xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ta obrona z 3 sabotażystami nie wróży nic dobrego , myślę że i 3 ligowiec by nam nastrzelal
3
@Pustelnik a wczoraj ? XD ależ masz rozkminy
2
@Armandi a mistrzostwo świata się zdobyło samo xD
1
Nie to nie, jego strata, niech idzie do arabusow. Nikt tu płakać z tego powodu nie będzie
0
@oyche jak to zmiennik xD przecież jak gra Araujo na prawym to Kounde nie gra na prawym i na odwrót
0
Myślę że Araujo Kounde wystarcza póki co
8
Last Dance pięknie powiedziane, oby tak się stało
1
@Maurolkit co ty kolego bierzesz .... Wes połówkę
1
Powtórka z Almeria xD ?
3
Obiecał dziaciakom że wróci więc zobaczymy
5
Vini ... Czy Ty to widzisz xD
0
@Rioletto haha Fati zjada go na sniadanie
0
@Andrzej92 mają też 3 synów więc majątek dziel na tych 3 synów xD
3
@Andrzej92 nie do końca się zgodzę xD za darmo on akurat grać nie będzie , antonella lubi dolary
1
@kamillek88 co ty bredziesz to jest różnica 11 goli xD w jeden sezon to można zrobić
0
@Rioletto myślę że w PSG nie ma szans tych rekordów pobić, oglądam każdy mecz PSG , i to wygląda tak.. biegną z kontra Mbappe przy piłce , i opcja podania do pustaka do Messiego ale nie woli podać komuś innemu albo strzelić , tak jest za każdym razem. XD widać jak go boli Messi. Nie ma opcji żeby strzelił te 11 goli w Lidze Mistrzów Messi w PSG, w Barcelonie jest na to szansa
0
@damianfcb105 nie wiem tylko czy będzie im się chciało drugi raz biegać za Messiego , bo to byli jego żołnierze na tych mistrzostwach
0
Czyli staje się jasne że do 2026 roku chce być w najwyższej formie , więc raczej z Europy nie wyjedzie. A w 2026 roku po mundialu zakończy karierę jak kiedyś Zidane. Myślę że te 3 lata jeszcze pogra spokojnie . Będzie miał 38 lat i zawiesi buty na kolku - czyta- pójdzie do Arabii albo MLS xD
4
Ale by było jakby drugi raz mistrza zdobył w 2026 albo przynajmniej medal
0
@Pustelnik nie ma żadnych szans, żeby on wrócił
3
Wątpię żeby Messi chciał wrócić na koniec kariery żeby grać w tej budzie a nie na Camp Nou
30
Ja go lubię , trafił do Barcy jako trener w fatalnym momencie , głównie przez Bartomeu
0
@slayer kupiony został za prawie 40 xD
0
Jak zwykle oddajemy w promocji xD
1
Powtórzę się raz jeszcze xD nic z tego nie rozumiem
0
@Kibic05 napewno Ansu nic o tym nie wiedział , bidulek xD
3
Ceballos konfident się poskarżył xD ależ jaja
0
@Greenalley napewno mniej nie zawoła, więc podejrzewam że latem z niego 50 mln od PSG wpadnie
8
@WiernyKatalonii czemu nie blokujexcie komentarzy takich bezmózgów i nieudaczników zyciowych , ja już nie mogę na to patrzeć szczerze...
0
@ShawnC a czy ja coś o szybkości pisałem xD ? Co ma szybkość do drewna wrodzonego