1

Ja muszę poszukać podobnej damskiej, bo też mi się spodobała :D

0

Ale ta bordowa (o ile to jest bordowy) też ładna.

2

Wg mnie lepszy granatowy:D

1

No tak, w prawym górnym rogu na stronie głównej zawsze jest napisane, ale pozostaje nam im wybaczyć.

3

prawy górny róg... tvp

1

Jestem za!

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Serio mówisz...?

9

Co to jest hhahahaahahah

0

O Michał wyślij mi to na fb bo tutaj zgubie:')

5

I miejmy nadzieje że się nie zbliży.:)

0

Google. Jakby co to jest tam na 100% bo sama wczoraj sprawdzałam.

0

No mogły być lepsze..

2

Nie mów tak nawet! :D Napierw spróbuj obecną do piłki nożnej zachęcić, a w ostateczności poszukaj kibicki, takich nawet sporo:)

3

"Marudna kobieta" Ty się ciesz że masz a nie narzekaj!:D

1

Jakie mądrości? Czepiasz się innych a swoich błędów nie widzisz, i te argumenty są na poziomie podstawówki. Pozdrawiam.

0

"Kiedyś" :(

0

Jeśli to nie problem to też bym poprosiła:)

1

Przepraszam ale jeśli już mowa o gimnazjum, to przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji:)

1

Oby Messi miał dzisiaj dobry dzień, wtedy wszystko będzie łatwiejsze.

0

Komentarz usunięty

0

Masz racje, Messi też już wystarczająco się nabiegał, zagrajmy bez niego.

0

Nie no spoko :D

3

...
Gdyby było coś wiadomo byłby spam pod głównym artykułem.

2

To musisz mieć ważny powód żeby Barcy nie obejrzeć :D

0

W ogóle ocena Mathieu to nieporozumienie.

8

figo* kolego:D

0

Z tego co zaobserwowałam, Ty zawsze wieczorem się pojawiasz, w dzień jakoś rzadko Cie tu widze.

0

Ocena Mathieu to chyba błąd redakcji:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?