0

@HypeR wczoraj akurat zagrał dobrze

0

Skrzydłowy z 2 asystami na 42 mecze hahaha w tym prawie wszystkie gole z karnych , powodzenia dowodzenia, apatyczny zawodnik i gwiazdeczka. Dobrze że już go nie ma

2

@T^L to jest ciekawy zawodnik gdy gra blisko bramki a nie jak wcześniej blisko Busiego

0

@talizmo czym niby ? Chyba językiem xD

0

@BARCA1899Messi największym wynalazkiem to jest Ferran Torres , on jest dramatycznie słaby w tym sezonie . Co się z nim stało ?

0

@blakkudium Dedra nikt nie kupi za 20 mln xD

0

Jest i król futbolu Ferran !

0

Bardzo średni trener na słaba reprezentację jak znalazł xD

2

On jest chyba jeszcze powolniejszy i bardziej apatyczny od Busiego xD a wydawałoby się że to niemożliwe a jednak Xavi ma ten zmysł

0

To by była super wiadomość , chociaż to kontuzjogenny gracz

1

W końcu Eric Garcia będzie mógł zagrać w meczu na swoim poziomie , a i to pewnie dwa klopsy wpadną na jego konto, re zestawienie obrony i pomocy szczerze wygląda tragicznie słabo

0

Mimo wszystko myślę że Lewy na ławce ale bez sensu żeby grał od pierwszej minuty, jak coś nie będzie szlo zawsze może wejść w drugiej połowie

1

@swiergol2 dosłownie wiatr i nic więcej xD

2

@Coltrane nic nam oni nie odpalą to nie frajerzy

3

@Greenalley jak ty to obliczyłes xD?

2

Troszkę śmieszne te nasze transfery z klubu

0

@Cardinale zgodę się z Tobą w 100 procentach, sprzedać nawet za 10 mln i dowodzenia

2

@Maker0 chyba nie bardzo wiesz jaka charakterystykę na Brozovic ...

1

@escarabajo matko boska xD komentarz roku , to tak jakby do dla Gatusso ktoś kiedyś dał psychologa xD

1

@escarabajo właśnie bardzo dobrze że tyle fauluje

1

Bardzo dobry obrońca, widzę po nim że ma jak gdyby wyłączony układ nerwowy oni. Na Mistrzostwach Świata uznany za najlepszego zawodnika Danii

0

Nawet Balde może grać na lewym skrzydle

0

@Deeespacito dla myślących to jest bardzo dobra cena ale chyba nie dla Ciebie

0

Jak oni chcą wymienić Depaya na Brozovica , skoro jeden ma kontrakt na kilka miesięcy a drugi do 2026 xD ?

0

Nie porównajcie Valverde do Xaviego , bo niestety ale Xavi musi się jeszcze dużo nauczyć. Taktycznie Valverde go zjada na śniadanie

25

Christiano Ronaldo zawsze przechodził na drugą stronę po 10 minutach gry gdy Puyol grał na prawej obronie xD teraz będzie podobnie z przeciwnikami gdy gra tam Araujo !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak widzę jak Pedriemu się piłka klei to aż się ciepło robi , pomyslalem sobie wczoraj. On kiedyś zdobędzie złota piłkę

8

On i Araujo to charakter tej drużyny

5

Czemu go tak nie lubicie xD ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?