Piłka nożna jak chyba każdy tutaj :D Oprócz tego interesuje się muzyką, sztuką (wiem, to pojęcie bardzo ogólne). Lubię też historię, koszykówkę i seriale :D
Ciekawi mnie, a może ktoś taki tu się trafi.
Poznaliście może kogoś na tej stronie, z kim macie dłuuuugi kontakt lub spotkaliście się w rzeczywistości (nie chodzi mi o zloty)? Może akurat tak, pochwalcie się :D
Patrzę właśnie na ankietę "czy wierzysz...". Z tego co pamiętam, przed rewanżem z PSG procentowo było trochę gorzej, mniej wierzących. Ciekawe ile z tych ponad 40% wierzy na serio. Z jednej strony to jest Barcelona, która może zrobić wszystko - pokazywała już to, ale z drugiej Juve to nieziemska drużyna, która raczej ma sposób żeby nie dać się objechać jak Paryżanie:) U mnie i tak przeważa ta pierwsza strona i to znacząco. Wiara czy tam naiwność, można to nazwać jak tylko chcecie :D
tak na poprawę humoru, jakby ktoś miał zły. Nie wiem czemu ten film ma tak mało wyświetleń, jest genialny :D
Rakitić i Rafinha nie odejdą. Mimo wszechobecnej krytyki na temat Ivana muszę przyznać, że według mnie nie mamy drugiego takiego pomocnika. Można wytykać mu błędy, zarzucać brak formy ale Chorwat w wyższej formie jest płucami zespołu, biega od bramki do bramki. Co do Rafy to można zauważyć, że nadal jakieś nadzieje są w nim pokładane. Jest młody, ostatnio szło mu coraz lepiej ale niestety, rodzina Szklankantara daje o sobie znać :D Mathieu to dla mnie pewniaczek, Masche zobaczymy no i Arda...jakby rzucili takie 40mln to powodzenia, szerokiej drogi ale jakby nie odszedł a nowy trener jakoś by to poukładał to też nie będzie tragedii.
Dodatkowo, również liczę na włączenie Aleni(?) do składu :D
Nie powiedziałabym, że tak samo jak my. Wydaje mi się, że takie coś wpływa na CAŁĄ kadre, nie omija nikogo kto jest utożsamiany z Barceloną. Kibice po boisku nie biegają, szatni z Messim nie dzielą. Alcacer wie, co mówi i ma do tego pełne prawo. Pozdrawiam serdecznie ;)
Z jednej strony 3 bramki to mniej niż 4(wiem, niespodziewane) ale Juve jest, lub wydaje się, bardziej zorganizowaną drużyną niż PSG. Wszystko zweryfikuje rewanż, więc po prostu poczekajmy.
Do matury długa droga u mnie, ale czytałam ostatnio o tym. Podobno musisz być na bieżąco z sytuacją polityczną na całym świecie, mogą Cię zapytać o ustawe która weszła stosunkowo niedawno. Niby bardzo trudno ogarnąć nawet samo rozszerzenie z wosu, ale jak mówisz, że to lubisz to raczej nie będziesz miał problemu :D
Ja bym tak nie przesadzała. Neymar bardzo dorósł podczas ostatniego sezonu, w tamtej sytuacji ewidentnie puściły mu nerwy. Każdemu się zdarza, ale każdy okazuje to inaczej :)
Trzeba było chyba cudu, żeby ktoś nie wspomniał o tym meczu wtedy. Zanim dotarł by do domu to już 3 razy by wynik usłyszał. Do kina można iść w każdy inny dzień, i właśnie jeśli się NIE ma 13 lat to dziewczyna powinna zrozumieć :)
Wiem, widziałam jak było. Kartka się należała, ale jakby sędzia chciał to by mógł porządnie upomnieć. Bardzo subiektywnie piszę, no ale w końcu mogę :) Ogólnie sędziowanie koszmarne, sporo błędów ale ta czerwona dla Neymara akurat zasłużona :)
Faul Neymara był głupi i niebezpieczny, więc jakoś nie widzę problemu. Bardziej boli mnie ta jego pierwsza żółta za wiązanie buta... To mogli sobie już darować jak dla mnie.
