0

@Marcinss10 do Lewego

1

Asysta wczoraj on wogole nie podawał do Gaviego a gol to chyba sam nie wiedział czemu się tam znalazł , bałem się że nie trafi xD

0

@Gallaret sto razy wolę Balde od niego

0

@Borneo tylko w obronie dno dna od wielu lat

0

Fajnie wczoraj zagrał tak nie za dobrze

13

Mamy najlepsza obronę od 2015 roku, tyle lat trzeba było żeby zrozumieli że od defensywy się układa zespół

2

@Alberto1031 nie tylko ten mecz ale kazdy

1

@dom3kk oglądam każdy mecz i nie widziałem udanego dryblingu w jego wykonaniu jeszcze xzd

0

@mikke gość jest tragiczny, piłkarze Barcy unikają już nawet podań do niego bo zawsze strata

0

@Korek365 i tak by się potknął o własne nogi jak zawsze gdyby Lewy do niego podał. Już zauważyłem że unikają podań do Brazylijczyka bo wiedzą że to pachnie stratą

0

@koozzi nie odda strzału ale strzeliła gola hahha co za hipokryta

3

Gdyby nie kontuzje na początku obrony napewno z Ligi Mistrzów byśmy nie odpadli :) to cieszy . I cieszy mnie że w końcu mamy lepsza defensywie w zespole niż ofensywę bo od tego trzeba zacząć układanie zespołu

0

@Gall to nie chodzi i odbudowanie xD Brazylijczyk nie ma umiejętności po prostu to każdy widzi chyba gołym okiem

0

@Campeon87 tak napewno za minimum będzie chciał podpisać haha

0

@Faro wszystkie mecze Raphinhi są słabe więc to nie jest wyznacznik xD

0

@bartekvisca ale taka jest prawda

2

Według mnie Messi będzie chciał ich teraz wydoić do cna tym bardziej że w tym sezonie jest w królewskiej formie , pewnie postawi warunek tej samej gazy co Mbappe . Jeśli mu jej nie dadzą to odejdzie . On nie ma do nich żadnych uczuć zeroo to widać w jego zachowaniu . On tam czlapie już całkowicie heh a i tak statystyki najlepsze w zespole.

1

I w sumie ma rację Romario to był wysunięty napastnik i napewno nie miał sobie równych w swoim prime.

1

Barcelona to się zaczyna robić mem, co za nieudacznicy rządzą tym klubem

0

@Bandzior otóż to w punkt xD łapał je za intymne miejsca a później poszła za nim xD hahaha tu się nic nie trzyma kupy

0

Poszła za nim i później mówi skrzywdził mnie . Matko boska co za czasy xD

1

Kwota 80 mln i niestety pożegnać Pana . Nie widzę w nim potencjału na gwiazdę .

0

Myślę że najwcześniej styczeń 2024 za niewielką opłatą powiedzmy 5 mln transfer. I wtedy każdy będzie zadowolony. Wcześniej jest to nierealne.

2

@barejant to by już nie chodził po boisku tylko by siedział gdybyśmy byli w defensywie xD

1

@catalanian09 Co ciekawe z Betisem zagraliśmy jeden z lepszych meczów wyjazdowych w sezonie a Dembele zabrakło na boisku. Uważam ze zarówno z nim i zarówno bez niego zdarzają nam się fatalne mecze szczególnie w Europie , gdzie poziom jest wyższy niż w La liga

0

@adukla jeśli nie może grać to nie jest naszym zawodnikiem tylko nadal gra w MLS chyba proste

1

@partymaker ależ ona biedna była xD pewnie za niewinność tak do niej mówił. Przeżyjesz coś , poznasz że dwie albo trzy toksyczne laski i zmienisz diametralnie zdanie na ten temat i wtedy się wypowiesz

1

Niesamowity mecz w wykonaniu nietoperzy i ich okrągłe zero strzałów na bramkę

1

@JaroslawSPZ jest tragiczny a nie słaby

3

@kosmos91 lepszy obrońca i małpiszonek znika jak bańka mydlana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?