0

Chcą obniżyć mu pensje o 1/4 czyli około 25 mln i tak brutto heh

0

Tebas jest w czarnej dupie xD jak przyzna się do błędu to będzie sprawa w sądzie , jak się nie przyzna i tak będzie a do dymisji i tak będzie musiał się podać xD sam się zaoral haha

0

@seba444 Tebas bardzo rzadko mówi prawdę xD zacznijmy od tego

0

@kejdzi haha co za cyrk masakra

0

Z tego to się raczej chłopina nie obroni ale peszek heh

1

@Piotruś-BARCAzdrowa obronę mamy na półfinał ligi mistrzów napewno, ale tacy gracze jak Busi i Alba musza odejść z nimi nie wygramy nic w Europie. I na duch potrzebny jeden klasowy pomocnik do środka pola, plus jeden napastnik na zmianę dla Lewego . Wielkiej filozofii nie ma. Pozbyć się tych dwóch dojących klub pseudo gwiazd i zwolni się blisko 100 mln brutto na sezon xD dla mnie to jest niepojęte ... Jak można dawać takie kontrakty

0

@Azrik no trochę jest to wstydliwa sytuacja bo Barcelona udaje że nie ma kasy na nic xD a dobrze wiemy że nie do końca to jest prawda

0

@pluszek ty taki głupi jesteś czy udajesz xD zobacz jaki kontrakty takiemu Albie dał Bartomeu i ile wydawał na transfery , w każdym okienku po 200 mln euro, na niewypaly

0

Sam się ujawnia i powiazuje sprawę Superligi z tą sprawą xD oni są debilami. Czyli jeśli Barca wypisze się z Superligi to nie będzie ukarana a jak się nie wypisze to jest pewne że ukarana będzie xD cyrk na kółkach

0

@catalanian09 to się nie może nie zwrócić ale Ty tego nie zrozumiesz , będziecie tylko paplać że on czlapie po boisku, piłka nożna to marketing

0

Komentarz usunięty

0

@Szpenser takie komentarze powinny być banowane, chyba że jesteśmy w chlewie xD

16

Chciał zniszczyć Barcelonę i zniszczył się sam

27

@yoli co ty bredziesz chłopie xD przegrywaliśmy w lidze mistrzów przez brak obrony. Nie znasz się wogole na piłce , przerzuc się na skoki albo jakieś szachy . Bo sam siebie zaszachowales xD

0

Jeśli zostanie w PSG to oznacza że nie ma honoru żadnego a w Europie nikt go nie chce oprócz PSG i Barcy i nikogo nie stać

0

Ja bym się go pozbył w jednej sekundzie , poziom Sergiego Roberto a pensja Mbappe

2

Eric Garcia bardziej przypomina z budowy ciała skoczka narciarskiego a nie twardego obrońcę xD

3

Co za konfitury w tej lidze matko bosko

0

@Murazor napewno by strzelił gola , już to widzę xD się potykali o własne nogi z wrażenia tego że widzi już bramkę xD

1

@dios10 mam 34 lata dzieciaczku , myślisz że mnie wpuszcza na podstawówkę ? XD

4

Podoba mi się że Xavi wymaga : " Nie strac żadnej pilki " nie ma miękkiej gry

0

@tbas jak dla mnie te Elche jest beznadziejne

1

Jak zwykle kolejny odklejony od rzeczywistości. Jakbyśmy tak zagrali w pełnym składzie to by było 10-0

4

Zero agresji w jego grze, jak on wogole jest defensywnym piłkarzem

1

@messi 94 a akcja jak przedryblował całą obronę Albani i podciął nad bramkarzem to też żart ? XD

20

Lewy ma już prawie 30 bramek w sezonie i dalej narzekają . Tępaki i nieudacznicy z Polski xD jak mnie to bawi heh

0

@narciarz tak serio , mam uczulenie na sabottazyste Garcie, jeszcze nigdy mnie nie zaskoczył na plus xD myślisz że tym razem to zrobi heh ?

0

Co ten Xavi odwalił xD

0

@Czarny_ck jesli nie rozumiesz nagonki na Erica to nie masz pojęcia o piłce nożnej

3

@Grubson myślę że już zbiera się konferencja żeby Ci odpowiedzieć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?