xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
My mogliśmy z 8 strzelić na luzie i co z tego. Za ten brak pokory i te gadanie myślę że w rewanżu szala może się przenieść na naszą stronę .
0
@czar007 dla niego w sumie bez różnicy czy już teraz do Arabi iść za 300 mln czy za rok, i tak mu tyle zapłacą i tak i to nawet za dwa lata, ale wiadomo że tam trafi
0
Mówi że Sergi Roberto jest dynamiczny hahahahahaha
1
@pacior95 zobaczyłem skład przed meczem i napisałem tutaj ale będzie cyrk xD i był. Ja nie pamiętam męczy który wygraliśmy w Europie z Alba w składzie
0
Co zrobił przy bramce Manchesteru to jest kryminał i tyle w temacie
0
@bronx o matulo to żeś wymyślił xD on z 3 ligowcem odstawał w pucharze króla
0
@Czarny_ck właśnie o tym mówię to mnie tu wyśmiano. Tam przy naszym samoboju był spalony. Ogólnie bardzo slabe sedziowanie, gościu ewidentnie nie lubił Varu
3
@blakkudium Dziura w środku niesamowita. Tak raczej nie zagramy. Fati w pressingu fatalny, Ferran to samo .
12
Real w tym sezonie około 20 karnych my 1 xD
1
@FCBurnley jeśli ktoś bierze udział w akcji a tak było gdzie napastnik trzymał ręką Kounde to spalony jest . Nie prawda ?
0
@Lukas82 nie zgodzę się, uważam że Kounde to bardzo perspektywiczny młody zawodnik. Brak koncentracji jest u niego widoczny aż nadto, ewidentnie przysypia w pewnych momentach. Wogole ma taki wyraz twarzy jakby spał xD
0
@seeba jeśli Raphinha jest najlepszy na boisku to wiedz że przegrywamy xD
1
@Qaz123 ale tu nie trzeba mieć doświadczenia xzd każdy z nas jak zobaczył skład obrony przed meczem wiedział że to będzie cyrk tylko nie Xavi . On ma zdolności to podejmowania krzywych decyzji albo wprowadzania i zdejmowania nie tego zawodnika co trzeba w trakcie meczu . Tego się nie da nie zauważyć .
0
@Azi jak zagra Roberto to odpadamy
2
Ręka blisko ciała haha a ręką wystawiona jak do strzelania z karabinu. Inna sprawa to poziom prezentowany tego pana z wywiadu. To jest gość na poziomie ekstraklasy polskiej
2
@meg23 raczej z braku skrzydłowych, on potrzebuje typowych skrzydłowych do gry
1
Od lat wiadomo że Alba to sabotażysta w Europie , totalnie się nie nadaje do gry na takim poziomie. I masz Xavi go wprowadza i autostrada dla Rashforda xD
1
@weyn123 przewin sobie to zobaczysz . Ewidentny spalony przy osttanim podaniu
0
Zawsze te 5 mln euro wpadnie z biletów
1
A czemu przy samoboju Kounde nie było spalonego ? Kto wie ?
1
@Arczi87 ale kim kolego miał rotować ? Jak co tydzień walczymy i życie w lidze
1
@ban_ash właśnie oco mu chodziło ? Żeby autostrada była dla Rashforda po naszej lewej stronie ?
0
@Hogart casemiro też prawie sobie wepchnął
1
@rogalbarca ja uważam że gorzej :) tu nie chodzi raczej o Manchester tylko o Xaviego , popsuł dziś ten mecz. Zapanował chaos, tylko i wyłącznie przez niego
0
@MrCule_X on ma jakąś zdolnosc do podejmowania złych decyzji, odwrotnych. To jest jakiś dar xD najlepiej jakby on po prostu był i nie Psul. Bo jak tylko ingeruje w skład to się dzieje to co dzisiaj. Że nie przegraliśmy tego meczu to cud. Ale niestety z jego zmysłem to za tydzień będzie kaplica
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jedyna nadzieja to że Manchester u siebie chyba gra gorzej jak na wyjazdach
0
Czekał aż stracimy dwa gole i wpuszcza Duńczyka haha ten trenejro mnie rozmiesza
2
@goldi10 oczywiście że tak , komentarz w punkt
0
Przecież tam spalony był. Ale co ten trener nasz pokazuje w Europie to totalny wstyd . Całkowicie ten mecz jest na jego konto . Same zle wybory