Ja dowiedziałam się kilka miesięcy temu podczas dyskusji z moim tatą.:) Jego ojciec bardzo lubił jakiegoś aktora który się nazywał Ronaldo, więc synowi tak dał:D
Przecież Ronaldo to nie nazwisko, lecz drugie imię które jego tata nadał mu na cześć jakiegoś aktora, dokładnie nie wiem bo nie bardzo mnie to nie interesuje...
odbiegając od tematu, wbiłam na chwilę na grupkę fanów Realu... wdałam się z nimi w dyskusję, jak na 10 latków to przyznam że dość ostro walczyli, ale odpuściłam sobie kiedy na pytanie jak na nazwisko ma Cristiano odpowiedzieli że Ronaldo:') pożegnałam się z nimi bardzo szybko
Teraz piszecie że to nie prawda co powiedział, że pewnie kłamie, że pod publikę. Ogarnijcie się! Będąc w Atletico miał wychwalać Barcelone pod niebiosa? Ma szacunek do klubu. Teraz może powiedzieć co chce i koniec.
De Gea nr1? A co z Cristiano? Ja w pierwszej kolejności nauczyłabym go grać zespołowo, ale trenerką nie jestem. Ronaldo nie pozwoli żeby jakiś ''nowy'' zajął jego miejsce.
0
Ja dowiedziałam się kilka miesięcy temu podczas dyskusji z moim tatą.:) Jego ojciec bardzo lubił jakiegoś aktora który się nazywał Ronaldo, więc synowi tak dał:D
0
Widziałam już tyyyle komentarzy że Arda nie głosował na Messiego że już mnie coś bierze jak widze kolejne.
0
Przecież Ronaldo to nie nazwisko, lecz drugie imię które jego tata nadał mu na cześć jakiegoś aktora, dokładnie nie wiem bo nie bardzo mnie to nie interesuje...
0
jaka zawiść? mówię jak było. Prawdziwy "fan" CR7 wiedziałby że Ronaldo to nie nazwisko:)
1
Boże nie zachowuj się jak dziecko zapatrzone w jednego zawodnika. Tamten sezon Cris miał lepszy i już.
5
odbiegając od tematu, wbiłam na chwilę na grupkę fanów Realu... wdałam się z nimi w dyskusję, jak na 10 latków to przyznam że dość ostro walczyli, ale odpuściłam sobie kiedy na pytanie jak na nazwisko ma Cristiano odpowiedzieli że Ronaldo:') pożegnałam się z nimi bardzo szybko
0
Teraz piszecie że to nie prawda co powiedział, że pewnie kłamie, że pod publikę. Ogarnijcie się! Będąc w Atletico miał wychwalać Barcelone pod niebiosa? Ma szacunek do klubu. Teraz może powiedzieć co chce i koniec.
6
Kocham Messiego, ale niektorzy tutaj sa w niego tak zapatrzeni ze dla nich kazdy sezon jest ideolo.
0
przez 2-3 lata może pomóc w zdobyciu 2-3 trypletów
1
Nie liczy się ile zapłacili, tylko czy się zwróci.
0
Grali bez niego w CA, i widzisz jak im poszło.
0
Bardzo dobrze! Zobaczymy na kogo będą zrzucali winę jak Leo nie będzie.
0
On jest świetny niestety u nas nie ma "pola do popisu".
0
Ma zostać i się w pewien sposób marnować? Trochę bezsens.
0
Eh...Pedro.
0
A mi chodzi o to, że jeżeli skupią się na nim to Ronaldo zacznie im odwalać bo ktoś będzie OGÓŁEM lepszy i bęxzie w centrum uwagi.
0
De Gea nr1? A co z Cristiano? Ja w pierwszej kolejności nauczyłabym go grać zespołowo, ale trenerką nie jestem. Ronaldo nie pozwoli żeby jakiś ''nowy'' zajął jego miejsce.
0
Ja liczę na znaczą różnice punktów między nami a Realem, bo podejrzewam że będą na 2 miejscu.
0
Co więcej, mogą obronić te trofea w jeszcze lepszym stylu, z większą przewagą bramkową.
0
Ja mimo wszystko wolałabym Masche jako "pierwszego"
0
Gdybyśmy brali teraz samych młodziaków, mało doświadczonych to z trypletem moglibyśmy się pożegnać:)
5
Bo droga Realu jak widać do wygranej ich nie doprowadziła.
1
Co ma wiek do tego jak gra? Spójrz na Inieste, młody nie jest, ale to nadal nasz mistrzunio. Obejrzyj jakis mecz z Ibrą i tu wróć
2
Ibra? Słaby? A o tym samym człowieku rozmawiamy?
0
Daj spokój.....znów mi smutno
0
Skoro jest dobry to te dwa/trzy lata się opłacą, a że wartość spada to rzecz normalna
2
A właśnie....co z Ivanem i Neymarem? I ich włosami?
1
Samper? Widzę go w niedalekiej przyszłości w wyjściowej 11.
0
:o dobra, dzwonie do taty niech dokłada 150 na wszelki wypadek...i tak gra więcej niż ja
1
Przepraszamy, zapomnieliśmy kto tu jest najmądrzejszy.