xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@slayer w końcu poczuliśmy się jak Real przez tyle lat xDale z taką różnicą że my wybraliśmy mimo wszystko
0
@niepijpiotrek myślę że tylko do lata
0
@DJ6 znakomicie broni xD wes chłopie , z Manchesterem dwie bramki zawalił Raphinha
2
Raphinha to jest piłkarz tragedia
0
@Gohan93 na środku obrony grał tragicznie jak dotąd w tym sezonie, ogólnie gra bardzo słabo w każdym meczu w którym gra
0
Środkowy obrońca na prawej obronie, prawy obrońca na środku obrony, środkowy pomocnik na skrzydle, skrzydłowy na środku ataku, wahadłowy a nawet skrzydłowy na środku obrony xD Xavi potrafi
1
@Chudini123 o wygranej to tu nawet mowy nie ma żadnej
1
Chyba najwyższy kurs na Barcelonę od 20 lat. Kurs 8
0
@Ronaldi Eric sabotażysta xd
1
@FCB24 tak około 70-80 żeby zawalić mecz , albo gdy będziemy już przegrywać żeby wzmocnic siłę ognia xD
0
@against_modern_football Xavi nie ma jaj żeby tak zrobić , woli bezpiecznie przegrać
0
Oco chodzi z tym Roberto czemu on gra w każdym meczu ?
0
Cena ładnie rośnie
0
Yamal miał być taka gwiazda , a zagrał tragicznie
0
@oddychaj hallloo tu ziemia
20
Jak Alonso zagra to nie oglądam tego meczu nawet, szkoda nerwów . Co lepsze nasz maestro xD może wstawić Erica gwiazdora Garcie to dopiero byłaby La zabawa. I później jak przegramy 5-0 powie że uwielbia jego grę i przed nim swietlana przyszłość
0
On przecież udaje , że wygramy ten mecz. To jest fizycznie niemożliwe . Aby kompromitacji nie było .
0
@Sewren122 on nie może grać z tego co mi wiadomo
0
@Bogan takiego Pedriego to trafisz raz na milion
0
@Pustelnik nie ma hajsu kolego
7
@sendesara Ronaldinho już nie gra xD
15
@FioletoweOczy znając Xaviego nie dostanie nawet 10 minut
0
@xavi890 i też zaznaczę że to nie jest wina Xaviego , takie mamy możliwości obecnie. Uważam że nasze liderowanie w lidze jest zdecydowanie na wyrost. Ponad siłę naszych zawodników . Ale może jakoś uda się dowieść przewagę do końca
11
pół sezonu lecielismy na niezwykłym farcie w lidze , wygrane po 1-0 cudem, przy nieziemskim szczęściu Ter Stegena, i niestety się skończyło. Brakuje nam umiejętności a nie wiary
19
Będzie ciężko o remis z Realem, nie oszukujmy się , z tym składem , z tyloma kontuzjami , to będzie chyba cud jak tam nie przegramy
4
@Shoxxu tylko się tam nie przyznawaj nikomu ze chodzisz na mecze sportingu i benfici xD
3
@KibicBarcy84 matko boska porównuje Depaya z Lewandowskim xD skąd wy się bierzecie , przecież Depay to dno przy Lewym. Porównaj sobie ich statystki z kariery i zejdź na ziemie
1
Dla Abde ładnie cena podskoczy po tym sezonie , strzela ważne bramki
0
@okiemtypera_lucaxx95 Alvarez to półka wyżej od nich albo i dwie
20
Alvarez super zawodnik do pressingu, ale ona zapieprza od obrońcy do obrońcy, pasował by do nas