xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcinss10 do Lewego
1
Asysta wczoraj on wogole nie podawał do Gaviego a gol to chyba sam nie wiedział czemu się tam znalazł , bałem się że nie trafi xD
0
@Gallaret sto razy wolę Balde od niego
0
@Borneo tylko w obronie dno dna od wielu lat
0
Fajnie wczoraj zagrał tak nie za dobrze
13
Mamy najlepsza obronę od 2015 roku, tyle lat trzeba było żeby zrozumieli że od defensywy się układa zespół
2
@Alberto1031 nie tylko ten mecz ale kazdy
1
@dom3kk oglądam każdy mecz i nie widziałem udanego dryblingu w jego wykonaniu jeszcze xzd
0
@mikke gość jest tragiczny, piłkarze Barcy unikają już nawet podań do niego bo zawsze strata
0
@Korek365 i tak by się potknął o własne nogi jak zawsze gdyby Lewy do niego podał. Już zauważyłem że unikają podań do Brazylijczyka bo wiedzą że to pachnie stratą
0
@koozzi nie odda strzału ale strzeliła gola hahha co za hipokryta
3
Gdyby nie kontuzje na początku obrony napewno z Ligi Mistrzów byśmy nie odpadli :) to cieszy . I cieszy mnie że w końcu mamy lepsza defensywie w zespole niż ofensywę bo od tego trzeba zacząć układanie zespołu
0
@Gall to nie chodzi i odbudowanie xD Brazylijczyk nie ma umiejętności po prostu to każdy widzi chyba gołym okiem
0
@Campeon87 tak napewno za minimum będzie chciał podpisać haha
0
@Faro wszystkie mecze Raphinhi są słabe więc to nie jest wyznacznik xD
0
@bartekvisca ale taka jest prawda
2
Według mnie Messi będzie chciał ich teraz wydoić do cna tym bardziej że w tym sezonie jest w królewskiej formie , pewnie postawi warunek tej samej gazy co Mbappe . Jeśli mu jej nie dadzą to odejdzie . On nie ma do nich żadnych uczuć zeroo to widać w jego zachowaniu . On tam czlapie już całkowicie heh a i tak statystyki najlepsze w zespole.
1
I w sumie ma rację Romario to był wysunięty napastnik i napewno nie miał sobie równych w swoim prime.
1
Barcelona to się zaczyna robić mem, co za nieudacznicy rządzą tym klubem
0
@Bandzior otóż to w punkt xD łapał je za intymne miejsca a później poszła za nim xD hahaha tu się nic nie trzyma kupy
0
Poszła za nim i później mówi skrzywdził mnie . Matko boska co za czasy xD
1
Kwota 80 mln i niestety pożegnać Pana . Nie widzę w nim potencjału na gwiazdę .
0
Myślę że najwcześniej styczeń 2024 za niewielką opłatą powiedzmy 5 mln transfer. I wtedy każdy będzie zadowolony. Wcześniej jest to nierealne.
2
@barejant to by już nie chodził po boisku tylko by siedział gdybyśmy byli w defensywie xD
1
@catalanian09 Co ciekawe z Betisem zagraliśmy jeden z lepszych meczów wyjazdowych w sezonie a Dembele zabrakło na boisku. Uważam ze zarówno z nim i zarówno bez niego zdarzają nam się fatalne mecze szczególnie w Europie , gdzie poziom jest wyższy niż w La liga
0
@adukla jeśli nie może grać to nie jest naszym zawodnikiem tylko nadal gra w MLS chyba proste
1
@partymaker ależ ona biedna była xD pewnie za niewinność tak do niej mówił. Przeżyjesz coś , poznasz że dwie albo trzy toksyczne laski i zmienisz diametralnie zdanie na ten temat i wtedy się wypowiesz
1
Niesamowity mecz w wykonaniu nietoperzy i ich okrągłe zero strzałów na bramkę
1
@JaroslawSPZ jest tragiczny a nie słaby
3
@kosmos91 lepszy obrońca i małpiszonek znika jak bańka mydlana