7 lipca 2015, 12:45
0
To odłożę 150 i czekam:D
7 lipca 2015, 12:42
Daj spokój. On jest w wieku Leo (jeżeli się myle to przepraszam), wszystko przed nim.
7 lipca 2015, 12:41
Wiecie może, ile fifa 16 będzie kosztowała?
7 lipca 2015, 12:32
1
To trenerem może zostań!:)
6 lipca 2015, 22:17
Darek wrócił! :D *co z tego że wiedziałam to już jakąś godzinę temu*
6 lipca 2015, 22:16
pewnie nie bo nie.
6 lipca 2015, 22:11
Pogodziłam się już dawno że mają ograniczone minuty więc w czym problem?
6 lipca 2015, 22:02
musicie dzisiaj? w tak piękny dzień?:D
jeden Turan każdego nie zmieni
6 lipca 2015, 22:00
Nie ty jedyny!
6 lipca 2015, 21:59
ta, niech odejdą a my zostaniemy bez zmienników, tak tak
6 lipca 2015, 21:53
Mnie to osobiście psuję dobry humor, ale jak kto woli ;x
6 lipca 2015, 21:52
Online są, ale ja osobiście wolę przed telewizorem:c
6 lipca 2015, 21:49
Zgubiłam się na stronie Realu czy to nadal o Barcelonie? Co nas to obchodzi człowieku
6 lipca 2015, 21:48
przypominam Ci o meczach towarzyskich:)
6 lipca 2015, 21:44
10
Komentarz usunięty
6 lipca 2015, 21:25
Athletico powiadasz?
6 lipca 2015, 21:18
Jutro na przeglądzie na 100% ARDA TURAN PIŁKARZEM FCBARCELONY!
6 lipca 2015, 21:15
odświeżanie co kilka sekund się opłaciło!
6 lipca 2015, 21:12
Jeeeeeest! Dzięki Bogu!
6 lipca 2015, 20:46
9
Rozwijaj się, życzę Ci powodzenia ale nie w Chelsea!
6 lipca 2015, 20:27
Powód?:).
6 lipca 2015, 20:23
To jest jedna z ważniejszych decyzji a Tobie "wszystko jedno"? Fajnie masz.
6 lipca 2015, 20:13
Sto lat na zapas, bo wtedy Cie nie znajde pewnie!:D
6 lipca 2015, 20:05
Ludzie...ja co robić nocami nie mam a wy ligę opóźniacie! :D
6 lipca 2015, 18:41
Messi potrafi w reprezentacji pokazać siebie. A jeżeli Higuain grał 6 lat w Realu to powinien wiedzieć, że karne strzela się z otwartymi oczami.
6 lipca 2015, 18:14
Nie nazwałabym go tam gdyby grał tak w reprezentacji.
6 lipca 2015, 16:52
Real miał wiele niewypałów więc....
6 lipca 2015, 16:07
Autor narzeka na Lio ponieważ od niego można wymagać o wiele więcej.
6 lipca 2015, 15:54
Trener z jajami? Gdzie jesteś Simeone?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
To odłożę 150 i czekam:D
0
Daj spokój. On jest w wieku Leo (jeżeli się myle to przepraszam), wszystko przed nim.
0
Wiecie może, ile fifa 16 będzie kosztowała?
1
To trenerem może zostań!:)
0
Darek wrócił! :D *co z tego że wiedziałam to już jakąś godzinę temu*
0
pewnie nie bo nie.
0
Pogodziłam się już dawno że mają ograniczone minuty więc w czym problem?
0
musicie dzisiaj? w tak piękny dzień?:D
0
jeden Turan każdego nie zmieni
0
Nie ty jedyny!
0
ta, niech odejdą a my zostaniemy bez zmienników, tak tak
0
Mnie to osobiście psuję dobry humor, ale jak kto woli ;x
0
Online są, ale ja osobiście wolę przed telewizorem:c
0
Zgubiłam się na stronie Realu czy to nadal o Barcelonie? Co nas to obchodzi człowieku
0
przypominam Ci o meczach towarzyskich:)
10
Komentarz usunięty
1
Athletico powiadasz?
0
Jutro na przeglądzie na 100% ARDA TURAN PIŁKARZEM FCBARCELONY!
0
odświeżanie co kilka sekund się opłaciło!
0
Jeeeeeest! Dzięki Bogu!
9
Rozwijaj się, życzę Ci powodzenia ale nie w Chelsea!
0
Powód?:).
1
To jest jedna z ważniejszych decyzji a Tobie "wszystko jedno"? Fajnie masz.
9
Sto lat na zapas, bo wtedy Cie nie znajde pewnie!:D
0
Ludzie...ja co robić nocami nie mam a wy ligę opóźniacie! :D
0
Messi potrafi w reprezentacji pokazać siebie. A jeżeli Higuain grał 6 lat w Realu to powinien wiedzieć, że karne strzela się z otwartymi oczami.
0
Nie nazwałabym go tam gdyby grał tak w reprezentacji.
0
Real miał wiele niewypałów więc....
0
Autor narzeka na Lio ponieważ od niego można wymagać o wiele więcej.
0
Trener z jajami? Gdzie jesteś Simeone?