0

@barto_8 jakie znowu ciężary xD

0

@El _crack sędzia zobaczył że będziemy mieli groźna akcje przez szybko wykonany rzut wolny i przerwał grę xD i jeszcze żółtą kartkę dal

1

@barto_8 to akurat wzmocnienie, że go w końcu nie będzie

4

@MrCental jak miał strzelac jak bym zawieszony xD co za tumany matko boska , 25 goli w 31 meczach zapisz to sobie kolegi na czole

0

O pucharze króla możemy już zapomnieć c

0

@gora po Bilbao podejrzewam że będzie 4 punkty przewagi a i z Valencia mecz będzie na styku

0

@ToJa79 a Madryt gra z Betisem na wyjeździe i z Barceloną na wyjeździe xD

0

@ZoRRowski przecież to wiadomo od dawna że oni muszą odejść , jak wczoraj zobaczyłem nasz piekielny tercet Alba Roberto Busi to wiedziałem jak to się skończy , to są sabotazysci wyjazdowi od dawna . Busi wczoraj zagrał tragiczny mecz , zresztą jak zawsze

1

@heniek1981 zobacz terminarz Realu w La Lidze jaki ma do konca sezonu, nie wierzę że nie stracą punktów

0

Jak widzę grę Raphinhi to mi niedobrze naprawde

2

Niech wstawi Albę Garcię Alonso i Busiego oldboya w czwartek i proszę państwa nasz trener sam się zwolni, zapomnailem jeszcze o Roberto :) naszym ulubieńcu

1

Eric Garcia proszę państwa, zobaczcie sobie co pisałem przed Tym meczem xD

0

@Magicc89PL on zawsze taki był xzd

0

@Cartier88 hahhaa w punkt

0

@Death11 wykrakałes kolego xD

0

@Sewren122 gość jest oprzetragiczny naprawdę , co on robi w tym klubie

0

@Messiasz2 alba w obronie jest fantastyczny hah xD

3

Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Almerii ... Co robi nasz super zawodowiec Eric Garcia xD ? Niech ktos mi wytłumaczy

1

@MajkiYB nie ... Będziemy wygrywać 5-0 z każdym i 80 procent posiadania piłki jak w najlepszym okresie w historii.... Ludzie ... Zejdźcie na ziemię . Nie mamy nawet 10 mln na transfery , przygotujcie się na suche lata . I tak super nam idzie

0

@Kondziubarca chyba dopiero jak kopnie w lodówkę ????

1

@Arczi87 przecież on wogole nie grał to jak możesz sobie przypomnieć xD

5

Ja myślę że i tak nastroje nie są złe , Liga Europejska to nie jest żaden prestiż. Ja osobiście wolę nawet puchar króla nie mówiąc o Lidze Hiszpańskiej co jest oczywiste

0

Alba na wyjeździe jest gwarancją goli dla przeciwnika xD

0

@Bogan robię screena i dziś wieczorem Ci to wypomne, trzeba być ślepym żeby nie widzieć że on się nie nadaje na środek obrony

0

@HubertMlody mi się wydaje że w myśleniu również xD strasznie się zawiesza i to zdarza mu się często, dziwnie to wygląda jak się ogląda jego poczynania. Jakby miał jakieś wyłączenie systemu...

0

Eric Garcia matko boska xD , jeszcze tylko brakuje Alonso i przegrana gwarantowana. Czemu ten człowiek się nie uczy na błędach ?

0

Raphinha to jest parodia skrzydłowego, zawsze robi wszystko odwrotnie xD

5

Ten chip będzie zmieniał xD matko boska

0

@LatajacyHolender myślicie że przyjdzie grać za 5 mln za sezon xD napisałem że pewnie sobie zażąda niewyobrażalnej pensji.

10

Ten artykuł to tragedia jakaś , krytyka piłkarza który strzelił 25 bramek w 30 meczach i jeszcze dopiska że jeden gol kosztował ponad mln ... Masakra . Wychodzi na to że lepiej jakby nic nie strzelil xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?