2

@pbilu nie było Pereza bo nie został zaproszony , nawet na stadion

0

@jakubwitkowski Araujo dochodzi do siebie bardzo szybko , młody , silny organizm.

0

@YoungMan jak ciężka sytuacja jak tam komputerowo im się linia wyświetla xD i jest napisane nawet ile cm spalony albo metrow

0

@shvead20 a jeszcze niedawno nasza defensywa to było kompletne dno, wszystko się zmieniło w tym sezonie. Zawsze mówiłem że od defensywy trzeba zacząć , a nie wydawać setki milionów na jakiś Coutinow

2

@Bartosz85 porównał Gaviego do Krychowiaka hahahhahah

0

@MajkiYB Gavi to nasz Gatusso, człowieku nie znasz się

0

Jaką pojemność tego stadionu ?

0

Pedri i Dembele są tak szklani , że nigdy nie zrobią kariery . Co przychodzi kluczowy moment w sezonie , albo kluczowy mecz oni zawsze kontuzja

2

@LS a co myślisz że się przyzna xD?

0

@tervas w tym klubie wszystko jest dziwne xD

0

@sokot skąd ta pewność xD ? Przecież wiadomo że nie wypowiada się na temat tej sprawy żeby nie być posądzonym o kłamstwa w późniejszym procesie

1

Podejrzewam że Laporta na dniach poda się do dymisji i się zawinie żeby nie siedzieć jak Rosell. Dlatego też nie ma żadnego ustosunkowania się klubu do tej sytuacji. Zaraz będą uciekać jeden po drugim

16

Śmieszą mnie teksty Messi mało daje dla zespółu xD od początku sezonu ponad 50 łącznie goli i asyst w reprezentacji i PSG , pokażcie drugiego takiego piłkarza . Proszę bardzo możecie się wykazać ...

0

Pedri piłkarz z największą wizja gry... Bez asyst heh. Ale i tak uważam że jest najlepszy u nas . Asysty przyjdą s czasem

10

A po co tam grać wogole xD żeby odpaść xD ale Robercik sobie fantastyczna końcówkę karierę zapewnił xD

0

Bo debile zarządzają tym klubem od lat, prosta odpowiedź

0

Szczerze to nic z tego nie rozumiem xD

1

@Krzysztof1987 to jest zupełne przeciwieństwo charaktery jak Torre , bliżej do Araujo

3

Podobno super zawodnik rośnie, ja bym go na następny sezon dał do pierwszego zespołu , i nikogo już na środek obrony nie trzeba

0

@Remi1899 dobrze wiemy że chodzi o umowę której Barcelona nie podpisała z Tebeasem. Najpierw się mscil finansowym fair Play, później zakazał transferów , teraz zrzuci nas do niższej ligi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kondziubarca niecały sezon jest trenerem xD i w koncuuuuuu musi pokazać haha xD ręce opadają. Ile wy macie lat ?

0

@oddychaj z takim składem dzieciaków to Ci powiem jak mamy to inny trener byłby może 4 w lidze

1

Wytłumaczcie mi bo nie za bardzo rozumiem, a więc to bardziej idzie w stronę naszej niewinności ?

0

@masik86 Fatiego bym mimo wszystko zostawił z tej trójki

0

@Wiatrak wątpię czy który z wychowanków tu zostanie

0

To już jest koniec, nie ma już nic ...

0

@RosjaninBut boimy się powiedzieć tego wprost, bo to wstyd, ale Barcelona okazała się skorumpowanym klubem . Mi przykro

0

Powiedzieć mu przed nowym sezonem , że nie powacha nawet ławki rezerwowej jak nie odejdzie . I myślę że się głęboko zastanowi jeśli ma jakiekolwiek ambicje. Ale wątpię czy je ma. Strasznie mnie on irytuje od wielu lat. Jak można mu było dać taką pensje , matko boska

0

@Borneo za taką pensje jak ta ? Mentor ? Hahha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?