29 lipca 2015, 12:41
4
I tak pokazali się z nie najgorszej strony:)
29 lipca 2015, 12:39
5
Większość kibiców Realu nie wie też, że Ronaldo to nie nazwisko Cristiano :')
29 lipca 2015, 12:38
2
Moźna było się tego spodziewać:)
29 lipca 2015, 12:36
0
Raaacja.
29 lipca 2015, 12:33
1
Że co prosze..... :D
29 lipca 2015, 12:32
Kontuzje to prawdziwy pech.
29 lipca 2015, 12:28
Ja też wole oglądać ligowe mecze, wiadomo - ciekawsze i o coś. Ale z braku niczego dobre to.
29 lipca 2015, 12:23
Bartra po prostu słabo i już.
29 lipca 2015, 12:22
Zgadzam się. :)
29 lipca 2015, 12:20
Nie ma sprawy/Lucho
29 lipca 2015, 12:13
6
Zaczyna mi się bardziej podobać gra Sandro. Zdecydowanie i siła. Będzie z niego bardzo dobry zawodnik, mam nadzieje że to Barça go wyuczy.
29 lipca 2015, 12:06
Zgadzam się.
29 lipca 2015, 04:07
Masip...
29 lipca 2015, 04:05
No, gratulacje Chelsea.
28 lipca 2015, 21:23
No, nie są złe :D
28 lipca 2015, 21:06
Chyba tak:D Napiszę jeden, a reszta myśli że pewnie ma jakiś powód i szum robią:)
28 lipca 2015, 20:48
Heil też świetnie te filmy montuje, cudo
28 lipca 2015, 20:41
Obiecaj że wstaniesz!:D
28 lipca 2015, 20:33
28 lipca 2015, 20:27
Czeeekaj!
28 lipca 2015, 20:14
Nie wyobrażam sobie wystawiania ocen na stronie bez Xaviego, a co dopiero wyobrazić sobie mecz w pełnym składzie, bez niego..
28 lipca 2015, 20:12
Nie pasuje mu biały:/
28 lipca 2015, 20:10
Iść spać? 2 w nocy to prawie dzień:D
28 lipca 2015, 19:58
Ja też nie wiem dlaczego kolega/koleżanka tak twierdzi:D
28 lipca 2015, 19:52
Ja też nie rozumiem:D figo był/jest 100x gorszy, a teraz piszą że Cesc zdrajca:D
28 lipca 2015, 19:51
Ja też go lubię:D Jedynym piłkarzem Barcy którego nie lubię nie nie polubię jest figo.
28 lipca 2015, 19:50
Chyba jednak luis figo.
28 lipca 2015, 15:33
I tak najgorsi są Ci niby śmieszni.
28 lipca 2015, 14:32
To pewne.
28 lipca 2015, 14:30
Wg mnie Ter Stegen jest bardzo przyszłościowy. Mam nadzieje, że wytrzyma z nami jak najdłużej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
I tak pokazali się z nie najgorszej strony:)
5
Większość kibiców Realu nie wie też, że Ronaldo to nie nazwisko Cristiano :')
2
Moźna było się tego spodziewać:)
0
Raaacja.
1
Że co prosze..... :D
0
Kontuzje to prawdziwy pech.
2
Ja też wole oglądać ligowe mecze, wiadomo - ciekawsze i o coś. Ale z braku niczego dobre to.
0
Bartra po prostu słabo i już.
0
Zgadzam się. :)
0
Nie ma sprawy/Lucho
6
Zaczyna mi się bardziej podobać gra Sandro. Zdecydowanie i siła. Będzie z niego bardzo dobry zawodnik, mam nadzieje że to Barça go wyuczy.
0
Zgadzam się.
0
Masip...
0
No, gratulacje Chelsea.
0
No, nie są złe :D
0
Chyba tak:D Napiszę jeden, a reszta myśli że pewnie ma jakiś powód i szum robią:)
6
Heil też świetnie te filmy montuje, cudo
6
Obiecaj że wstaniesz!:D
1
1
Czeeekaj!
1
Nie wyobrażam sobie wystawiania ocen na stronie bez Xaviego, a co dopiero wyobrazić sobie mecz w pełnym składzie, bez niego..
0
Nie pasuje mu biały:/
0
Iść spać? 2 w nocy to prawie dzień:D
0
Ja też nie wiem dlaczego kolega/koleżanka tak twierdzi:D
2
Ja też nie rozumiem:D figo był/jest 100x gorszy, a teraz piszą że Cesc zdrajca:D
0
Ja też go lubię:D Jedynym piłkarzem Barcy którego nie lubię nie nie polubię jest figo.
5
Chyba jednak luis figo.
0
I tak najgorsi są Ci niby śmieszni.
2
To pewne.
1
Wg mnie Ter Stegen jest bardzo przyszłościowy. Mam nadzieje, że wytrzyma z nami jak najdłużej