12 sierpnia 2015, 21:14
1
Czy tylko mnie to nie śmieszy czy to nie jest śmieszne?
12 sierpnia 2015, 20:49
0
Jak oni szybko te gole strzelają... Przed chwilą czytałam komentarz o 4 golu..
12 sierpnia 2015, 20:48
Leo to geniusz, i pokazuje to na każdym kroku.
12 sierpnia 2015, 20:39
Płakać nie będę:) :D
12 sierpnia 2015, 20:31
2
Wiem, pisali o Tobie w komentarzach :D
12 sierpnia 2015, 20:30
Jeżeli wstawienie linka do meczu (raz) można nazwać spamowaniem to tak.
12 sierpnia 2015, 20:24
3
Wiadomo kto wygra :D a co do wczorajszego meczu to emocje były:D Chciałam tu komentować ale ban był, niestety;D
11 sierpnia 2015, 20:16
Komentarz usunięty
11 sierpnia 2015, 19:33
Oo Rafa.
11 sierpnia 2015, 00:40
Licze na rewanż za 8 dni!:D A tak serio to luz, nie ma za co!:*
11 sierpnia 2015, 00:22
6
O no rzeczywiście! Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i coś tam jeszcze, nie jestem dobra w pisaniu życzeń:D:*
10 sierpnia 2015, 23:57
adidas
10 sierpnia 2015, 15:51
Nie oddamy Vermy.
10 sierpnia 2015, 15:44
Coooo? Za co dostał bana?
10 sierpnia 2015, 15:39
To i tak macie luz, 39 stopni w pokoju mam:(
9 sierpnia 2015, 23:47
Przeczytaj dwie
9 sierpnia 2015, 23:22
Nie ma ryzyka nie ma pucharów.
9 sierpnia 2015, 23:15
e tam, ja też bym z nim zdj zrobiła gdyby była okazja.
9 sierpnia 2015, 22:30
4
i prawidłowo! :D
9 sierpnia 2015, 22:19
Geniusz!
9 sierpnia 2015, 20:44
ale śliczny
9 sierpnia 2015, 20:27
Tak, Douglas też.
9 sierpnia 2015, 19:17
9 sierpnia 2015, 19:06
9 sierpnia 2015, 18:47
Ale jak ktoś wklei coś śmiesznego z rm.pl to jakoś od razu reagują.
9 sierpnia 2015, 18:44
JA nawet zrozumiałam :D
9 sierpnia 2015, 18:40
Zrób to dla mnie i idź już stąd:)
9 sierpnia 2015, 18:38
Jak każdy Hala Dzieciak ma tak nasrane w głowie jak ty to współczuje Realowi kibiców.
9 sierpnia 2015, 18:37
To już żenada tak trochę, że ludzie dostają bany za gówno a jakiś typ znowu spamuje i nic.
9 sierpnia 2015, 18:36
Ja się zastanawiam tylko co tacy ludzie mają w głowie:'')
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Czy tylko mnie to nie śmieszy czy to nie jest śmieszne?
0
Jak oni szybko te gole strzelają... Przed chwilą czytałam komentarz o 4 golu..
0
Leo to geniusz, i pokazuje to na każdym kroku.
0
Płakać nie będę:) :D
2
Wiem, pisali o Tobie w komentarzach :D
0
Jeżeli wstawienie linka do meczu (raz) można nazwać spamowaniem to tak.
3
Wiadomo kto wygra :D a co do wczorajszego meczu to emocje były:D Chciałam tu komentować ale ban był, niestety;D
0
Komentarz usunięty
0
Oo Rafa.
1
Licze na rewanż za 8 dni!:D A tak serio to luz, nie ma za co!:*
6
O no rzeczywiście! Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i coś tam jeszcze, nie jestem dobra w pisaniu życzeń:D:*
0
adidas
0
Nie oddamy Vermy.
2
Coooo? Za co dostał bana?
0
To i tak macie luz, 39 stopni w pokoju mam:(
0
Przeczytaj dwie
0
Nie ma ryzyka nie ma pucharów.
0
e tam, ja też bym z nim zdj zrobiła gdyby była okazja.
4
i prawidłowo! :D
0
Geniusz!
0
ale śliczny
1
Tak, Douglas też.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Ale jak ktoś wklei coś śmiesznego z rm.pl to jakoś od razu reagują.
0
JA nawet zrozumiałam :D
0
Zrób to dla mnie i idź już stąd:)
0
Jak każdy Hala Dzieciak ma tak nasrane w głowie jak ty to współczuje Realowi kibiców.
3
To już żenada tak trochę, że ludzie dostają bany za gówno a jakiś typ znowu spamuje i nic.
0
Ja się zastanawiam tylko co tacy ludzie mają w głowie:'')