0

To odłożę 150 i czekam:D

0

Daj spokój. On jest w wieku Leo (jeżeli się myle to przepraszam), wszystko przed nim.

0

Wiecie może, ile fifa 16 będzie kosztowała?

1

To trenerem może zostań!:)

0

Darek wrócił! :D *co z tego że wiedziałam to już jakąś godzinę temu*

0

pewnie nie bo nie.

0

Pogodziłam się już dawno że mają ograniczone minuty więc w czym problem?

0

musicie dzisiaj? w tak piękny dzień?:D

0

jeden Turan każdego nie zmieni

0

Nie ty jedyny!

0

ta, niech odejdą a my zostaniemy bez zmienników, tak tak

0

Mnie to osobiście psuję dobry humor, ale jak kto woli ;x

0

Online są, ale ja osobiście wolę przed telewizorem:c

0

Zgubiłam się na stronie Realu czy to nadal o Barcelonie? Co nas to obchodzi człowieku

0

przypominam Ci o meczach towarzyskich:)

10

Komentarz usunięty

1

Athletico powiadasz?

0

Jutro na przeglądzie na 100% ARDA TURAN PIŁKARZEM FCBARCELONY!

0

odświeżanie co kilka sekund się opłaciło!

0

Jeeeeeest! Dzięki Bogu!

9

Rozwijaj się, życzę Ci powodzenia ale nie w Chelsea!

0

Powód?:).

1

To jest jedna z ważniejszych decyzji a Tobie "wszystko jedno"? Fajnie masz.

9

Sto lat na zapas, bo wtedy Cie nie znajde pewnie!:D

0

Ludzie...ja co robić nocami nie mam a wy ligę opóźniacie! :D

0

Messi potrafi w reprezentacji pokazać siebie. A jeżeli Higuain grał 6 lat w Realu to powinien wiedzieć, że karne strzela się z otwartymi oczami.

0

Nie nazwałabym go tam gdyby grał tak w reprezentacji.

0

Real miał wiele niewypałów więc....

0

Autor narzeka na Lio ponieważ od niego można wymagać o wiele więcej.

0

Trener z jajami? Gdzie jesteś Simeone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?