Ej, ale w sumie tragedii nie ma. Myślmy pozytywnie.
Real ma szanse jeszcze zgubić punkty (wiem, my też). Gdybyśmy wygrywali wszystko jak leci, to Real straciłby punkty w klasyku. Potem w maju mają Celte, która powiedzmy z nimi wygrywa i mamy mistrza. Z matematyki mam same pały, ale to jest chyba teoretycznie możliwe :D
Matematyczne szanse są, niby dlaczego naiwność? Z PSG 0% szans też było. Real może się z nas teraz śmiać, ale poczekajmy jeszcze. Wiara nic nie kosztuje :)
Można było liczyć na to, że Real się potknie - zrobił to, ale Barca musiała to wykorzystać, nie było innej możliwości. Teraz sytuacja jest piekielnie trudna, ale ja bym jeszcze nas nie skreślała. Szkoda, że chociaż punktu nie ma ale to nie ma kogo obwiniać. Gomesa za NIEZBYT DOBRĄ grę, sędziego za błędy czy Malage za dobicie nas? Nasza wina i tyle.
Trudno, jakoś żyje się dalej. Trzeba się skupić na Juve.
0
Znowu mam problem
Potrzebuję kogoś kto wykupywał(?) sobie eleven bo mam kilka pytań. Jak coś to priv poproszę :)
1
Niestety tak. Chciałam już sobie powoli zaczynać wakacje, bo w końcu maj a tutaj takie coś...
1
Piłka nożna jak chyba każdy tutaj :D Oprócz tego interesuje się muzyką, sztuką (wiem, to pojęcie bardzo ogólne). Lubię też historię, koszykówkę i seriale :D
0
O, właśnie o tą chodziło :D dzięki wielkie
0
Hejka. Jak nazywała się taka stronka z transmisjami, było co tam home stream i była żółto błękitna. Wie ktoś może?
0
Nie, tutaj i tak bym raczej nie znalazła :D Pytam, bo znam kilka przypadków fajnych znajomości i ciekawi mnie, czy jest ich więcej :)
0
Liczą liczą, ale chodzi mi o takie wiesz... że dzielicie się przeżyciami, dużo o sobie wiecie itd :D
2
Ciekawi mnie, a może ktoś taki tu się trafi.
Poznaliście może kogoś na tej stronie, z kim macie dłuuuugi kontakt lub spotkaliście się w rzeczywistości (nie chodzi mi o zloty)? Może akurat tak, pochwalcie się :D
2
Patrzę właśnie na ankietę "czy wierzysz...". Z tego co pamiętam, przed rewanżem z PSG procentowo było trochę gorzej, mniej wierzących. Ciekawe ile z tych ponad 40% wierzy na serio. Z jednej strony to jest Barcelona, która może zrobić wszystko - pokazywała już to, ale z drugiej Juve to nieziemska drużyna, która raczej ma sposób żeby nie dać się objechać jak Paryżanie:) U mnie i tak przeważa ta pierwsza strona i to znacząco. Wiara czy tam naiwność, można to nazwać jak tylko chcecie :D
0
Chyba od zawsze tak było, wywoływanie sensacji przed ważnymi meczami. Rewanż z Bayernem, El Clasico, BARDZO ciekawe czemu piszą o tym akurat teraz ;)
0
Rakitić i Rafinha nie odejdą. Mimo wszechobecnej krytyki na temat Ivana muszę przyznać, że według mnie nie mamy drugiego takiego pomocnika. Można wytykać mu błędy, zarzucać brak formy ale Chorwat w wyższej formie jest płucami zespołu, biega od bramki do bramki. Co do Rafy to można zauważyć, że nadal jakieś nadzieje są w nim pokładane. Jest młody, ostatnio szło mu coraz lepiej ale niestety, rodzina Szklankantara daje o sobie znać :D Mathieu to dla mnie pewniaczek, Masche zobaczymy no i Arda...jakby rzucili takie 40mln to powodzenia, szerokiej drogi ale jakby nie odszedł a nowy trener jakoś by to poukładał to też nie będzie tragedii.
