xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gora to się mylisz
0
@JarekS szczególnie z Intercity Kounde zagrał bajecznie
1
@yoli z której strony Depay jest fizyczny, to ulany kloc , zero waleczności w nim
1
@Yoohoo remis dziś biorę w ciemno
0
@Firestone zgadzam się , piłkarz z zerowy zaangażowaniem , takich tu nie potrzeba , to nie Messi że może sobie chodzić po boisku. Reszta piłkarzy wokół Depaya mimo że może brakuje trochę umiejętności czasami i są młodzi przynajmniej biegają a ten nic
13
Adama Traore zagrał kapitalny mecz z Atletico, zapomniał powiedzieć o nim
4
@johny11 trochę racji ma xD
0
@stepkovski bo Holandia grała na dwóch defensywnych kolego
6
Niestety ale my jesteśmy bez formy po mistrzostwach świata, oby jutro to się nie potwierdziło
3
Xavi to polityk
0
Akurat Depay poziomem może w końcu nie będzie odstawał i zaangażowaniem. U nas gra jak Old Boy ociężała gwiazdeczka, nigdy nie widziałem żeby cokolwiek się starał w defensywie a i w ofensywie bardzo ciężko to wygląda. On myśli że ma tatuaże i jest na poziomie Messiego heh
0
Przecież on grał u nas taka padake że szok, co mecz najgorszy na boisku, ten artykuł jest bez sensu . Sprzedany, zapomnieć bo nie ma o kim pamiętać. On umie tylko asystować z ogórkami w finale mistrzostw świata zagrał fatalnie gdzie było trochę walki na boisku. W pucharze króla to i ja bym asystował xD
2
@qbuteq z Tym Kounde też bym nie przesadzal że dobry transfer xD co on wyprawiał na środku obrony parę dni temu z 3 ligowcem to woła o pomstę do nieba. Ale fakt praktycznie wszystkie transfery to niewypały.
0
@AlexDark00 to będzie jak znalazł bo na ligę mistrzów jesteśmy za slabi
0
I ze względu na jego młody wiek xD
1
@MESSIah16 a jak dwóch wypadnie przez kontuzje albo kartki to kto będzie kapitanem ? Matka Boska ?
0
@MateuszDoniec to chyba jeszcze lepiej nie xzd ?
0
Słabiutko w tym sezonie, naprawdę
0
@JarekS ja bym mu nie wierzył w ani jedno słowo xD
2
@Romario87 co do Busiego moja opinia wie nie zmienia , dawno go tu powinno nie być , co więcej ja uważam że blamażem w ostatnich latach w Lidze Mistrzów to jego glowna zasługa
7
@ACRAB95 według mnie zagrał dobrze a zazwyczaj krytykuje xD niepamietam w której minucie ale w pierwszej połowie przeprowadził kapitalna akcje, szybki zwod i poszedł na klepkę z Kessim ale niestety nasz czołg nie zaczaił bazy xD
0
@rocky5 i cyk gole w plecy xD powinni wczoraj z 5 bramek stracić luzem a to był 3 ligowiec
0
@Rivaldinho11 spokojnie druga część sezonu wszystko wyjaśni, z taką grą napewno mistrza nie wygramy a jeszcze Atletico nas przegoni , i myślę że Laporta to gość u którego świętych krów nie będzie
1
Eric Garcia on jest naprawdę tragiczny, dawno nie widzialem tak słabego obrońcę w Barcelonie
10
Ciekawy zaowdnik, wykończenie sto razy lepsze niż naszych gwiazdorów
0
Z gry jest zadowolony xD
5
Tego się nie da oglądać xD tej klepaniny bez sensu, ten trener to jest nieporozumienie totalne
1
@MateuszGotowka99 on ma dyskomfort jak wchdzi na boisku i akcja idzie w naszą stronę , dyskomfort głowy mu się załącza
0
@Lama20 " kobietę " xD nie przesadzaj z tą kobietą , takich w klubach nie ma to wywloki
0
Droga wolna xD on jest za słaby na Barcelonę