2

Ej no właśnie:) Rozumiem, że jesteś Cule, jak my wszyscy tutaj, ale bez przesady:) Nie wmawiajmy sobie, że RM to najgorszy klub bo wiemy że tak nie jest. Idą za nami łeb w łeb i mimo wszystko mają bardzo wysoki poziom. Ich piłkarze są na skale światową, a puchary to nie wszystko.

0

Zawsze zaczynają wysoko:)

0

panowie? mam się obrazić?:D

0

wszystko się zna! tata nauczył!:D odezwijcie się jutro, idę oglądać, siemanko;)

0

ejno! a ja to co?:') wiem, rocznik 02....;')

0

i jeszcze nie mylę rożnego z karnym, cud!:D (tak, znam dziewczyny które to mylą:'))

0

a dokładniej?:D

0

Oj tam!:D Chyba nie jest aż tak źle:')

0

po co nagrywać?:D wejdziesz na tą stronę i bedziesz miał wszystko opisane krok po kroku!

0

Jak tak patrze na wasze profile, to ja się jeszcze nie urodziłam a wy już byliście kibicami!

0

o której dokładnie? aż mi się spać nie chce jak o tym myśle!

6

Chłopaki! O której zaczyna się mecz? Oglądacie?

0

atak?! nie ma lepszego ataku jak na razie, a ty chcesz go ulepszać? śmiech na sali

0

Ja myślałam że jemu się coś stało:') NIE STRASZCIE!

3

dzięki wielkie:D:)

0

Chłopaki, wytłumaczycie mi jak trzeba wpłacić kasę, jak chce zamówić te koszulki? Proszę, ważne:D

0

Ramos nie zostanie, jestem pewna.

0

A ostatnio było że Pogba nie jest do sprzedania, pamiętacie?

2

Superpuchar bez Lio? :( szkoda trochę..ale mamy mocny skład, wierzymy w nich

0

Po 30 wszystko się zaczyna.

3

To tylko moje zdanie:) nie musisz się ze mną zgadzać:) A w wyjazdówkach mimo że całokształtnie MI się podobają to czcionka jest słaba.

0

Śliczne są:) wszystkie mi się podobają, domowe też. Poziome pasy? CZAS NA ZMIANY!

0

Ostatnie zdanie podkreśla wszystko. Nie dorósł-ale kiedyś każdego to spotka. Treningi i częste występy zrobią swoje.

0

Coś jest na100%. Może to nieoszlifowany diament?

10

Mógłby pokazać wszystkim, którzy go hejtują że jednak jest coś wart:) powodzenia.

0

Messi! robiłam dwa razy ale cóż:')

0

Życzę mu, żeby kiedyś zagrał ze swoim synkiem na jednej murawie, w identycznych barwach!

0

I prawidłowo.

0

Można było się tego spodziewać

0

Neymar, eh Neymar...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?