4

I tak pokazali się z nie najgorszej strony:)

5

Większość kibiców Realu nie wie też, że Ronaldo to nie nazwisko Cristiano :')

2

Moźna było się tego spodziewać:)

0

Raaacja.

1

Że co prosze..... :D

0

Kontuzje to prawdziwy pech.

2

Ja też wole oglądać ligowe mecze, wiadomo - ciekawsze i o coś. Ale z braku niczego dobre to.

0

Bartra po prostu słabo i już.

0

Zgadzam się. :)

0

Nie ma sprawy/Lucho

6

Zaczyna mi się bardziej podobać gra Sandro. Zdecydowanie i siła. Będzie z niego bardzo dobry zawodnik, mam nadzieje że to Barça go wyuczy.

0

Zgadzam się.

0

Masip...

0

No, gratulacje Chelsea.

0

No, nie są złe :D

0

Chyba tak:D Napiszę jeden, a reszta myśli że pewnie ma jakiś powód i szum robią:)

6

Heil też świetnie te filmy montuje, cudo

6

Obiecaj że wstaniesz!:D

1

:)

1

Czeeekaj!

1

Nie wyobrażam sobie wystawiania ocen na stronie bez Xaviego, a co dopiero wyobrazić sobie mecz w pełnym składzie, bez niego..

0

Nie pasuje mu biały:/

0

Iść spać? 2 w nocy to prawie dzień:D

0

Ja też nie wiem dlaczego kolega/koleżanka tak twierdzi:D

2

Ja też nie rozumiem:D figo był/jest 100x gorszy, a teraz piszą że Cesc zdrajca:D

0

Ja też go lubię:D Jedynym piłkarzem Barcy którego nie lubię nie nie polubię jest figo.

5

Chyba jednak luis figo.

0

I tak najgorsi są Ci niby śmieszni.

2

To pewne.

1

Wg mnie Ter Stegen jest bardzo przyszłościowy. Mam nadzieje, że wytrzyma z nami jak najdłużej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?