xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby Fatiego dać na wypożyczenie do Atletico tam by go Simeone życia nauczył . Za rok by wrócił inny piłkarz
0
Młody zdolny, szybki, 50 mln minimum jest warty. Ogólnie tak sobie myślałem ile skład Barcy jest warty i powiem wam nieźle to wygląda Fati około 40-50, Gavi 80 , Pedri 100 , Dembele 60, Dr Jong 80, Araujo 100, Kounde 60, Balde 60, Raphinha 70
0
@ini_barca myślę że jednak jest lepszy od brazylijczyka
1
@lukkobe kto niby ma sytuację jak lewego nie ma xD ? Bo ja niewidze nikogo na horyzoncie
10
@4Fabregas4 żal mi Ciebie co ty wypisujesz, zazdrosny Polaczku
5
@fotohobby dobra skończ zawistny Polaczku
18
Obecnie jego gra jest na poziomie amatorskim, wywraca się, potyka o piłkę , nie trafia w piłkę , nie wraca do obrony , zero szybkości i dryblingu .
0
@JarekS że on warty jest 6 mln to nie znaczy że za tyle go sprzedadzą. Możliwe że wylicytuje nawet 50 mln więc i tak nie mamy szansy go kupić
0
@kejdzi ale Ty masz myślenie xD
0
To będzie znakomity zawodnik, ale my jego nie kupimy bo Barcelona nie kupuje tanio . Nie rozumiem polityki tego klubu xD ktoś go kupi za 10 mln a za rok będzie warty 80 mln i wtedy zaczniemy się nim interesować xD
0
Kibicuje Barcelonie od lat ale według mnie jeśli ta afera to prawda to koniec tego klubu ...
0
@HarveySpecter wes skończ gamoniu, bo robisz się nudny
0
@Tridente2015 Bayern jest od lat w pierwszym koszyku i długo to się nie zmieni
2
Robert między słowami mówi że nie podoba mu się klepanie jakiego chce Xavi i bardzo dobrze że o tym głośno mówi, bo ta taktyka nic nie wnosi . Obecna Barcelona jest stworzona do kontrataków .
3
Myślę że z Realem też zacznie na lawce
1
@czarek78 myślę że w tym klubie wszystko trzeba zacząć od nowa zupełnie , więc nawet drastyczne kroki może będą najlepsze. Nie oszukujmy się Laporta to też oszust. Oni ten klub zniszczyli
0
@kakusus dlatego Mbappe tak bardzo chciał Lewandowskiego w PSG
6
@scorpion93 myślę że Leo ma szczerze gdzieś te PSG i ta ligę mistrzów , zresztą ewidentnie to widać, wydoił ich z kasy i latem odejdzie xD
1
Mecz zawalił Veratti dwie straty i dwie setki PSG i dwa gole .
0
@Kezman7 Mbappe ma w kontakcie odejście w 2024 za darmo z PSG jelsi zechce , ale o tak do nas nie przyjdzie
0
Mój ulubiony sabotażysta xD już wiem że on tu kariery nie zrobi. Najgorzej że po takich klopsach jak on tu pokazuje nikt go nie kupi. I kolejny będzie siedział na kontrakcie
0
@AbelKabel Garcia jest świetny xD
2
@hazo428 super gramy w Europie bo pojego odejściu to fakt xD
2
@Hasszz 7 mln euro przelane i myślisz że za co ? Za nic ? Niemożliwe
3
@Flyingbetoniarka jakie wały jak od lat to wały są w naszych meczach w La liga ale na naszą niekorzyść xD oglądam wszystkie mecze Barcy i ewidentnie to widać
0
@damianfcb105 a więc znowu odpadamy z Ligi Mistrzów xD ? Rzeźbić to sobie można w pucharze króla
0
@ShawnC może chodziło mu że gra o posadę xD
0
@AduŚ07 a no to przepraszam xD z takim kapitanem to bym się bał wsiadac na statek
2
Inny piłkarz to by wrócił po miesiącu a ten 4 miesiące będzie gra na konsoli xD
4
@AduŚ07 jakiego kapitana xD?