0

@arcteryx98 jaki on ma drybling kolego xD ?

4

To aż on jest jak mina przeciwpiechotna , na najbardziej odpowiedzialnej pozycji w zespole Barcelony chcą go testować haha

2

Oczywiście że Dembele , za rok i tak odejdzie za darmo , albo zażyczy sobie 30 mln euro netto za sezon xD

0

@Emhyr a po co liczyć z nimi jak już ich nie ma

0

@artur_26 inigo Martinez też grywa na lewej obronie :) taki Abidal

0

Garcia odejdzie pewnie na wypożyczenie bo patalacha nikt nie kupi, nie wierzę w to

1

Po tym co jego ojczulek odwalił , myślę że już Ansu w Barcelonie nie zagra

1

@pacior95 to kurde mało wiesz , Polacy zagranica to jeden z najbardziej pracowitych narodów . Za godne pieniądze oczywiście

0

Turcy największe ściemniacze w budowlance wiem coś o tym , pelno ich w Londynie a tam pracuje. Co polak zrobi w tydzień oni robią w 3 miesiące heh

0

Wypożyczenia do Sevilli albo Valenci i albo sobie daje radę albo tracimy i kasę i zawodnika , więc jest ryzyko. Albo teraz sprzedać za 50 mln nie mniej

4

Dostał prezent od trenejro za super występ , trybuny w następnym meczu xD

0

@SirChuck nie ma wyjścia tylko pozbyć się Dembe latem , ostatni moment żeby zarobić te 50 mln , od stycznia będzie już podpisywał kontrakty z PSG albo innymi Newcastle. Napewno drugi raz nie podpisze tak niskiego kontraktu z nami

1

@Patry10 wiaodmo że nie będzie biegał z Granada czy inna Almeria ale na najważniejsze mecze się zmobilizuje

0

@scotti nic nie będzie , życie będzie się toczyc dalej a Messim to on napewno nigdy nie był i nie będzie .

1

@busel004 szczególnie szybkość ma odpowiednią na grę na skrzydle haha dajcie spokój co wybgadacie

1

@barteq tak naprawdę my cały czas gramy na 3 stoperów bo Kounde nie przekracza praktycznie lini środkowej

1

@michal1899 słabo oglądasz jego poczynania w Niemczech robi takie błędy że głowa mala, nie mówiąc o błędach w lidze mistrzów . Patrzysz pewnie że gość ma 192 cm więc pewnie jest dobry xD

1

On może grać również na lewej obronie , to akurat jest duży plus

3

@Fetta myślę że prawy obrońca to priorytet bo tak naprawdę nie mamy ani jednego takiego w klubie

1

@SenoX idź się przewietrzyć kolego sympatyczny , bo takich bzdur dawno nie czytalem

3

@Pustelnik według mnie nie ma żadnych szans żeby on przyszedł , z taką pensja jaka ma, chyba że chce grac za darmo to zapraszamy

0

@BARCA1899Messi problemy z finansowy fair Play mamy w głównej mierze przez Busiego Pique i albę , jednego już nie ma , jeszcze dwóch i będzie cacy

0

I mam nadzieję że pana Busiego pożegnamy tym oto sposobem

2

Sobie na wakacje chce wpaść kolega heh. Jak czytam artykuły że jakiś Vitor Roque zastąpi Lewego to nie wiem czy się śmiać czy płakać . Wątpię czy przez następne 50 lat będzie napastnik o takiej skuteczności na świcie

0

Powtórzę się dalej nic z tego nie rozumiem xD

0

@sk13 miał wczoraj system w reprze

0

Powiem szczerze przeciętny grajek ale może się wyrobi

2

@AlexDark00 to wina Lewandowskiego że jest najlepszy w strzelaniu goli w Hiszpanii a reszta jest gorsza od niego ? Masakra takie komentarze xD

2

I po raz kolejny zadam pytanie w związku z tą sprawą , i co w związku z tym bo nic nie rozumiem ? XD

2

@slayer haha w punkt, każdy kto kumaty zrozumie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?