14 sierpnia 2015, 20:31
1
Ja muszę poszukać podobnej damskiej, bo też mi się spodobała :D
14 sierpnia 2015, 20:27
0
Ale ta bordowa (o ile to jest bordowy) też ładna.
14 sierpnia 2015, 20:24
2
Wg mnie lepszy granatowy:D
14 sierpnia 2015, 20:20
No tak, w prawym górnym rogu na stronie głównej zawsze jest napisane, ale pozostaje nam im wybaczyć.
14 sierpnia 2015, 20:09
3
prawy górny róg... tvp
14 sierpnia 2015, 20:08
Jestem za!
14 sierpnia 2015, 18:23
Komentarz usunięty
14 sierpnia 2015, 18:21
14 sierpnia 2015, 17:56
Serio mówisz...?
14 sierpnia 2015, 17:51
9
Co to jest hhahahaahahah
14 sierpnia 2015, 17:45
O Michał wyślij mi to na fb bo tutaj zgubie:')
14 sierpnia 2015, 17:39
5
I miejmy nadzieje że się nie zbliży.:)
14 sierpnia 2015, 17:34
Google. Jakby co to jest tam na 100% bo sama wczoraj sprawdzałam.
14 sierpnia 2015, 17:29
No mogły być lepsze..
14 sierpnia 2015, 17:23
Nie mów tak nawet! :D Napierw spróbuj obecną do piłki nożnej zachęcić, a w ostateczności poszukaj kibicki, takich nawet sporo:)
14 sierpnia 2015, 17:16
"Marudna kobieta" Ty się ciesz że masz a nie narzekaj!:D
14 sierpnia 2015, 16:53
Jakie mądrości? Czepiasz się innych a swoich błędów nie widzisz, i te argumenty są na poziomie podstawówki. Pozdrawiam.
14 sierpnia 2015, 16:50
"Kiedyś" :(
14 sierpnia 2015, 16:42
Jeśli to nie problem to też bym poprosiła:)
14 sierpnia 2015, 16:39
Przepraszam ale jeśli już mowa o gimnazjum, to przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji:)
14 sierpnia 2015, 16:18
Oby Messi miał dzisiaj dobry dzień, wtedy wszystko będzie łatwiejsze.
14 sierpnia 2015, 15:35
14 sierpnia 2015, 15:04
Masz racje, Messi też już wystarczająco się nabiegał, zagrajmy bez niego.
14 sierpnia 2015, 14:50
Nie no spoko :D
14 sierpnia 2015, 14:29
... Gdyby było coś wiadomo byłby spam pod głównym artykułem.
14 sierpnia 2015, 13:44
To musisz mieć ważny powód żeby Barcy nie obejrzeć :D
14 sierpnia 2015, 03:08
W ogóle ocena Mathieu to nieporozumienie.
14 sierpnia 2015, 03:01
8
figo* kolego:D
14 sierpnia 2015, 02:59
Z tego co zaobserwowałam, Ty zawsze wieczorem się pojawiasz, w dzień jakoś rzadko Cie tu widze.
14 sierpnia 2015, 02:44
Ocena Mathieu to chyba błąd redakcji:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ja muszę poszukać podobnej damskiej, bo też mi się spodobała :D
0
Ale ta bordowa (o ile to jest bordowy) też ładna.
2
Wg mnie lepszy granatowy:D
1
No tak, w prawym górnym rogu na stronie głównej zawsze jest napisane, ale pozostaje nam im wybaczyć.
3
prawy górny róg... tvp
1
Jestem za!
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Serio mówisz...?
9
Co to jest hhahahaahahah
0
O Michał wyślij mi to na fb bo tutaj zgubie:')
5
I miejmy nadzieje że się nie zbliży.:)
0
Google. Jakby co to jest tam na 100% bo sama wczoraj sprawdzałam.
0
No mogły być lepsze..
2
Nie mów tak nawet! :D Napierw spróbuj obecną do piłki nożnej zachęcić, a w ostateczności poszukaj kibicki, takich nawet sporo:)
3
"Marudna kobieta" Ty się ciesz że masz a nie narzekaj!:D
1
Jakie mądrości? Czepiasz się innych a swoich błędów nie widzisz, i te argumenty są na poziomie podstawówki. Pozdrawiam.
0
"Kiedyś" :(
0
Jeśli to nie problem to też bym poprosiła:)
1
Przepraszam ale jeśli już mowa o gimnazjum, to przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji:)
1
Oby Messi miał dzisiaj dobry dzień, wtedy wszystko będzie łatwiejsze.
0
Komentarz usunięty
0
Masz racje, Messi też już wystarczająco się nabiegał, zagrajmy bez niego.
0
Nie no spoko :D
3
...
Gdyby było coś wiadomo byłby spam pod głównym artykułem.
2
To musisz mieć ważny powód żeby Barcy nie obejrzeć :D
0
W ogóle ocena Mathieu to nieporozumienie.
8
figo* kolego:D
0
Z tego co zaobserwowałam, Ty zawsze wieczorem się pojawiasz, w dzień jakoś rzadko Cie tu widze.
0
Ocena Mathieu to chyba błąd redakcji:)