xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barto_8 jakie znowu ciężary xD
0
@El _crack sędzia zobaczył że będziemy mieli groźna akcje przez szybko wykonany rzut wolny i przerwał grę xD i jeszcze żółtą kartkę dal
1
@barto_8 to akurat wzmocnienie, że go w końcu nie będzie
4
@MrCental jak miał strzelac jak bym zawieszony xD co za tumany matko boska , 25 goli w 31 meczach zapisz to sobie kolegi na czole
0
O pucharze króla możemy już zapomnieć c
0
@gora po Bilbao podejrzewam że będzie 4 punkty przewagi a i z Valencia mecz będzie na styku
0
@ToJa79 a Madryt gra z Betisem na wyjeździe i z Barceloną na wyjeździe xD
0
@ZoRRowski przecież to wiadomo od dawna że oni muszą odejść , jak wczoraj zobaczyłem nasz piekielny tercet Alba Roberto Busi to wiedziałem jak to się skończy , to są sabotazysci wyjazdowi od dawna . Busi wczoraj zagrał tragiczny mecz , zresztą jak zawsze
1
@heniek1981 zobacz terminarz Realu w La Lidze jaki ma do konca sezonu, nie wierzę że nie stracą punktów
0
Jak widzę grę Raphinhi to mi niedobrze naprawde
2
Niech wstawi Albę Garcię Alonso i Busiego oldboya w czwartek i proszę państwa nasz trener sam się zwolni, zapomnailem jeszcze o Roberto :) naszym ulubieńcu
1
Eric Garcia proszę państwa, zobaczcie sobie co pisałem przed Tym meczem xD
0
@Magicc89PL on zawsze taki był xzd
0
@Cartier88 hahhaa w punkt
0
@Death11 wykrakałes kolego xD
0
@Sewren122 gość jest oprzetragiczny naprawdę , co on robi w tym klubie
0
@Messiasz2 alba w obronie jest fantastyczny hah xD
3
Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Almerii ... Co robi nasz super zawodowiec Eric Garcia xD ? Niech ktos mi wytłumaczy
1
@MajkiYB nie ... Będziemy wygrywać 5-0 z każdym i 80 procent posiadania piłki jak w najlepszym okresie w historii.... Ludzie ... Zejdźcie na ziemię . Nie mamy nawet 10 mln na transfery , przygotujcie się na suche lata . I tak super nam idzie
0
@Kondziubarca chyba dopiero jak kopnie w lodówkę ????
1
@Arczi87 przecież on wogole nie grał to jak możesz sobie przypomnieć xD
5
Ja myślę że i tak nastroje nie są złe , Liga Europejska to nie jest żaden prestiż. Ja osobiście wolę nawet puchar króla nie mówiąc o Lidze Hiszpańskiej co jest oczywiste
0
Alba na wyjeździe jest gwarancją goli dla przeciwnika xD
0
@Bogan robię screena i dziś wieczorem Ci to wypomne, trzeba być ślepym żeby nie widzieć że on się nie nadaje na środek obrony
0
@HubertMlody mi się wydaje że w myśleniu również xD strasznie się zawiesza i to zdarza mu się często, dziwnie to wygląda jak się ogląda jego poczynania. Jakby miał jakieś wyłączenie systemu...
0
Eric Garcia matko boska xD , jeszcze tylko brakuje Alonso i przegrana gwarantowana. Czemu ten człowiek się nie uczy na błędach ?
0
Raphinha to jest parodia skrzydłowego, zawsze robi wszystko odwrotnie xD
5
Ten chip będzie zmieniał xD matko boska
0
@LatajacyHolender myślicie że przyjdzie grać za 5 mln za sezon xD napisałem że pewnie sobie zażąda niewyobrażalnej pensji.
10
Ten artykuł to tragedia jakaś , krytyka piłkarza który strzelił 25 bramek w 30 meczach i jeszcze dopiska że jeden gol kosztował ponad mln ... Masakra . Wychodzi na to że lepiej jakby nic nie strzelil xD