2

Ta obrona z 3 sabotażystami nie wróży nic dobrego , myślę że i 3 ligowiec by nam nastrzelal

3

@Pustelnik a wczoraj ? XD ależ masz rozkminy

2

@Armandi a mistrzostwo świata się zdobyło samo xD

1

Nie to nie, jego strata, niech idzie do arabusow. Nikt tu płakać z tego powodu nie będzie

0

@oyche jak to zmiennik xD przecież jak gra Araujo na prawym to Kounde nie gra na prawym i na odwrót

0

Myślę że Araujo Kounde wystarcza póki co

8

Last Dance pięknie powiedziane, oby tak się stało

1

@Maurolkit co ty kolego bierzesz .... Wes połówkę

1

Powtórka z Almeria xD ?

3

Obiecał dziaciakom że wróci więc zobaczymy

5

Vini ... Czy Ty to widzisz xD

0

@Rioletto haha Fati zjada go na sniadanie

0

@Andrzej92 mają też 3 synów więc majątek dziel na tych 3 synów xD

3

@Andrzej92 nie do końca się zgodzę xD za darmo on akurat grać nie będzie , antonella lubi dolary

1

@kamillek88 co ty bredziesz to jest różnica 11 goli xD w jeden sezon to można zrobić

0

@Rioletto myślę że w PSG nie ma szans tych rekordów pobić, oglądam każdy mecz PSG , i to wygląda tak.. biegną z kontra Mbappe przy piłce , i opcja podania do pustaka do Messiego ale nie woli podać komuś innemu albo strzelić , tak jest za każdym razem. XD widać jak go boli Messi. Nie ma opcji żeby strzelił te 11 goli w Lidze Mistrzów Messi w PSG, w Barcelonie jest na to szansa

0

@damianfcb105 nie wiem tylko czy będzie im się chciało drugi raz biegać za Messiego , bo to byli jego żołnierze na tych mistrzostwach

0

Czyli staje się jasne że do 2026 roku chce być w najwyższej formie , więc raczej z Europy nie wyjedzie. A w 2026 roku po mundialu zakończy karierę jak kiedyś Zidane. Myślę że te 3 lata jeszcze pogra spokojnie . Będzie miał 38 lat i zawiesi buty na kolku - czyta- pójdzie do Arabii albo MLS xD

4

Ale by było jakby drugi raz mistrza zdobył w 2026 albo przynajmniej medal

0

@Pustelnik nie ma żadnych szans, żeby on wrócił

3

Wątpię żeby Messi chciał wrócić na koniec kariery żeby grać w tej budzie a nie na Camp Nou

30

Ja go lubię , trafił do Barcy jako trener w fatalnym momencie , głównie przez Bartomeu

0

@slayer kupiony został za prawie 40 xD

0

Jak zwykle oddajemy w promocji xD

1

Powtórzę się raz jeszcze xD nic z tego nie rozumiem

0

@Kibic05 napewno Ansu nic o tym nie wiedział , bidulek xD

3

Ceballos konfident się poskarżył xD ależ jaja

0

@Greenalley napewno mniej nie zawoła, więc podejrzewam że latem z niego 50 mln od PSG wpadnie

8

@WiernyKatalonii czemu nie blokujexcie komentarzy takich bezmózgów i nieudaczników zyciowych , ja już nie mogę na to patrzeć szczerze...

0

@ShawnC a czy ja coś o szybkości pisałem xD ? Co ma szybkość do drewna wrodzonego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?