1

Nie oszukujmy się to są wszystko kłamstwa, to jest korupcja na szeroką skalę

1

Przez 20 lat nikt nie wiedział że kogoś opłacamy, raptem się dowiedzieli haha xD dajcie spokój. Tebas wyciąga największe działa ...

1

A Guardiola to co ?

0

@czarek78 jeśli nazywasz szrotemkogos kto w pół sezonu strzelił 25 goli to wiem że jesteś rozpieszczonym dzieciakiem xD przez tłuste lata za czasów Messiego. Szkoda strzelić języka na takich jak ty

1

@FCBurnley chodzi mu pewnie oto że w Europie jest dużo większy poziom niż w La Liga :p

0

@Rhaan tak szczerze mówiąc to Że De Jong miał tam też za wysoka podniesiona nogę , przy tej akcji. Ale ja się cieszę z wygranej .

0

Gargamel się uruchomił xD

3

@Zielony55 nie wcale nie zapłacił xD on płaci co roku dla UEFY

0

@catalanian09 inaczej to się raczej nie skończy

1

myślę że Pan który dostal te 7 mln euro zacznie wszystko śpiewać i pójdzie na układ , wtedy dopiero szambo wybije

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To się wszystko kupy nie trzyma, to nie są duże kwoty , kto by chciał za taką kasę ryzykować więzieniem .

0

Haha pięknie xD

0

@rk nie grał wcale słabo , ładnie napędzał akcje podaniami

3

Powiem jedno Gavi jest niesamowity

1

Dobry skład , dobrze że nie ma Alonso, nie ufam mu

5

Na mistrzostwach świata nie zagrał w Argentynie nawet minuty był 3-4 wyborem na bok obrony

0

@Bartas7VeB nie kumasz chyba jednej rzeczy , jeśli go nie sprzedamy latem to za rok odejdzie za darmo, bo kontrakt mu się kończy

4

@talizmo tak mistrzostwa świata ligi mistrzów mistrzostwa Europy wszystko nasi zawodnicy zdobyli przez sędziów xD nie dlatego że byli najlepsi w historii xD

2

@pacior95 ja będę oglądał Barce nawet jak będą w 3 lidze a prawdopodobnie tak się stanie, ale czy Ty albo inni będziecie oglądacie 3 ligę.... Szczerze wątpię

1

Jeśli jakoś się z tego wytłumaczą i okaże się to bzdura, powinni złożyć pozew o wielomilionowe odszkodowanie splamienia imienia klubu

0

Gość pół sezonu nie gra a nawet dłużej. Ja bym go sprzedał za 50 mln latem i papa

5

@zuang1995 a więc Raphinha nie ma nic z tych rzeczy co wymieniłeś XD

1

Za moich czasów taki Raphinha to byłby wart 5 mln a teraz jest wart 50 xD naprawdę jest to przeciętny zawodnik , kto chociaż trochę się zna na pilce to aż do kuje w oczy

0

@Campeon87 rok temu jak alba grał z Bilbao to do dziś mu się kręci w głowie

4

Zdobył by potrójna koronę , gdyby nie katastrofa w drugim meczu półfinałowym. Napewno lepszy trener od Xaviego

0

@Pustelnik jaki test ? Chłop wraca po kontuzji prawie 3 tygodniowej a Ty mu testy robisz ? A co to robot jest ? Pewnie hatrika musi też strzelić w tym teście ?

0

@tomek1656 dzięki że nie musiałem mu odpowiadać temu trolowi

0

@galix22 kiedyś o tym wspomniałem , w naszym Primie miałby liczby na poziomie Messiego a Suareza już napewno. Lewy to wybitny napastnik , każdy kto się zna na pilce o tym wie. Ale też taka prawda że już wiek 35 lat i to będzie Równia pochyla

0

Znowu najlepszy na boisku dzisiaj z Valencia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?