xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arcteryx98 jaki on ma drybling kolego xD ?
4
To aż on jest jak mina przeciwpiechotna , na najbardziej odpowiedzialnej pozycji w zespole Barcelony chcą go testować haha
2
Oczywiście że Dembele , za rok i tak odejdzie za darmo , albo zażyczy sobie 30 mln euro netto za sezon xD
0
@Emhyr a po co liczyć z nimi jak już ich nie ma
0
@artur_26 inigo Martinez też grywa na lewej obronie :) taki Abidal
0
Garcia odejdzie pewnie na wypożyczenie bo patalacha nikt nie kupi, nie wierzę w to
1
Po tym co jego ojczulek odwalił , myślę że już Ansu w Barcelonie nie zagra
1
@pacior95 to kurde mało wiesz , Polacy zagranica to jeden z najbardziej pracowitych narodów . Za godne pieniądze oczywiście
0
Turcy największe ściemniacze w budowlance wiem coś o tym , pelno ich w Londynie a tam pracuje. Co polak zrobi w tydzień oni robią w 3 miesiące heh
0
Wypożyczenia do Sevilli albo Valenci i albo sobie daje radę albo tracimy i kasę i zawodnika , więc jest ryzyko. Albo teraz sprzedać za 50 mln nie mniej
4
Dostał prezent od trenejro za super występ , trybuny w następnym meczu xD
0
@SirChuck nie ma wyjścia tylko pozbyć się Dembe latem , ostatni moment żeby zarobić te 50 mln , od stycznia będzie już podpisywał kontrakty z PSG albo innymi Newcastle. Napewno drugi raz nie podpisze tak niskiego kontraktu z nami
1
@Patry10 wiaodmo że nie będzie biegał z Granada czy inna Almeria ale na najważniejsze mecze się zmobilizuje
0
@scotti nic nie będzie , życie będzie się toczyc dalej a Messim to on napewno nigdy nie był i nie będzie .
1
@busel004 szczególnie szybkość ma odpowiednią na grę na skrzydle haha dajcie spokój co wybgadacie
1
@barteq tak naprawdę my cały czas gramy na 3 stoperów bo Kounde nie przekracza praktycznie lini środkowej
1
@michal1899 słabo oglądasz jego poczynania w Niemczech robi takie błędy że głowa mala, nie mówiąc o błędach w lidze mistrzów . Patrzysz pewnie że gość ma 192 cm więc pewnie jest dobry xD
1
On może grać również na lewej obronie , to akurat jest duży plus
3
@Fetta myślę że prawy obrońca to priorytet bo tak naprawdę nie mamy ani jednego takiego w klubie
1
@SenoX idź się przewietrzyć kolego sympatyczny , bo takich bzdur dawno nie czytalem
3
@Pustelnik według mnie nie ma żadnych szans żeby on przyszedł , z taką pensja jaka ma, chyba że chce grac za darmo to zapraszamy
0
@BARCA1899Messi problemy z finansowy fair Play mamy w głównej mierze przez Busiego Pique i albę , jednego już nie ma , jeszcze dwóch i będzie cacy
0
I mam nadzieję że pana Busiego pożegnamy tym oto sposobem
2
Sobie na wakacje chce wpaść kolega heh. Jak czytam artykuły że jakiś Vitor Roque zastąpi Lewego to nie wiem czy się śmiać czy płakać . Wątpię czy przez następne 50 lat będzie napastnik o takiej skuteczności na świcie
0
Powtórzę się dalej nic z tego nie rozumiem xD
0
@sk13 miał wczoraj system w reprze
0
Powiem szczerze przeciętny grajek ale może się wyrobi
2
@AlexDark00 to wina Lewandowskiego że jest najlepszy w strzelaniu goli w Hiszpanii a reszta jest gorsza od niego ? Masakra takie komentarze xD
2
I po raz kolejny zadam pytanie w związku z tą sprawą , i co w związku z tym bo nic nie rozumiem ? XD
2
@slayer haha w punkt, każdy kto kumaty zrozumie xD