1

Czy tylko mnie to nie śmieszy czy to nie jest śmieszne?

0

Jak oni szybko te gole strzelają... Przed chwilą czytałam komentarz o 4 golu..

0

Leo to geniusz, i pokazuje to na każdym kroku.

0

Płakać nie będę:) :D

2

Wiem, pisali o Tobie w komentarzach :D

0

Jeżeli wstawienie linka do meczu (raz) można nazwać spamowaniem to tak.

3

Wiadomo kto wygra :D a co do wczorajszego meczu to emocje były:D Chciałam tu komentować ale ban był, niestety;D

0

Komentarz usunięty

0

Oo Rafa.

1

Licze na rewanż za 8 dni!:D A tak serio to luz, nie ma za co!:*

6

O no rzeczywiście! Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i coś tam jeszcze, nie jestem dobra w pisaniu życzeń:D:*

0

adidas

0

Nie oddamy Vermy.

2

Coooo? Za co dostał bana?

0

To i tak macie luz, 39 stopni w pokoju mam:(

0

Przeczytaj dwie

0

Nie ma ryzyka nie ma pucharów.

0

e tam, ja też bym z nim zdj zrobiła gdyby była okazja.

4

i prawidłowo! :D

0

Geniusz!

0

ale śliczny

1

Tak, Douglas też.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ale jak ktoś wklei coś śmiesznego z rm.pl to jakoś od razu reagują.

0

JA nawet zrozumiałam :D

0

Zrób to dla mnie i idź już stąd:)

0

Jak każdy Hala Dzieciak ma tak nasrane w głowie jak ty to współczuje Realowi kibiców.

3

To już żenada tak trochę, że ludzie dostają bany za gówno a jakiś typ znowu spamuje i nic.

0

Ja się zastanawiam tylko co tacy ludzie mają w głowie:'')

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?