0

Ja dowiedziałam się kilka miesięcy temu podczas dyskusji z moim tatą.:) Jego ojciec bardzo lubił jakiegoś aktora który się nazywał Ronaldo, więc synowi tak dał:D

0

Widziałam już tyyyle komentarzy że Arda nie głosował na Messiego że już mnie coś bierze jak widze kolejne.

0

Przecież Ronaldo to nie nazwisko, lecz drugie imię które jego tata nadał mu na cześć jakiegoś aktora, dokładnie nie wiem bo nie bardzo mnie to nie interesuje...

0

jaka zawiść? mówię jak było. Prawdziwy "fan" CR7 wiedziałby że Ronaldo to nie nazwisko:)

1

Boże nie zachowuj się jak dziecko zapatrzone w jednego zawodnika. Tamten sezon Cris miał lepszy i już.

5

odbiegając od tematu, wbiłam na chwilę na grupkę fanów Realu... wdałam się z nimi w dyskusję, jak na 10 latków to przyznam że dość ostro walczyli, ale odpuściłam sobie kiedy na pytanie jak na nazwisko ma Cristiano odpowiedzieli że Ronaldo:') pożegnałam się z nimi bardzo szybko

0

Teraz piszecie że to nie prawda co powiedział, że pewnie kłamie, że pod publikę. Ogarnijcie się! Będąc w Atletico miał wychwalać Barcelone pod niebiosa? Ma szacunek do klubu. Teraz może powiedzieć co chce i koniec.

6

Kocham Messiego, ale niektorzy tutaj sa w niego tak zapatrzeni ze dla nich kazdy sezon jest ideolo.

0

przez 2-3 lata może pomóc w zdobyciu 2-3 trypletów

1

Nie liczy się ile zapłacili, tylko czy się zwróci.

0

Grali bez niego w CA, i widzisz jak im poszło.

0

Bardzo dobrze! Zobaczymy na kogo będą zrzucali winę jak Leo nie będzie.

0

On jest świetny niestety u nas nie ma "pola do popisu".

0

Ma zostać i się w pewien sposób marnować? Trochę bezsens.

0

Eh...Pedro.

0

A mi chodzi o to, że jeżeli skupią się na nim to Ronaldo zacznie im odwalać bo ktoś będzie OGÓŁEM lepszy i bęxzie w centrum uwagi.

0

De Gea nr1? A co z Cristiano? Ja w pierwszej kolejności nauczyłabym go grać zespołowo, ale trenerką nie jestem. Ronaldo nie pozwoli żeby jakiś ''nowy'' zajął jego miejsce.

0

Ja liczę na znaczą różnice punktów między nami a Realem, bo podejrzewam że będą na 2 miejscu.

0

Co więcej, mogą obronić te trofea w jeszcze lepszym stylu, z większą przewagą bramkową.

0

Ja mimo wszystko wolałabym Masche jako "pierwszego"

0

Gdybyśmy brali teraz samych młodziaków, mało doświadczonych to z trypletem moglibyśmy się pożegnać:)

5

Bo droga Realu jak widać do wygranej ich nie doprowadziła.

1

Co ma wiek do tego jak gra? Spójrz na Inieste, młody nie jest, ale to nadal nasz mistrzunio. Obejrzyj jakis mecz z Ibrą i tu wróć

2

Ibra? Słaby? A o tym samym człowieku rozmawiamy?

0

Daj spokój.....znów mi smutno

0

Skoro jest dobry to te dwa/trzy lata się opłacą, a że wartość spada to rzecz normalna

2

A właśnie....co z Ivanem i Neymarem? I ich włosami?

1

Samper? Widzę go w niedalekiej przyszłości w wyjściowej 11.

0

:o dobra, dzwonie do taty niech dokłada 150 na wszelki wypadek...i tak gra więcej niż ja

1

Przepraszamy, zapomnieliśmy kto tu jest najmądrzejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?