0

O matko, dziękuję Ci baaaaaaardzo!
W ogóle wszystkim dziękuję, jestem wdzięczna do końca życia :D

0

O kurde, jak ja mogłam o takiej książce zapomnieć. :D Dziękuję!:)

0

No właśnie problem jest taki, że te książki (oprócz Małego Księcia) jeszcze przede mną. No cóż, usiądę dzisiaj do streszczeń i jakoś to będzie :D
Dziękuję wszystkim! :)

0

Lalki jeszcze nie przerabiałam, ale o Łęckiej to wiem tylko jedno hahaha :D

0

Dzień dobry!
Czytaliście lektury w podstawówce i gimnazjum? Albo może po prostu lubicie czytać książki? Mam do Was pytanie/prośbę :D Mam do napisania cztery rozprawki i potrzebuję przykładów z literatury (wiersze, wszystko może być). Oto tematy:
-Miłość niejedno ma imię...
-Czy zawsze należy mówić prawdę?
-Czy łatwo przeciwstawić się grupie?
-Internet-zabija prawdę czy daje wiedzę?
Jak macie jakieś pomysły, albo nawet filmy których mogłabym użyć to napiszcie.
Wielkie dzięki z góry :)

1

Neymar w jego koszulce wyglądałby jak w sukience XD

0

Real ma taką kadrę, że bez problemu może rywalizować na dwóch frontach. Głupotą byłoby odpuszczanie La Ligi mając takich zawodników i będąc w tak korzystnej sytuacji.

0

Tak jak wyżej napisałam, poprawka nie, nadrabianie materiału dla własnego dobra - tak :)

0

Poprawka to nie, ale jak nie nadrobię materiału to w 3 klasie marny los mnie czeka :) Średnią mam na 3, wystawili mi 2 i jeszcze mam trzy sprawdziany do napisania, a nic nie rozumiem. Sporo znalazłam stron z wyjaśnieniami, ale do mnie trzeba kawałek po kawałku, jak do 6 latki. :D

0

Hej.

Znacie może jakieś strony, książki, kanały na youtube które pomogą mi w zrozumieniu chemii (i fyzki w sumie też)? Szykują się wyborne wakacje. :D

0

Kurde, na papierze wygląda to całkiem nieźle. Griezmann i Gameiro. Ich nazwiska brzmią na tyle dobrze, że powinni coś dzisiaj ustrzelić. Oby.

0

Czy ja wiem, czy tak dobrze... Już widzę Arke reprezentującą nas gdziekolwiek. Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się że "nawet" Lech zrobiłby to lepiej. No ale pożyjemy - zobaczymy, może nas panowie z Gdyni zaskoczą.
A co do kuponów to tak bywa - ekstraklasy się nie stawia, a jak coś to omija się Lecha i Legie - to zawsze boli najbardziej :D

5

To zależy od tego, jakie masz kontakty z rodzicami swojej narzeczonej. Z jednej strony niby wystarczy powiedzieć tak zwyczajnie, ale z drugiej no kurde... Teściowa też by się ucieszyła, jakbyś się postarał i zaimponował jej i mężowi. Skomplikowana sprawa. Tak jak mówiłam - wszystko zależy od Twoich kontaktów z teściami. :)

0

Hejka!
Zna się ktoś z Was może na treningach i diecie? Nie chodzi mi tutaj o żadnego trenera personalnego, po prostu może ktoś z was ćwiczy i się interesuje - mam kilka pytań :D

5

Dubbing w filmie "8 mila" też niezbyt trafiony... Borys Szyc jako Eminem, więcej nie trzeba mówić, żeby wyrazić jak bardzo złe to było :D

9

Może to, że jest świetnym bramkarzem? Sama byłam lekko bardziej za Bravo, ale z perspektywy czasu trzeba przyznać że Marc go przebił kilkakrotnie. Dobra gra nogami, refleks, wie kiedy wyjść a kiedy zostać, sam na sam też nieźle. Błędy popełnia jak każdy inny - pokaż mi kogoś, kto ich nie robi. Drugi mecz z PSG czy nawet ostatnie el clasico pokazało, co potrafi Ter Stegen grający na najwyższych obrotach.

0

Niech siedzi. Większe prawdopodobieństwo, że Real straci punkty :D

0

Neymar jest przyzwyczajony do takich sytuacji. Więcej razy wykonywał takie karne, czy to u nas, czy w reprezentacji. Dodatkowo, on musiał strzelilć bo jeszcze zakład chciał wygrać :D

0

Wiem wiem:) Moja siostra jest głupia (to nie obraza, fakt) i poszła sobie po znajomości robić...masakra. Wole zapłacić więcej i mieć do czynienia z artystą który w pełni zrozumie moją wizje i nie odwali jakiegoś badziewia :D

0

Właśnie tata mi to ciągle powtarza, bo sam sporo ma :D mówi jeszcze "boisz się szczepionki a rękaw sobie wymyśliłaś" i mnie ciągle straszy, no ale chyba nie jest tak źle :D

0

Nieee, akurat o ból to się nie martwie. Pooglądać sobie chciałam, ceny poznać :D

0

Kurde, ale macie wszyscy świetne te tatuaże :D Od dzisiaj zaczynam zbierać kase, bo kiedyś też wszystkie swoje plany zrealizuję :D

0

Oo matulu przenajświętsza, to jest prawdziwa sztuka...:o też zapytam, ile mniej więcej Cie to wyniosło?

0

O kurde, świetne!:D No i kwestia która mnie chyba ciekawi najbardziej. Ile płaciłeś (łącznie)? Jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać, wiadomo :D

0

Pokazuuuj :D.

0

No to jak macie, to pokażcie od razu bo ciekawi mnie to :D

0

Komentarze wyświetlają się pod komentarzem o meczu legend, ale powiadomienia normalnie dostaję jak odpowiadacie :D

0

Ooo rękaw! Weź w wolnej chwili podrzuć jakieś zdjęcia, bo ciekawa jestem :D

0

Macie tatuaże? Albo może macie jakieś w planach? Pochwalcie się :D

7

Koszulka świetna, ale jakie piękne tatuaże!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?