1

@slayer w końcu poczuliśmy się jak Real przez tyle lat xDale z taką różnicą że my wybraliśmy mimo wszystko

0

@niepijpiotrek myślę że tylko do lata

0

@DJ6 znakomicie broni xD wes chłopie , z Manchesterem dwie bramki zawalił Raphinha

2

Raphinha to jest piłkarz tragedia

0

@Gohan93 na środku obrony grał tragicznie jak dotąd w tym sezonie, ogólnie gra bardzo słabo w każdym meczu w którym gra

0

Środkowy obrońca na prawej obronie, prawy obrońca na środku obrony, środkowy pomocnik na skrzydle, skrzydłowy na środku ataku, wahadłowy a nawet skrzydłowy na środku obrony xD Xavi potrafi

1

@Chudini123 o wygranej to tu nawet mowy nie ma żadnej

1

Chyba najwyższy kurs na Barcelonę od 20 lat. Kurs 8

0

@Ronaldi Eric sabotażysta xd

1

@FCB24 tak około 70-80 żeby zawalić mecz , albo gdy będziemy już przegrywać żeby wzmocnic siłę ognia xD

0

@against_modern_football Xavi nie ma jaj żeby tak zrobić , woli bezpiecznie przegrać

0

Oco chodzi z tym Roberto czemu on gra w każdym meczu ?

0

Cena ładnie rośnie

0

Yamal miał być taka gwiazda , a zagrał tragicznie

0

@oddychaj hallloo tu ziemia

20

Jak Alonso zagra to nie oglądam tego meczu nawet, szkoda nerwów . Co lepsze nasz maestro xD może wstawić Erica gwiazdora Garcie to dopiero byłaby La zabawa. I później jak przegramy 5-0 powie że uwielbia jego grę i przed nim swietlana przyszłość

0

On przecież udaje , że wygramy ten mecz. To jest fizycznie niemożliwe . Aby kompromitacji nie było .

0

@Sewren122 on nie może grać z tego co mi wiadomo

0

@Bogan takiego Pedriego to trafisz raz na milion

0

@Pustelnik nie ma hajsu kolego

7

@sendesara Ronaldinho już nie gra xD

15

@FioletoweOczy znając Xaviego nie dostanie nawet 10 minut

0

@xavi890 i też zaznaczę że to nie jest wina Xaviego , takie mamy możliwości obecnie. Uważam że nasze liderowanie w lidze jest zdecydowanie na wyrost. Ponad siłę naszych zawodników . Ale może jakoś uda się dowieść przewagę do końca

11

pół sezonu lecielismy na niezwykłym farcie w lidze , wygrane po 1-0 cudem, przy nieziemskim szczęściu Ter Stegena, i niestety się skończyło. Brakuje nam umiejętności a nie wiary

19

Będzie ciężko o remis z Realem, nie oszukujmy się , z tym składem , z tyloma kontuzjami , to będzie chyba cud jak tam nie przegramy

4

@Shoxxu tylko się tam nie przyznawaj nikomu ze chodzisz na mecze sportingu i benfici xD

3

@KibicBarcy84 matko boska porównuje Depaya z Lewandowskim xD skąd wy się bierzecie , przecież Depay to dno przy Lewym. Porównaj sobie ich statystki z kariery i zejdź na ziemie

1

Dla Abde ładnie cena podskoczy po tym sezonie , strzela ważne bramki

0

@okiemtypera_lucaxx95 Alvarez to półka wyżej od nich albo i dwie

20

Alvarez super zawodnik do pressingu, ale ona zapieprza od obrońcy do obrońcy, pasował by do nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?