1

@jarkszon Manchester United to jest poziom Sevilli, nie widzę u nich nic nadzwyczajnego, a co do Ferrana to jest piłkarz komiczny obecnie . Wszystko szło jego strona jak wszedł na boisko, ataki Villa Real.

5

Mając dużo słabszy skład trzeba zaznaczyć

1

Presing ostatnio wam powiem jest u nas na światowym poziomie, bardzo poszli do przodu w tej kwesti

1

@busel004 oby omijały go kontuzje, bo przy jego agresywnym graniu są one niruniknione

2

@lukkobe jakie oblężenie xD w którym momencie haha

6

Ja tam nie widziałem żadnego horroru pod koniec spotkania , tylko pełne kontrolowanie meczu w defensywie, całkowita bzdura ...

8

Jakoś mam przeczucie że wygramy gładko ten mecz

0

A jak się cieszą że polamatorzy strzelili im 3 bramki xD

0

Jakiś tam poziom prezentuje żeby grać z Elche albo Getafe ale nic więcej Broń Cię Boże

3

Robert Lewandowski bardzo dobrze zna słowo porażka Panie Xavi, szczególnie w reprezentacji heh

0

@Azi był w domu , przyszedł do klubu jak miał 7 lat a co miał przyjść w wieku 4 lat ?

0

Nasz Roberto Carlos :)

0

Dowodzenia jak jesteś rozczarowany xD

6

Przybrał masy, zatracił drybling i szybkość . Według mnie nie wróci do stanu sprzed kontuzji

0

@VbamboeB za pół darmo xD haha jak to brzmi

0

Niestety ale w Europie to ten Pan od paru lat gra totalne dno

0

@Marco87 myślę Ronaldo ten prawdziwy , mysle Romario , myślę Ronaldinho, Dani Alves

0

@DzizuSS on przecież tu mówi wyraźnie między słowami , że Messi napewno nie wróci. Kto kumaty ten to wywnioskuje

0

@ViscaelBarca2007 a co piłka nożna to niewolnictwo ? Zawód jak każdy inny, chce to odchodzę gdzie indziej

0

@ini_barca myślę że 10 asyst w sezonie to jego mama i tak to super wynik jak na zawodnika skupiającego się na walce

0

Wszystko jest idealnie xD

0

To ile on zarabia na czas obecny xD oco to wogole chodzi xD ? Toż i tak wiadomo że płacą mu więcej niż w niskim kontrakcie, a zarejestrować nie można żeby wszystko było legalnie. Ten Tebas to upośledzony jest

0

@lukkobe napewno się zgodzi grać za 2.5 mln xD

0

@meg23 chodzi mi co wyprawia na mistrzostwach teraz

0

W końcu jakiś młody Brazylijczyk co robi niesamowite liczby. Przypomina stylem Romario :)

1

@Bogan ja nie mówię o wygraniu Ligi Mistrzów bo to nie nastąpi raczej przez kolejne 10 lat ale chociaż właśnie 1/8 albo ćwierćfinał

0

Kolejny Pan do pożegnania latem, jeszcze tylko Busi Alba i można ruszać w następnym roku na Ligę Mistrzów że spokojna głowa

1

@Rhaan więc pożegnamy tego Pana , nic nie trwa wiecznie i ten etap się kończy

2

Laporta nie zaproponuje mu nowego kontraktu , chyba że naprawdę na jakiejś minimalnej pensji. I bardzo dobrze , Messi też myślał że dostanie tu jakaś super ofertę a Laporta go pogonił raz dwa. Z Busquetsem będzie to samo.

6

@lukkobe 3-4 obrońców naszego podstawowego składu było kontuzjowanych i wyszło jak wyszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?