No tak, ja też wierze i to bardzo. To w końcu Barça, Klub mistrzów. :D Niech będzie dogrywka i gol Pedro! Albo może... lepiej bez dogrywki, zniszczyć ich w regulaminowym czasie gry!
Ale Bravo jest lepszym bramkarzem, widać to po tym jak broni i jak się zachowuje w "groźnych" sytuacjach. Ter Stegen jeszcze kilka lat i będzie o niebo lepszy.
1
Komentarz usunięty
3
Dokładnie.
0
Komentarz usunięty
0
No ładnie ładnie.
0
Pewne jest, że racje będzie miało jedno z nas.
1
Podoba mi się, i jeszcze bez sponsora!
24
Ale na szczęscie nie Ty decydujesz czy zdobędziemy SPH. My wierzymy.
1
Obyś miał racje!
2
Nie zmieniaj nigdy profilowego, ono jest super. I łatwo Cie rozpoznać:D
0
Oj dobra, daj spokój chłopakowi :D
0
Troszkę w dupe dostała od Basków.
7
A ja Ci radze jej to powiedzieć jak najszybciej, bo ktoś inny to zrobi:)
0
Komentarz usunięty
0
Plan jest zajebisty.:D
0
Ale po to jest Bravo w drużynie, by bronić, prawda?
34
Niszczymy ich w regulaminowym czasie gry i zgarniamy puchar, to moja propozycja.
6
To akurat oczywiste kolego :D
0
No tak, ja też wierze i to bardzo. To w końcu Barça, Klub mistrzów. :D Niech będzie dogrywka i gol Pedro! Albo może... lepiej bez dogrywki, zniszczyć ich w regulaminowym czasie gry!
4
Nie mylisz się. :)
0
Czekamy.
0
Zgadzam się, do Neuera mu dużo brakuje.
0
Ale Bravo jest lepszym bramkarzem, widać to po tym jak broni i jak się zachowuje w "groźnych" sytuacjach. Ter Stegen jeszcze kilka lat i będzie o niebo lepszy.
0
Napisałam tylko, że to byłaby dobra wiadomość. Od czego jest w drużynie mocniejszy Bravo? Od siedzenia na ławce?
13
Ter Stegen na ławce to byłaby dobra wiadomość.
0
Ale chyba zamiast Ter Stegena może wejść Bravo...
8
Lub gol Pedro w 115 minucie.
0
Zobaczymy w poniedziałek :D
0
To jest Barca, najlepszy klub na świecie:D
0
To w takim razie jestem głupia i naiwna. :)
1
Bilbao w tym meczu grało super no i wygrali. Ale mam nadzieje że tylko w tym. VeB!