xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie oszukujmy się to są wszystko kłamstwa, to jest korupcja na szeroką skalę
1
Przez 20 lat nikt nie wiedział że kogoś opłacamy, raptem się dowiedzieli haha xD dajcie spokój. Tebas wyciąga największe działa ...
1
A Guardiola to co ?
0
@czarek78 jeśli nazywasz szrotemkogos kto w pół sezonu strzelił 25 goli to wiem że jesteś rozpieszczonym dzieciakiem xD przez tłuste lata za czasów Messiego. Szkoda strzelić języka na takich jak ty
1
@FCBurnley chodzi mu pewnie oto że w Europie jest dużo większy poziom niż w La Liga :p
0
@Rhaan tak szczerze mówiąc to Że De Jong miał tam też za wysoka podniesiona nogę , przy tej akcji. Ale ja się cieszę z wygranej .
0
Gargamel się uruchomił xD
3
@Zielony55 nie wcale nie zapłacił xD on płaci co roku dla UEFY
0
@catalanian09 inaczej to się raczej nie skończy
1
myślę że Pan który dostal te 7 mln euro zacznie wszystko śpiewać i pójdzie na układ , wtedy dopiero szambo wybije
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To się wszystko kupy nie trzyma, to nie są duże kwoty , kto by chciał za taką kasę ryzykować więzieniem .
0
Haha pięknie xD
0
@rk nie grał wcale słabo , ładnie napędzał akcje podaniami
3
Powiem jedno Gavi jest niesamowity
1
Dobry skład , dobrze że nie ma Alonso, nie ufam mu
5
Na mistrzostwach świata nie zagrał w Argentynie nawet minuty był 3-4 wyborem na bok obrony
0
@Bartas7VeB nie kumasz chyba jednej rzeczy , jeśli go nie sprzedamy latem to za rok odejdzie za darmo, bo kontrakt mu się kończy
4
@talizmo tak mistrzostwa świata ligi mistrzów mistrzostwa Europy wszystko nasi zawodnicy zdobyli przez sędziów xD nie dlatego że byli najlepsi w historii xD
2
@pacior95 ja będę oglądał Barce nawet jak będą w 3 lidze a prawdopodobnie tak się stanie, ale czy Ty albo inni będziecie oglądacie 3 ligę.... Szczerze wątpię
1
Jeśli jakoś się z tego wytłumaczą i okaże się to bzdura, powinni złożyć pozew o wielomilionowe odszkodowanie splamienia imienia klubu
0
Gość pół sezonu nie gra a nawet dłużej. Ja bym go sprzedał za 50 mln latem i papa
5
@zuang1995 a więc Raphinha nie ma nic z tych rzeczy co wymieniłeś XD
1
Za moich czasów taki Raphinha to byłby wart 5 mln a teraz jest wart 50 xD naprawdę jest to przeciętny zawodnik , kto chociaż trochę się zna na pilce to aż do kuje w oczy
0
@Campeon87 rok temu jak alba grał z Bilbao to do dziś mu się kręci w głowie
4
Zdobył by potrójna koronę , gdyby nie katastrofa w drugim meczu półfinałowym. Napewno lepszy trener od Xaviego
0
@Pustelnik jaki test ? Chłop wraca po kontuzji prawie 3 tygodniowej a Ty mu testy robisz ? A co to robot jest ? Pewnie hatrika musi też strzelić w tym teście ?
0
@tomek1656 dzięki że nie musiałem mu odpowiadać temu trolowi
0
@galix22 kiedyś o tym wspomniałem , w naszym Primie miałby liczby na poziomie Messiego a Suareza już napewno. Lewy to wybitny napastnik , każdy kto się zna na pilce o tym wie. Ale też taka prawda że już wiek 35 lat i to będzie Równia pochyla
0
Znowu najlepszy na boisku dzisiaj z Valencia