9 sierpnia 2015, 18:35
0
Pojebało Cie do reszty?:)
9 sierpnia 2015, 18:11
1
Chodzi mi głównie o te powikłania, które mogą się długo ciągnąć. Nic mi się nie pomyliło, nie martw się.
9 sierpnia 2015, 18:04
"błaha choroba jak świnka"? Wiesz w ogóle, co to jest za choroba?
9 sierpnia 2015, 17:59
3
Może i by zabrakło :D Ale no to jest moje (i zapewne 3268265257293 innych osób) marzenie, żeby ich zobaczyć tak blisko:D
9 sierpnia 2015, 17:05
Neymar robi wielką różnice w grze. Chyba inne mecze oglądałeś:)
9 sierpnia 2015, 17:00
Podziwiam Cie za ten spokój, odpada nam trzeci najlepszy zawodnik w drużynie. Rezerwowi? Okej, są. Ale chyba lepiej byłoby gdyby Neymar mógł grać, tak?
9 sierpnia 2015, 16:56
Może jeszcze powiesz że nic się nie stało? Może to lepiej że odpadł na 15 dni?
9 sierpnia 2015, 15:58
24
No wyobraź to sobie, możesz z nim tak luźno pogadać.... Niebo
9 sierpnia 2015, 15:51
22
O tym marzy większość ludzi...
9 sierpnia 2015, 14:43
Ejej, nie mów tak ogólnie, bo są tutaj też te normalne:')
9 sierpnia 2015, 14:39
Co w tym śmiesznego?
9 sierpnia 2015, 14:12
Dobra sorka, nie zrozumiałam:D
9 sierpnia 2015, 14:01
Wg mnie Ronaldo jest lepszy od Pedro, ale cóż:D
9 sierpnia 2015, 13:57
Komentarz usunięty
9 sierpnia 2015, 13:46
Jakiś Ty zabawny kolego:D
9 sierpnia 2015, 13:44
O Boże...
9 sierpnia 2015, 00:52
Dobra dawać mi tu deszcz i burze to będę zadowolona
9 sierpnia 2015, 00:44
I bardzo dobrze!!:D
9 sierpnia 2015, 00:31
40 to ja w pokoju miałam, ile było na dworze to nawet nie chce wiedzieć:'')
9 sierpnia 2015, 00:07
19
Zazdroszcze każdemu u kogo pada:(
8 sierpnia 2015, 23:54
Przypadek?
8 sierpnia 2015, 23:49
2
Ty tutaj z a w s z e czuwasz:') Albo mi się tak wydaje:D
8 sierpnia 2015, 23:48
Ja też podziwiam:'''')
8 sierpnia 2015, 23:45
On od początku był "biały" sercem. Na 100%.
8 sierpnia 2015, 23:36
8
Czekałam aż ktoś go poprawi:D
8 sierpnia 2015, 23:35
Jak wygrywać to wszystko. :D
8 sierpnia 2015, 22:13
Roma nie grała słabo...
8 sierpnia 2015, 22:12
Błagam was, przecież przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji...:')
8 sierpnia 2015, 21:42
było już:)
7 sierpnia 2015, 19:05
Mnie jakoś nie..:')
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Pojebało Cie do reszty?:)
1
Chodzi mi głównie o te powikłania, które mogą się długo ciągnąć. Nic mi się nie pomyliło, nie martw się.
0
"błaha choroba jak świnka"? Wiesz w ogóle, co to jest za choroba?
3
Może i by zabrakło :D Ale no to jest moje (i zapewne 3268265257293 innych osób) marzenie, żeby ich zobaczyć tak blisko:D
0
Neymar robi wielką różnice w grze. Chyba inne mecze oglądałeś:)
1
Podziwiam Cie za ten spokój, odpada nam trzeci najlepszy zawodnik w drużynie. Rezerwowi? Okej, są. Ale chyba lepiej byłoby gdyby Neymar mógł grać, tak?
0
Może jeszcze powiesz że nic się nie stało? Może to lepiej że odpadł na 15 dni?
24
No wyobraź to sobie, możesz z nim tak luźno pogadać.... Niebo
22
O tym marzy większość ludzi...
3
Ejej, nie mów tak ogólnie, bo są tutaj też te normalne:')
1
Co w tym śmiesznego?
0
Dobra sorka, nie zrozumiałam:D
0
Wg mnie Ronaldo jest lepszy od Pedro, ale cóż:D
0
Komentarz usunięty
1
Jakiś Ty zabawny kolego:D
0
O Boże...
0
Dobra dawać mi tu deszcz i burze to będę zadowolona
1
I bardzo dobrze!!:D
0
40 to ja w pokoju miałam, ile było na dworze to nawet nie chce wiedzieć:'')
19
Zazdroszcze każdemu u kogo pada:(
0
Przypadek?
2
Ty tutaj z a w s z e czuwasz:') Albo mi się tak wydaje:D
0
Ja też podziwiam:'''')
2
On od początku był "biały" sercem. Na 100%.
8
Czekałam aż ktoś go poprawi:D
0
Jak wygrywać to wszystko. :D
0
Roma nie grała słabo...
0
Błagam was, przecież przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji...:')
0
było już:)
0
Mnie jakoś nie..:')