
Myślę że Leo jeszcze zateskni za wielkim futbolem , w USA mecze piłki nożnej to piknik
0
"tego lata" ani nigdy
1
@juri90 z Messim napewno byśmy nie odpadli z grupy nigdy w życiu, ale za to teraz odpadniemy 3 raz z rzędu xD
0
@Janas11224 myślę że to najgorszy jego wywiad w karierze , i niepotrzebny . Wystarczyło powiedzieć jedno zdanie, nie wrócę do Barcy a nie się tłumaczyć i tak wiadomo że poszło o kasę .
0
W Ameryce myślę że dużo ludzi nawet nie wie kim jest Messi, myślę że to główny powód , on już ma dość sławy , a tam zazna trochę spokoju. Ameryka to specyficzny kraj dla wolnych ludzi
4
Co on bredzi ? Sorry ale naprawdę niech skończą ten wywiad bo to jest kompromitacja. Leo nigdy nie był zbytnio inteligentny ale teraz zaprzecza sam sobie . Jeśli nie ważna była dla niego kasa to dlaczego czekał na formalna ofertę xD
0
@*Ronaldinho_88* ale się Leos kompromituje , niech on skończy ten wywiad matko boska , lepiej będzie dla niego
1
@pixi77 zaprzecza sobie w każdym kolejnym zdaniu, myślę dla niego lepiej jakby tego wywiadu wogole nie było xD ale już za późno
0
@Peciak nie wróci , to już jest koniec
0
@Patrol nie zobaczysz złotej ery przez najbliższe 50 lat i przygotuj się na to jeśli jesteś jeszcze młody
0
@Pawlak1992 kasa kolego kasa , zaproponowali mu udziały , być może zarobi coś podobnego co w arabi
0
@lukaszbrk ale się zaplątał , w każdym zdaniu zaprzecza zdaniu poprzedniemu xD oj Leos Leos
0
Sam się teraz sprzedał tym wywiadem że poslzo o kasę xD mówi że trzeba było obniżyć innym zawodnikom pensje żeby on wrócił, to do cholery ile chciałeś zarabiać ?
3
Hahaha ale się tłumaczy sorry ale to śmieszne xD
2
Ależ on kocha kasiorke xD
1
@ArcziArtt też tak uważam i dzis mogą być jeszcze ciekawe informacje
9
@peetwithbarca kocham tak ograniczone komentarze xD
0
To jest aż nieprawdopodobne że taki gość jak Tebas oficjalnie mówił miedzy słowami że nie pozwoli na powrót Messiego heh, gość zniszczył tą lige