0

Nie e, to nie żadna tajemnica przecież:''') Ale przyznaj, ładnie to napisałam prawda?:D //Chociaż tak, boje się fanów Lewego:D

0

Sprawdź wiadomości prywatne, super to wytłumaczyłam:')

0

Dużo mi zrobił:D

0

Co Ci Milan zrobił kolego?:D

0

U mnie to samo;')

0

Wg mnie on jest jednym z najlepszym piłkarzy w historii. Tyle w temacie, dziękuje, cześć.

2

Że co...... Nie dobra ja nie komentuje już tego:) Żegnam, miłego dnia.

6

To żart prawda?:)

0

Bezpiecznej podróży czy coś:D

0

Wyjdźmy z tego meczu bez kontuzji i to już będzie coś.

1

Derby Londynu ciekawsze!:)

0

"kamiQiX wysepil" hahahaahhahaahah no nieźle:')

1

W sumie racja;D

0

Widze, kolega się postarał:D

0

Kilka treningów i znów będą w idealnej formie.

0

Przecież to normalne...wakacje miał.

0

Pewnie :D.

0

Szkoda go troche.

0

Gdybym wiedziała to bym Ci pomogła:(

0

Kurde... Kolejny się wybiera do Barcelony... Miłej wycieczki:")

0

Wiesz co...:') I Ty, i nasz kolega Wiśnia wybieracie się do Barcelony... No ale cóż, miłej wycieczki!:D

0

Zazdroszcze, ale miłej wycieczki kolego:D

5

Jeśli coś będzie wiadomo to nie martw się - będzie spam komentarzami na ten temat.:)

3

I te spacje przed znakami interpunkcyjnymi...

0

Zasadnicze zmienianie czegoś, co działa idealnie byłoby czystą głupotą.

0

Okejka zgłaszaj, powodzenia

2

Pozdrawiam.

0

Boże............

0

Ja też im zazdroszczę Vallejo:(

0

Zgadzam się, nie warto ryzykować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?