xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pstryk chłopie on nic nie musi on ma 18 lat xD takie komentarze to mnie tak załamują że szok, skąd wy się bierzecie ?
0
O matko znowu ten drybler Raphinha xD
0
@Fan187 a on tu po co, żeby znowu go objeżdżali gracze z Betisu, Alba to największe drewno defensywne w naszej obronie
0
@JarekS wystarczy mieć jakieś doświadczenie w piłce nożnej, obejrzeć jeden mecz z udział tego Brazylijczyka i już wiemy że on dryblować nie potrafi, taka jest przykra prawda .
3
Już ma 5 goli w całych mistrzostwach w 4 meczach, idzie na króla strzelców i Brazylia idzie jak burza, cena zdecydowanie wrasta za tego piłkarza. Ten gość ma dopiero 17 lat
0
@Commando hahahhahaha to jest jakiś podrabianie. Zero udanych dryblingów w sezonie xD
0
@kejdzi do kończą stycznia naucz się czytać
6
Turki w akcji, śmierdzi mi ta firma lewizną
2
@dariooo on gra na pozycji Busquetsa
0
@Tridente2015 prawo nie działa wstecz więc nie wiem co chodzi temu bucowi
6
@SenoX przecież mamy tylko drewnianego Kessie w obwodzie
3
Dać mu szansę pod nieobecność Dembele raz się żyje, może akurat będzie to nowy Messi
6
Skończy się tak że Barcelona będzie grała w innej lidze z innego kraju. I wtedy smialibysmy się mu w twarz.
0
@th@les daj spokój z tym Raphinha widzisz jak on gra ?
0
@BARCA1899Messi fajny byłby ten Marokańczyk z ligi francuskiej, dobry wiatr robi i jest super w dryblingu
0
Dawno nie widziałem tak słabego skrzydłowego w Barcelonie jak Raphinha
0
@catalanian09 jego markowe zagranie rogalem do środkowych obrońców w poprzek boiska xD tylko czekam aż będzie mial asystę ale dla przeciwnika
2
Hehe on się nie obudzi i tak gra na maksa swoich umiejętności które są bardzo przeciętne . Zerowy drybling, zerowa szybkość, zerowa siła, i potykanie się o własne nogi to jego znak rozpoznawczy. Każdy kontakt jego z piłką i próba przejścia do przodu kończy się stratą to wygląda komicznie , też jak proboje grać na klepkę to wtedy piłka ląduje do przeciwnika.
0
A na prawej pomocy kto ? Raphinha ... Ludu mój Ty .... Ja ja widziałem co on ostatnio odstawia , 100 procent piłek to strata w jego wykonaniu i potykanie się o własne nogi, jest cienki jak nie wiem co . Już wolę Ferrana
0
Zawodowy piłkarz który nie może zrobić sprintu bo zawsze kontuzja, widzę zawsze jak on się hamuje , w sensie gdy wypuści sobie piłkę to za chwilę zwalnia, to ze względu na stres w głowie że mięsień pierdzielnie. Wczoraj poszedł na pełen gaz bez zwalniania i od razu kontuzja.
1
@Persili myślę że i Sporting to za wysokie progi dla tego Pana
2
Ten śmieszny podrabiany Brazylijczyk traci jak zwykle wszystkie piłki, ciało obce
2
Ludzie jakobten Raphinha ma dryblinf xD haha skąd oni go wzięli
2
Już się zaczęło Garcia i Alonso show
1
@10Ronaldinho10Messi10 bardziej mi chodziło o Garcię xD środkowego obrońcę Barcelony o posturze chłopca z gimnazjum. W moim miasteczku w zespole 3 ligowym podobny poziom obrońców jest xD
7
I jest sabotażysta w obronie
0
Jeśli chodzi o statystykę minut do bramek i asyst to wygląda zdecydowanie najlepiej w porównaniu z naszymi skrzydłowymi. Tylko trzeba dać mu szansę . Ale środek ataku to nie jest jego pozycja
1
Sergi Roberto i sabotażysta Garcia w obronie i strata punktów murowana
0
@Messner Ty tak na poważnie xD ? Czy się nawachales czegoś ?
1
@Janas11224 nie ma aż tak dobrego sezonu ale w przeciętnej Ossasunie napewno nie radzi sobie gorzej niż taki Raphinha albo Ferran u nas. Przynajmniej umie kogoś przedryblowac i ma szybkość ,nie to co oni.