5

My mogliśmy z 8 strzelić na luzie i co z tego. Za ten brak pokory i te gadanie myślę że w rewanżu szala może się przenieść na naszą stronę .

0

@czar007 dla niego w sumie bez różnicy czy już teraz do Arabi iść za 300 mln czy za rok, i tak mu tyle zapłacą i tak i to nawet za dwa lata, ale wiadomo że tam trafi

0

Mówi że Sergi Roberto jest dynamiczny hahahahahaha

1

@pacior95 zobaczyłem skład przed meczem i napisałem tutaj ale będzie cyrk xD i był. Ja nie pamiętam męczy który wygraliśmy w Europie z Alba w składzie

0

Co zrobił przy bramce Manchesteru to jest kryminał i tyle w temacie

0

@bronx o matulo to żeś wymyślił xD on z 3 ligowcem odstawał w pucharze króla

0

@Czarny_ck właśnie o tym mówię to mnie tu wyśmiano. Tam przy naszym samoboju był spalony. Ogólnie bardzo slabe sedziowanie, gościu ewidentnie nie lubił Varu

3

@blakkudium Dziura w środku niesamowita. Tak raczej nie zagramy. Fati w pressingu fatalny, Ferran to samo .

12

Real w tym sezonie około 20 karnych my 1 xD

1

@FCBurnley jeśli ktoś bierze udział w akcji a tak było gdzie napastnik trzymał ręką Kounde to spalony jest . Nie prawda ?

0

@Lukas82 nie zgodzę się, uważam że Kounde to bardzo perspektywiczny młody zawodnik. Brak koncentracji jest u niego widoczny aż nadto, ewidentnie przysypia w pewnych momentach. Wogole ma taki wyraz twarzy jakby spał xD

0

@seeba jeśli Raphinha jest najlepszy na boisku to wiedz że przegrywamy xD

1

@Qaz123 ale tu nie trzeba mieć doświadczenia xzd każdy z nas jak zobaczył skład obrony przed meczem wiedział że to będzie cyrk tylko nie Xavi . On ma zdolności to podejmowania krzywych decyzji albo wprowadzania i zdejmowania nie tego zawodnika co trzeba w trakcie meczu . Tego się nie da nie zauważyć .

0

@Azi jak zagra Roberto to odpadamy

2

Ręka blisko ciała haha a ręką wystawiona jak do strzelania z karabinu. Inna sprawa to poziom prezentowany tego pana z wywiadu. To jest gość na poziomie ekstraklasy polskiej

2

@meg23 raczej z braku skrzydłowych, on potrzebuje typowych skrzydłowych do gry

1

Od lat wiadomo że Alba to sabotażysta w Europie , totalnie się nie nadaje do gry na takim poziomie. I masz Xavi go wprowadza i autostrada dla Rashforda xD

1

@weyn123 przewin sobie to zobaczysz . Ewidentny spalony przy osttanim podaniu

0

Zawsze te 5 mln euro wpadnie z biletów

1

A czemu przy samoboju Kounde nie było spalonego ? Kto wie ?

1

@Arczi87 ale kim kolego miał rotować ? Jak co tydzień walczymy i życie w lidze

1

@ban_ash właśnie oco mu chodziło ? Żeby autostrada była dla Rashforda po naszej lewej stronie ?

0

@Hogart casemiro też prawie sobie wepchnął

1

@rogalbarca ja uważam że gorzej :) tu nie chodzi raczej o Manchester tylko o Xaviego , popsuł dziś ten mecz. Zapanował chaos, tylko i wyłącznie przez niego

0

@MrCule_X on ma jakąś zdolnosc do podejmowania złych decyzji, odwrotnych. To jest jakiś dar xD najlepiej jakby on po prostu był i nie Psul. Bo jak tylko ingeruje w skład to się dzieje to co dzisiaj. Że nie przegraliśmy tego meczu to cud. Ale niestety z jego zmysłem to za tydzień będzie kaplica

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jedyna nadzieja to że Manchester u siebie chyba gra gorzej jak na wyjazdach

0

Czekał aż stracimy dwa gole i wpuszcza Duńczyka haha ten trenejro mnie rozmiesza

2

@goldi10 oczywiście że tak , komentarz w punkt

0

Przecież tam spalony był. Ale co ten trener nasz pokazuje w Europie to totalny wstyd . Całkowicie ten mecz jest na jego konto . Same zle wybory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?