xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Bardzo się przejąłem twoim komentarzem xD
5
Spokojnie mamy czas , poczekamy aż będzie warty 100 mln wtedy będziemy o niego walczyć xD
0
Ja nie za bardzo ogarniam po co on nam potrzebny xD to nie jest jakiś mega zawodnik
10
Hahhaa było wiadomo xD ale gościa żmija zniszczyła , nie pierwsza nie ostatnia
4
Barcelona nie weźmie 17 latka za darmo ... Poczeka aż za rok albo dwa będzie warty 120 mln xD
0
To nie jest zawodnik na Barcelone , chyba że chcemy grać co roku w Lidze Europy
0
@KolDan Ferran xD hahahahahahahha
12
@Macio93 raz na 5 lat ma przebłysk xD i to umówmy się zupełnie przypadkowo. Go dawno w klubie nie powinni być ... Ja nie pamiętam zebysmy z nim w składzie jakiś wazny mecz wygrali.... A no tak PSG xD
23
Liga Mistrzów ma to do siebie że jak ma się szczęście w losowaniu można z łatwością dojść nawet do finału , patrz ... Inter w tamtym sezonie
4
@Limit_l3ss kolejny co wogole nie zna się na piłce xD
0
@Pustelnik czyli Xavi nie poprosi xD szykujmy się na czerwiec
0
On ma zero agresji w sobie, coś ten rekin jakiś bezzębny xD
0
@ArturS Ty się wogole nie znasz na piłce skoro uważasz Niemca za słabego zawodnika ... ale pośmiać się przy poniedziałku zawsze miło :)
1
Na tym etapie rozgrywek kontuzje nie będą miały aż takiego znaczenie , szczególnie że mamy już 6 punktów w Lidze Mistrzów , więc bez paniki . Teraz jeszcze przerwa reprezentacyjna i będzie cacy
0
@adukla on wogole nie ma tłuszczu xD
12
@bulo kolejny z kompleksem Lewego xD ależ ja mam bekę z tego
0
@DejvidR tam się noga całą wygięła a nie staw skokowy , mały włos i było by rok przerwy
0
@Tatazolwinia nie mamy szybkich zawodników do kontry
3
Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa po tylu latach posuchy w lidze mistrzów , myślę że teraz główy im się odblokują
53
Prawie mu nogę połamał , myślę że u mniej wytrenowanego zawodnika już by było otwarte złamanie ...
0
@FC4BARCA bo wie że przegramy xD
0
@tbas na szczęście Porto nie umie grać autobusem więc im to bokiem wyjdzie
0
Od kiedy do kiedy trwa w przerwa w rozgrywkach MLS ?
0
@Michael27061990 Matko boska Ty to masz jakiś kompleks Lewego xD zazdrościsz mu jak 90 procent Polaczków czy jak xzd ?
8
Za tą cenę to jest super uzupełnienie składu
2
@Bisz mają najwięcej goli strzelonych w Premier League xD
0
@krycha2201 jeśli to nasz najlepszy piłkarz to się nie dziwię że odpadamy z Ligi Mistrzów xD
1
@Czawi lewy musi strzelić co mecz 5 bramek to wiadomo xzd
0
@kapi_44 nie załapali xD
1
To jest błogosławieństwo , będzie miał czas potrenować drybling xD