xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co on ma do gadania... Kim on jest. Boli go ze Barcelona się go pozbyła
1
@eRsko87 myślę że tego się nie da wyuczyć , Gavi ma to we krwi , chociaż czasami to dziwnie wygląda , jak on biega wszędzie , stara się , gryzie a reszta czlapie. Trochę to niesprawiedliwe
3
@Boro79 myślisz że ktoś za niego zapłaci hahaha xD jeszcze nie dość że go komuś oddamy to będziemy przez parę lat dopłacać do jego pensji
2
@prodigy nie jest powiedziane że on w Hiszpanii będzie strzelał tyle bramek. Mbappe plus Haaland w jednym zespole oni się pozabijają. Za dużo gwiazdeczek być nie może bo będzie to co w PSG czyli wielką kupa
0
@pixi77 ja tam lubię dużo szynki
0
@Lucassito jaki poliglota z czasownikami xD
0
@Yoshi94 tu jest zupełnie inna sytuacja, Dembele kończy się kontakt , i latem albo go spieniezyny albo rok później pójdzie za darmo do PsG albo innch arabów, to zwykły najemnik
0
@nosiu95 myślę że i tak zbliża się jego koniec u nas, Barca będzie chciała na nim zarobić . A kontrakt się konczy.
14
Nadal nie za bardzo rozumiem...i co w związku z tym ?
2
@Xonar bo są idealni do tego żeby pozbyć się podstarzałych i wypalonych piłkarzy i szrotu z klubu lub niezaangażowanych patrz Depay lub Suarez
9
Ten transfer to był strzał w dziesiątkę
0
Nie przesadzaj my xD jeśli on będzie zawodnikiem miesiąca to ta liga jest na poziomie bardzo dennym
3
Jak można na takim Dembele opierać zespół... A u nas tak to właśnie wygląda . Pozbyć się go latem zarobić trochę siana i szukać kogoś innego. Albo dać szansę wychowankom . Koniec kontraktu się zbliża , on zażyczy sobie niewyobrażalnej pensji .
0
@cules100pro hahah ale masz ból dupska
0
@ngif myślę że jest pewne xD
0
@cules100pro Madryt to my zawsze klepaliśmy i będziemy klepać oni mają nasz kompleks, u nich to siedzi w głowie , przegrana z nami, jeszcze przed meczem
16
On już wie że go nie kupimy xD zupełnie zmienił tok mówienia. Jeszcze miesiąc temu pragnal grać w swoim klubie marzeń Barcelonie, teraz już nie xD
0
Myślę że i tak 1/8 finału to nasz maks, przy łatwej grupie. Europa nam odjechała , nie mamy szans z potęgami i nawet Messi w najwyższej formie tutaj nie pomoże. A niech wyrzucają nas i tak mam szczerze gdzieś ta ligę mistrzów
1
@Pustelnik Myślę że obecnie nikt mu nie chce dać nawet 20 mln w Europie . PSG też zmadrzalo. Ale w Arabii albo MLD dadzą mu powyżej 100. Myślę że zarobki na poziomie Roberta Lewandowskiego to jest maks
4
@ini_barca wszystko dobrze rozumiemy, nie było żadnej korupcji. Była wielka Barca która miażdżyła Realek
8
Za tyle milionów to ja nawet w izolatce na kiblu mógłbym siedzieć :)
7
@oyche to był najlpeszy zawodnik Premier League swojego czasu więc nie wymyślaj farmazonów . Bardzo lubiłem jego styl . Tylko u nas był Messi a dwóch 10 nie mogło byc
0
@Emhyr on nie odpalił poza klubem , tylko jest teraz w klubie w którym są mniejsze oczekiwania i gorsze wyniki.
0
Idealnie odnajduje się w klubie w którym w połowie sezonu już o nic nie walczy się , tak samo Depay. Jest warty może 30 mln maks. Cena sprzedaży bardzo dobra, cena kupna 120 mln bardzo zla
1
@Peciak Garcia jest nam za to bardzo potrzebny xD pozbyć się tego beztalencia to podstawowa sprawa
2
Nie no to już jest petarda , żeby słuszne decyzję podważać
1
Oby osttanie 3 miesiące w klubie :)
0
@JarekS po co zmieniać coś co działa ?
12
Gavi będzie osobistym ochroniarzem Messiego na boisku heh Messi traci piłkę a Gavi biega i odzyskuje . To by było piękne
6
Kocham za to Gaviego, tyle lat czekałem na takiego kogoś w Barcelonie , nigdy nie odpuszcza , nie spuszcza głowy