2

@gora to się mylisz

0

@JarekS szczególnie z Intercity Kounde zagrał bajecznie

1

@yoli z której strony Depay jest fizyczny, to ulany kloc , zero waleczności w nim

1

@Yoohoo remis dziś biorę w ciemno

0

@Firestone zgadzam się , piłkarz z zerowy zaangażowaniem , takich tu nie potrzeba , to nie Messi że może sobie chodzić po boisku. Reszta piłkarzy wokół Depaya mimo że może brakuje trochę umiejętności czasami i są młodzi przynajmniej biegają a ten nic

13

Adama Traore zagrał kapitalny mecz z Atletico, zapomniał powiedzieć o nim

4

@johny11 trochę racji ma xD

0

@stepkovski bo Holandia grała na dwóch defensywnych kolego

6

Niestety ale my jesteśmy bez formy po mistrzostwach świata, oby jutro to się nie potwierdziło

3

Xavi to polityk

0

Akurat Depay poziomem może w końcu nie będzie odstawał i zaangażowaniem. U nas gra jak Old Boy ociężała gwiazdeczka, nigdy nie widziałem żeby cokolwiek się starał w defensywie a i w ofensywie bardzo ciężko to wygląda. On myśli że ma tatuaże i jest na poziomie Messiego heh

0

Przecież on grał u nas taka padake że szok, co mecz najgorszy na boisku, ten artykuł jest bez sensu . Sprzedany, zapomnieć bo nie ma o kim pamiętać. On umie tylko asystować z ogórkami w finale mistrzostw świata zagrał fatalnie gdzie było trochę walki na boisku. W pucharze króla to i ja bym asystował xD

2

@qbuteq z Tym Kounde też bym nie przesadzal że dobry transfer xD co on wyprawiał na środku obrony parę dni temu z 3 ligowcem to woła o pomstę do nieba. Ale fakt praktycznie wszystkie transfery to niewypały.

0

@AlexDark00 to będzie jak znalazł bo na ligę mistrzów jesteśmy za slabi

0

I ze względu na jego młody wiek xD

1

@MESSIah16 a jak dwóch wypadnie przez kontuzje albo kartki to kto będzie kapitanem ? Matka Boska ?

0

@MateuszDoniec to chyba jeszcze lepiej nie xzd ?

0

Słabiutko w tym sezonie, naprawdę

0

@JarekS ja bym mu nie wierzył w ani jedno słowo xD

2

@Romario87 co do Busiego moja opinia wie nie zmienia , dawno go tu powinno nie być , co więcej ja uważam że blamażem w ostatnich latach w Lidze Mistrzów to jego glowna zasługa

7

@ACRAB95 według mnie zagrał dobrze a zazwyczaj krytykuje xD niepamietam w której minucie ale w pierwszej połowie przeprowadził kapitalna akcje, szybki zwod i poszedł na klepkę z Kessim ale niestety nasz czołg nie zaczaił bazy xD

0

@rocky5 i cyk gole w plecy xD powinni wczoraj z 5 bramek stracić luzem a to był 3 ligowiec

0

@Rivaldinho11 spokojnie druga część sezonu wszystko wyjaśni, z taką grą napewno mistrza nie wygramy a jeszcze Atletico nas przegoni , i myślę że Laporta to gość u którego świętych krów nie będzie

1

Eric Garcia on jest naprawdę tragiczny, dawno nie widzialem tak słabego obrońcę w Barcelonie

10

Ciekawy zaowdnik, wykończenie sto razy lepsze niż naszych gwiazdorów

0

Z gry jest zadowolony xD

5

Tego się nie da oglądać xD tej klepaniny bez sensu, ten trener to jest nieporozumienie totalne

1

@MateuszGotowka99 on ma dyskomfort jak wchdzi na boisku i akcja idzie w naszą stronę , dyskomfort głowy mu się załącza

0

@Lama20 " kobietę " xD nie przesadzaj z tą kobietą , takich w klubach nie ma to wywloki

0

Droga wolna xD on jest za słaby na Barcelonę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?