Dodatkowo, również liczę na włączenie Aleni(?) do składu :D
18
Nie powiedziałabym, że tak samo jak my. Wydaje mi się, że takie coś wpływa na CAŁĄ kadre, nie omija nikogo kto jest utożsamiany z Barceloną. Kibice po boisku nie biegają, szatni z Messim nie dzielą. Alcacer wie, co mówi i ma do tego pełne prawo. Pozdrawiam serdecznie ;)
31
Z jednej strony 3 bramki to mniej niż 4(wiem, niespodziewane) ale Juve jest, lub wydaje się, bardziej zorganizowaną drużyną niż PSG. Wszystko zweryfikuje rewanż, więc po prostu poczekajmy.
28
Jest częścią drużyny, istnieje, odczuwa i rozumie, więc się odzywa.
5
Właśnie chyba oglądają, więc nie mają czasu wchodzić tutaj ;)
0
Do matury długa droga u mnie, ale czytałam ostatnio o tym. Podobno musisz być na bieżąco z sytuacją polityczną na całym świecie, mogą Cię zapytać o ustawe która weszła stosunkowo niedawno. Niby bardzo trudno ogarnąć nawet samo rozszerzenie z wosu, ale jak mówisz, że to lubisz to raczej nie będziesz miał problemu :D
0
Mówiąc młodszych miałam na myśli bardziej tak 14-17 lat, o Tobie wiem - kojarzę :D
0
Dzień doberek
Są tutaj jacyś MŁODSI kibice z okolic Wrocławia? Z ciekawości pytam :D
0
Na eleven nie ma LM :)
18
Ja bym tak nie przesadzała. Neymar bardzo dorósł podczas ostatniego sezonu, w tamtej sytuacji ewidentnie puściły mu nerwy. Każdemu się zdarza, ale każdy okazuje to inaczej :)
11
Trzeba było chyba cudu, żeby ktoś nie wspomniał o tym meczu wtedy. Zanim dotarł by do domu to już 3 razy by wynik usłyszał. Do kina można iść w każdy inny dzień, i właśnie jeśli się NIE ma 13 lat to dziewczyna powinna zrozumieć :)
11
Oho, dobrze, że chociaż Barca B umie wykorzystywać potknięcia rywali. :)
0
Wiem, widziałam jak było. Kartka się należała, ale jakby sędzia chciał to by mógł porządnie upomnieć. Bardzo subiektywnie piszę, no ale w końcu mogę :) Ogólnie sędziowanie koszmarne, sporo błędów ale ta czerwona dla Neymara akurat zasłużona :)
0
Faul Neymara był głupi i niebezpieczny, więc jakoś nie widzę problemu. Bardziej boli mnie ta jego pierwsza żółta za wiązanie buta... To mogli sobie już darować jak dla mnie.
0
Serio? Muszę to policzyć jeszcze raz. Jednak trzeba się było uczyć tej matematyki :D
2
Ej, ale w sumie tragedii nie ma. Myślmy pozytywnie.
Real ma szanse jeszcze zgubić punkty (wiem, my też). Gdybyśmy wygrywali wszystko jak leci, to Real straciłby punkty w klasyku. Potem w maju mają Celte, która powiedzmy z nimi wygrywa i mamy mistrza. Z matematyki mam same pały, ale to jest chyba teoretycznie możliwe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Matematyczne szanse są, niby dlaczego naiwność? Z PSG 0% szans też było. Real może się z nas teraz śmiać, ale poczekajmy jeszcze. Wiara nic nie kosztuje :)
0
Można było liczyć na to, że Real się potknie - zrobił to, ale Barca musiała to wykorzystać, nie było innej możliwości. Teraz sytuacja jest piekielnie trudna, ale ja bym jeszcze nas nie skreślała. Szkoda, że chociaż punktu nie ma ale to nie ma kogo obwiniać. Gomesa za NIEZBYT DOBRĄ grę, sędziego za błędy czy Malage za dobicie nas? Nasza wina i tyle.
Trudno, jakoś żyje się dalej. Trzeba się skupić na Juve.
19
No tak, bo jak chłopak spędza czas z kumplami to wiadomo, że homoseksualista :P