0

Pojebało Cie do reszty?:)

1

Chodzi mi głównie o te powikłania, które mogą się długo ciągnąć. Nic mi się nie pomyliło, nie martw się.

0

"błaha choroba jak świnka"? Wiesz w ogóle, co to jest za choroba?

3

Może i by zabrakło :D Ale no to jest moje (i zapewne 3268265257293 innych osób) marzenie, żeby ich zobaczyć tak blisko:D

0

Neymar robi wielką różnice w grze. Chyba inne mecze oglądałeś:)

1

Podziwiam Cie za ten spokój, odpada nam trzeci najlepszy zawodnik w drużynie. Rezerwowi? Okej, są. Ale chyba lepiej byłoby gdyby Neymar mógł grać, tak?

0

Może jeszcze powiesz że nic się nie stało? Może to lepiej że odpadł na 15 dni?

24

No wyobraź to sobie, możesz z nim tak luźno pogadać.... Niebo

22

O tym marzy większość ludzi...

3

Ejej, nie mów tak ogólnie, bo są tutaj też te normalne:')

1

Co w tym śmiesznego?

0

Dobra sorka, nie zrozumiałam:D

0

Wg mnie Ronaldo jest lepszy od Pedro, ale cóż:D

0

Komentarz usunięty

1

Jakiś Ty zabawny kolego:D

0

O Boże...

0

Dobra dawać mi tu deszcz i burze to będę zadowolona

1

I bardzo dobrze!!:D

0

40 to ja w pokoju miałam, ile było na dworze to nawet nie chce wiedzieć:'')

19

Zazdroszcze każdemu u kogo pada:(

0

Przypadek?

2

Ty tutaj z a w s z e czuwasz:') Albo mi się tak wydaje:D

0

Ja też podziwiam:'''')

2

On od początku był "biały" sercem. Na 100%.

8

Czekałam aż ktoś go poprawi:D

0

Jak wygrywać to wszystko. :D

0

Roma nie grała słabo...

0

Błagam was, przecież przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji...:')

0

było już:)

0

Mnie jakoś nie..:')

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?