Ej no właśnie:) Rozumiem, że jesteś Cule, jak my wszyscy tutaj, ale bez przesady:) Nie wmawiajmy sobie, że RM to najgorszy klub bo wiemy że tak nie jest. Idą za nami łeb w łeb i mimo wszystko mają bardzo wysoki poziom. Ich piłkarze są na skale światową, a puchary to nie wszystko.
2
Ej no właśnie:) Rozumiem, że jesteś Cule, jak my wszyscy tutaj, ale bez przesady:) Nie wmawiajmy sobie, że RM to najgorszy klub bo wiemy że tak nie jest. Idą za nami łeb w łeb i mimo wszystko mają bardzo wysoki poziom. Ich piłkarze są na skale światową, a puchary to nie wszystko.
0
Zawsze zaczynają wysoko:)
0
panowie? mam się obrazić?:D
0
wszystko się zna! tata nauczył!:D odezwijcie się jutro, idę oglądać, siemanko;)
0
ejno! a ja to co?:') wiem, rocznik 02....;')
0
i jeszcze nie mylę rożnego z karnym, cud!:D (tak, znam dziewczyny które to mylą:'))
0
a dokładniej?:D
0
Oj tam!:D Chyba nie jest aż tak źle:')
0
po co nagrywać?:D wejdziesz na tą stronę i bedziesz miał wszystko opisane krok po kroku!
0
Jak tak patrze na wasze profile, to ja się jeszcze nie urodziłam a wy już byliście kibicami!
0
o której dokładnie? aż mi się spać nie chce jak o tym myśle!
6
Chłopaki! O której zaczyna się mecz? Oglądacie?
0
atak?! nie ma lepszego ataku jak na razie, a ty chcesz go ulepszać? śmiech na sali
0
Ja myślałam że jemu się coś stało:') NIE STRASZCIE!
3
dzięki wielkie:D:)
0
Chłopaki, wytłumaczycie mi jak trzeba wpłacić kasę, jak chce zamówić te koszulki? Proszę, ważne:D
0
Ramos nie zostanie, jestem pewna.
0
A ostatnio było że Pogba nie jest do sprzedania, pamiętacie?
2
Superpuchar bez Lio? :( szkoda trochę..ale mamy mocny skład, wierzymy w nich
0
Po 30 wszystko się zaczyna.
3
To tylko moje zdanie:) nie musisz się ze mną zgadzać:) A w wyjazdówkach mimo że całokształtnie MI się podobają to czcionka jest słaba.
0
Śliczne są:) wszystkie mi się podobają, domowe też. Poziome pasy? CZAS NA ZMIANY!
0
Ostatnie zdanie podkreśla wszystko. Nie dorósł-ale kiedyś każdego to spotka. Treningi i częste występy zrobią swoje.
0
Coś jest na100%. Może to nieoszlifowany diament?
10
Mógłby pokazać wszystkim, którzy go hejtują że jednak jest coś wart:) powodzenia.
0
Messi! robiłam dwa razy ale cóż:')
0
Życzę mu, żeby kiedyś zagrał ze swoim synkiem na jednej murawie, w identycznych barwach!
0
I prawidłowo.
0
Można było się tego spodziewać
0
Neymar, eh Neymar...