xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jarkszon Manchester United to jest poziom Sevilli, nie widzę u nich nic nadzwyczajnego, a co do Ferrana to jest piłkarz komiczny obecnie . Wszystko szło jego strona jak wszedł na boisko, ataki Villa Real.
5
Mając dużo słabszy skład trzeba zaznaczyć
1
Presing ostatnio wam powiem jest u nas na światowym poziomie, bardzo poszli do przodu w tej kwesti
1
@busel004 oby omijały go kontuzje, bo przy jego agresywnym graniu są one niruniknione
2
@lukkobe jakie oblężenie xD w którym momencie haha
6
Ja tam nie widziałem żadnego horroru pod koniec spotkania , tylko pełne kontrolowanie meczu w defensywie, całkowita bzdura ...
8
Jakoś mam przeczucie że wygramy gładko ten mecz
0
A jak się cieszą że polamatorzy strzelili im 3 bramki xD
0
Jakiś tam poziom prezentuje żeby grać z Elche albo Getafe ale nic więcej Broń Cię Boże
3
Robert Lewandowski bardzo dobrze zna słowo porażka Panie Xavi, szczególnie w reprezentacji heh
0
@Azi był w domu , przyszedł do klubu jak miał 7 lat a co miał przyjść w wieku 4 lat ?
0
Nasz Roberto Carlos :)
0
Dowodzenia jak jesteś rozczarowany xD
6
Przybrał masy, zatracił drybling i szybkość . Według mnie nie wróci do stanu sprzed kontuzji
0
@VbamboeB za pół darmo xD haha jak to brzmi
0
Niestety ale w Europie to ten Pan od paru lat gra totalne dno
0
@Marco87 myślę Ronaldo ten prawdziwy , mysle Romario , myślę Ronaldinho, Dani Alves
0
@DzizuSS on przecież tu mówi wyraźnie między słowami , że Messi napewno nie wróci. Kto kumaty ten to wywnioskuje
0
@ViscaelBarca2007 a co piłka nożna to niewolnictwo ? Zawód jak każdy inny, chce to odchodzę gdzie indziej
0
@ini_barca myślę że 10 asyst w sezonie to jego mama i tak to super wynik jak na zawodnika skupiającego się na walce
0
Wszystko jest idealnie xD
0
To ile on zarabia na czas obecny xD oco to wogole chodzi xD ? Toż i tak wiadomo że płacą mu więcej niż w niskim kontrakcie, a zarejestrować nie można żeby wszystko było legalnie. Ten Tebas to upośledzony jest
0
@lukkobe napewno się zgodzi grać za 2.5 mln xD
0
@meg23 chodzi mi co wyprawia na mistrzostwach teraz
0
W końcu jakiś młody Brazylijczyk co robi niesamowite liczby. Przypomina stylem Romario :)
1
@Bogan ja nie mówię o wygraniu Ligi Mistrzów bo to nie nastąpi raczej przez kolejne 10 lat ale chociaż właśnie 1/8 albo ćwierćfinał
0
Kolejny Pan do pożegnania latem, jeszcze tylko Busi Alba i można ruszać w następnym roku na Ligę Mistrzów że spokojna głowa
1
@Rhaan więc pożegnamy tego Pana , nic nie trwa wiecznie i ten etap się kończy
2
Laporta nie zaproponuje mu nowego kontraktu , chyba że naprawdę na jakiejś minimalnej pensji. I bardzo dobrze , Messi też myślał że dostanie tu jakaś super ofertę a Laporta go pogonił raz dwa. Z Busquetsem będzie to samo.
6
@lukkobe 3-4 obrońców naszego podstawowego składu było kontuzjowanych i wyszło jak wyszło