0

@MarioVeB! Bardzo się przejąłem twoim komentarzem xD

5

Spokojnie mamy czas , poczekamy aż będzie warty 100 mln wtedy będziemy o niego walczyć xD

0

Ja nie za bardzo ogarniam po co on nam potrzebny xD to nie jest jakiś mega zawodnik

10

Hahhaa było wiadomo xD ale gościa żmija zniszczyła , nie pierwsza nie ostatnia

4

Barcelona nie weźmie 17 latka za darmo ... Poczeka aż za rok albo dwa będzie warty 120 mln xD

0

To nie jest zawodnik na Barcelone , chyba że chcemy grać co roku w Lidze Europy

0

@KolDan Ferran xD hahahahahahahha

12

@Macio93 raz na 5 lat ma przebłysk xD i to umówmy się zupełnie przypadkowo. Go dawno w klubie nie powinni być ... Ja nie pamiętam zebysmy z nim w składzie jakiś wazny mecz wygrali.... A no tak PSG xD

23

Liga Mistrzów ma to do siebie że jak ma się szczęście w losowaniu można z łatwością dojść nawet do finału , patrz ... Inter w tamtym sezonie

4

@Limit_l3ss kolejny co wogole nie zna się na piłce xD

0

@Pustelnik czyli Xavi nie poprosi xD szykujmy się na czerwiec

0

On ma zero agresji w sobie, coś ten rekin jakiś bezzębny xD

0

@ArturS Ty się wogole nie znasz na piłce skoro uważasz Niemca za słabego zawodnika ... ale pośmiać się przy poniedziałku zawsze miło :)

1

Na tym etapie rozgrywek kontuzje nie będą miały aż takiego znaczenie , szczególnie że mamy już 6 punktów w Lidze Mistrzów , więc bez paniki . Teraz jeszcze przerwa reprezentacyjna i będzie cacy

0

@adukla on wogole nie ma tłuszczu xD

12

@bulo kolejny z kompleksem Lewego xD ależ ja mam bekę z tego

0

@DejvidR tam się noga całą wygięła a nie staw skokowy , mały włos i było by rok przerwy

0

@Tatazolwinia nie mamy szybkich zawodników do kontry

3

Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa po tylu latach posuchy w lidze mistrzów , myślę że teraz główy im się odblokują

53

Prawie mu nogę połamał , myślę że u mniej wytrenowanego zawodnika już by było otwarte złamanie ...

0

@FC4BARCA bo wie że przegramy xD

0

@tbas na szczęście Porto nie umie grać autobusem więc im to bokiem wyjdzie

0

Od kiedy do kiedy trwa w przerwa w rozgrywkach MLS ?

0

@Michael27061990 Matko boska Ty to masz jakiś kompleks Lewego xD zazdrościsz mu jak 90 procent Polaczków czy jak xzd ?

8

Za tą cenę to jest super uzupełnienie składu

2

@Bisz mają najwięcej goli strzelonych w Premier League xD

0

@krycha2201 jeśli to nasz najlepszy piłkarz to się nie dziwię że odpadamy z Ligi Mistrzów xD

1

@Czawi lewy musi strzelić co mecz 5 bramek to wiadomo xzd

0

@kapi_44 nie załapali xD

1

To jest błogosławieństwo , będzie miał czas potrenować drybling xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?