2 sierpnia 2015, 18:36
0
Nie e, to nie żadna tajemnica przecież:''') Ale przyznaj, ładnie to napisałam prawda?:D //Chociaż tak, boje się fanów Lewego:D
2 sierpnia 2015, 18:30
Sprawdź wiadomości prywatne, super to wytłumaczyłam:')
2 sierpnia 2015, 18:17
Dużo mi zrobił:D
2 sierpnia 2015, 18:02
Co Ci Milan zrobił kolego?:D
2 sierpnia 2015, 18:01
U mnie to samo;')
2 sierpnia 2015, 17:37
Wg mnie on jest jednym z najlepszym piłkarzy w historii. Tyle w temacie, dziękuje, cześć.
2 sierpnia 2015, 17:24
2
Że co...... Nie dobra ja nie komentuje już tego:) Żegnam, miłego dnia.
2 sierpnia 2015, 15:57
6
To żart prawda?:)
2 sierpnia 2015, 15:16
Bezpiecznej podróży czy coś:D
2 sierpnia 2015, 15:02
Wyjdźmy z tego meczu bez kontuzji i to już będzie coś.
2 sierpnia 2015, 14:49
1
Derby Londynu ciekawsze!:)
2 sierpnia 2015, 14:39
"kamiQiX wysepil" hahahaahhahaahah no nieźle:')
2 sierpnia 2015, 14:32
W sumie racja;D
2 sierpnia 2015, 14:29
Widze, kolega się postarał:D
2 sierpnia 2015, 14:28
Kilka treningów i znów będą w idealnej formie.
2 sierpnia 2015, 14:25
Przecież to normalne...wakacje miał.
2 sierpnia 2015, 14:15
Pewnie :D.
2 sierpnia 2015, 14:10
Szkoda go troche.
1 sierpnia 2015, 22:48
Gdybym wiedziała to bym Ci pomogła:(
1 sierpnia 2015, 22:27
Kurde... Kolejny się wybiera do Barcelony... Miłej wycieczki:")
1 sierpnia 2015, 22:20
Wiesz co...:') I Ty, i nasz kolega Wiśnia wybieracie się do Barcelony... No ale cóż, miłej wycieczki!:D
1 sierpnia 2015, 22:10
Zazdroszcze, ale miłej wycieczki kolego:D
1 sierpnia 2015, 21:00
5
Jeśli coś będzie wiadomo to nie martw się - będzie spam komentarzami na ten temat.:)
1 sierpnia 2015, 10:41
3
I te spacje przed znakami interpunkcyjnymi...
1 sierpnia 2015, 10:21
Zasadnicze zmienianie czegoś, co działa idealnie byłoby czystą głupotą.
31 lipca 2015, 23:19
Okejka zgłaszaj, powodzenia
31 lipca 2015, 22:50
Pozdrawiam.
31 lipca 2015, 22:01
Boże............
31 lipca 2015, 21:25
Ja też im zazdroszczę Vallejo:(
31 lipca 2015, 21:18
Zgadzam się, nie warto ryzykować.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie e, to nie żadna tajemnica przecież:''') Ale przyznaj, ładnie to napisałam prawda?:D //Chociaż tak, boje się fanów Lewego:D
0
Sprawdź wiadomości prywatne, super to wytłumaczyłam:')
0
Dużo mi zrobił:D
0
Co Ci Milan zrobił kolego?:D
0
U mnie to samo;')
0
Wg mnie on jest jednym z najlepszym piłkarzy w historii. Tyle w temacie, dziękuje, cześć.
2
Że co...... Nie dobra ja nie komentuje już tego:) Żegnam, miłego dnia.
6
To żart prawda?:)
0
Bezpiecznej podróży czy coś:D
0
Wyjdźmy z tego meczu bez kontuzji i to już będzie coś.
1
Derby Londynu ciekawsze!:)
0
"kamiQiX wysepil" hahahaahhahaahah no nieźle:')
1
W sumie racja;D
0
Widze, kolega się postarał:D
0
Kilka treningów i znów będą w idealnej formie.
0
Przecież to normalne...wakacje miał.
0
Pewnie :D.
0
Szkoda go troche.
0
Gdybym wiedziała to bym Ci pomogła:(
0
Kurde... Kolejny się wybiera do Barcelony... Miłej wycieczki:")
0
Wiesz co...:') I Ty, i nasz kolega Wiśnia wybieracie się do Barcelony... No ale cóż, miłej wycieczki!:D
0
Zazdroszcze, ale miłej wycieczki kolego:D
5
Jeśli coś będzie wiadomo to nie martw się - będzie spam komentarzami na ten temat.:)
3
I te spacje przed znakami interpunkcyjnymi...
0
Zasadnicze zmienianie czegoś, co działa idealnie byłoby czystą głupotą.
0
Okejka zgłaszaj, powodzenia
2
Pozdrawiam.
0
Boże............
0
Ja też im zazdroszczę Vallejo:(
0
Zgadzam się, nie warto ryzykować.