22 lipca 2015, 00:46
1
najpopularniejsza była kilka miesięcy temu, tak MI się wydaje:D
22 lipca 2015, 00:43
0
to lol jeszcze istnieje?:D
22 lipca 2015, 00:42
Nie związane z tematem, ale mój kot ma dzisiaj urodziny!:D Ogląda ze mną każdy mecz, co z tego że z zamkniętymi oczami, wierny Katalończyk! :D
22 lipca 2015, 00:00
Gdyby to nie był pierwszy mecz po przerwie to pewnie bym się tak nie jarała:D
21 lipca 2015, 23:56
Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze skupiona, w oczekiwaniu na bramkę :D
4
Czy tylko ja chcę zobaczyć w tym meczu Sampera?
21 lipca 2015, 23:55
haa, mało prawdopodobne :D
21 lipca 2015, 23:52
kurcze, argumenty nie do podważenia! :(
21 lipca 2015, 23:51
Radze się położyć, żeby w trakcie meczu nie zasnąć:D Chociaż pewnie takie emocje będą że jak zasnąć:D
21 lipca 2015, 23:50
2
screena robie! :D
21 lipca 2015, 23:49
większość z nas ma mocny łeb, damy radę:D
21 lipca 2015, 20:59
oszczędziłeś moich późniejszych próśb o transmisje, dzięki!
20 lipca 2015, 20:13
Nie chwalcie się tak bo dołujecie człowieka który był RAZ na CN i na więcej się jak na razie nie zanosi:/
20 lipca 2015, 20:08
Oooooooooo, człowieku..
20 lipca 2015, 16:04
Boże.....zjedź kilka odp. niżej i było o tym pisane. Ile można powtarzać
20 lipca 2015, 15:17
Skoro ma możliwość odpoczynku, dlaczego ma nie skorzystać?
20 lipca 2015, 14:35
Błędy są rzeczą ludzką, ŚRODA 5 RANO
20 lipca 2015, 12:24
Łatwiej powiedzieć kogo bym nie chciała. Pogba, 3x nie.
20 lipca 2015, 12:07
Ten mecz nie jest jutro! Ile można mówić.
20 lipca 2015, 12:05
Na tej stronie jest błąd:)
20 lipca 2015, 10:58
10
Cholera...Mimo wszystko Leo też człowiek, aż dziwne że on się starzeje:(
20 lipca 2015, 10:37
Dzięki za informacje:) Miałabym zarwaną nockę na darmo
20 lipca 2015, 08:58
5 rano nie zalicza się do jutra?
19 lipca 2015, 12:30
To już za dwa dni?! Dopiero co za 20 miało być...Jak to leci szybko.
19 lipca 2015, 12:10
Aaaaaaaa teraz przez tydzień będzie gówno-burza bo wam się coś nie podoba. Rozumiem że możecie wyrazić swoje zdanie ale to i tak nie zmieni wygranego jeju
19 lipca 2015, 00:50
A, dzięki za wytłumaczenie bo już myślałam że mnie coś ominęło:D
19 lipca 2015, 00:45
A można wiedzieć, zakładaliście się o coś czy co?
19 lipca 2015, 00:42
Barto wygrał i usuwają:/
18 lipca 2015, 19:56
Tego bym nie powiedziała:) On jest świetnym piłkarzem - nagród się za nic nie zdobywa.
18 lipca 2015, 19:34
Nie strzelał? Sorka nie oglądałam
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
najpopularniejsza była kilka miesięcy temu, tak MI się wydaje:D
0
to lol jeszcze istnieje?:D
0
Nie związane z tematem, ale mój kot ma dzisiaj urodziny!:D Ogląda ze mną każdy mecz, co z tego że z zamkniętymi oczami, wierny Katalończyk! :D
0
Gdyby to nie był pierwszy mecz po przerwie to pewnie bym się tak nie jarała:D
0
Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze skupiona, w oczekiwaniu na bramkę :D
4
Czy tylko ja chcę zobaczyć w tym meczu Sampera?
1
haa, mało prawdopodobne :D
0
kurcze, argumenty nie do podważenia! :(
4
Radze się położyć, żeby w trakcie meczu nie zasnąć:D Chociaż pewnie takie emocje będą że jak zasnąć:D
2
screena robie! :D
1
większość z nas ma mocny łeb, damy radę:D
2
oszczędziłeś moich późniejszych próśb o transmisje, dzięki!
0
Nie chwalcie się tak bo dołujecie człowieka który był RAZ na CN i na więcej się jak na razie nie zanosi:/
4
Oooooooooo, człowieku..
0
Boże.....zjedź kilka odp. niżej i było o tym pisane. Ile można powtarzać
0
Skoro ma możliwość odpoczynku, dlaczego ma nie skorzystać?
0
Błędy są rzeczą ludzką, ŚRODA 5 RANO
1
Łatwiej powiedzieć kogo bym nie chciała. Pogba, 3x nie.
0
Ten mecz nie jest jutro! Ile można mówić.
0
Na tej stronie jest błąd:)
10
Cholera...Mimo wszystko Leo też człowiek, aż dziwne że on się starzeje:(
0
Dzięki za informacje:) Miałabym zarwaną nockę na darmo
0
5 rano nie zalicza się do jutra?
1
To już za dwa dni?! Dopiero co za 20 miało być...Jak to leci szybko.
4
Aaaaaaaa teraz przez tydzień będzie gówno-burza bo wam się coś nie podoba. Rozumiem że możecie wyrazić swoje zdanie ale to i tak nie zmieni wygranego jeju
0
A, dzięki za wytłumaczenie bo już myślałam że mnie coś ominęło:D
0
A można wiedzieć, zakładaliście się o coś czy co?
0
Barto wygrał i usuwają:/
0
Tego bym nie powiedziała:) On jest świetnym piłkarzem - nagród się za nic nie zdobywa.
0
Nie strzelał? Sorka nie oglądałam