1

najpopularniejsza była kilka miesięcy temu, tak MI się wydaje:D

0

to lol jeszcze istnieje?:D

0

Nie związane z tematem, ale mój kot ma dzisiaj urodziny!:D Ogląda ze mną każdy mecz, co z tego że z zamkniętymi oczami, wierny Katalończyk! :D

0

Gdyby to nie był pierwszy mecz po przerwie to pewnie bym się tak nie jarała:D

0

Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze skupiona, w oczekiwaniu na bramkę :D

4

Czy tylko ja chcę zobaczyć w tym meczu Sampera?

1

haa, mało prawdopodobne :D

0

kurcze, argumenty nie do podważenia! :(

4

Radze się położyć, żeby w trakcie meczu nie zasnąć:D Chociaż pewnie takie emocje będą że jak zasnąć:D

2

screena robie! :D

1

większość z nas ma mocny łeb, damy radę:D

2

oszczędziłeś moich późniejszych próśb o transmisje, dzięki!

0

Nie chwalcie się tak bo dołujecie człowieka który był RAZ na CN i na więcej się jak na razie nie zanosi:/

4

Oooooooooo, człowieku..

0

Boże.....zjedź kilka odp. niżej i było o tym pisane. Ile można powtarzać

0

Skoro ma możliwość odpoczynku, dlaczego ma nie skorzystać?

0

Błędy są rzeczą ludzką, ŚRODA 5 RANO

1

Łatwiej powiedzieć kogo bym nie chciała. Pogba, 3x nie.

0

Ten mecz nie jest jutro! Ile można mówić.

0

Na tej stronie jest błąd:)

10

Cholera...Mimo wszystko Leo też człowiek, aż dziwne że on się starzeje:(

0

Dzięki za informacje:) Miałabym zarwaną nockę na darmo

0

5 rano nie zalicza się do jutra?

1

To już za dwa dni?! Dopiero co za 20 miało być...Jak to leci szybko.

4

Aaaaaaaa teraz przez tydzień będzie gówno-burza bo wam się coś nie podoba. Rozumiem że możecie wyrazić swoje zdanie ale to i tak nie zmieni wygranego jeju

0

A, dzięki za wytłumaczenie bo już myślałam że mnie coś ominęło:D

0

A można wiedzieć, zakładaliście się o coś czy co?

0

Barto wygrał i usuwają:/

0

Tego bym nie powiedziała:) On jest świetnym piłkarzem - nagród się za nic nie zdobywa.

0

Nie strzelał? Sorka nie oglądałam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?