1

Komentarz usunięty

3

Dokładnie.

0

Komentarz usunięty

0

No ładnie ładnie.

0

Pewne jest, że racje będzie miało jedno z nas.

1

Podoba mi się, i jeszcze bez sponsora!

24

Ale na szczęscie nie Ty decydujesz czy zdobędziemy SPH. My wierzymy.

1

Obyś miał racje!

2

Nie zmieniaj nigdy profilowego, ono jest super. I łatwo Cie rozpoznać:D

0

Oj dobra, daj spokój chłopakowi :D

0

Troszkę w dupe dostała od Basków.

7

A ja Ci radze jej to powiedzieć jak najszybciej, bo ktoś inny to zrobi:)

0

Komentarz usunięty

0

Plan jest zajebisty.:D

0

Ale po to jest Bravo w drużynie, by bronić, prawda?

34

Niszczymy ich w regulaminowym czasie gry i zgarniamy puchar, to moja propozycja.

6

To akurat oczywiste kolego :D

0

No tak, ja też wierze i to bardzo. To w końcu Barça, Klub mistrzów. :D Niech będzie dogrywka i gol Pedro! Albo może... lepiej bez dogrywki, zniszczyć ich w regulaminowym czasie gry!

4

Nie mylisz się. :)

0

Czekamy.

0

Zgadzam się, do Neuera mu dużo brakuje.

0

Ale Bravo jest lepszym bramkarzem, widać to po tym jak broni i jak się zachowuje w "groźnych" sytuacjach. Ter Stegen jeszcze kilka lat i będzie o niebo lepszy.

0

Napisałam tylko, że to byłaby dobra wiadomość. Od czego jest w drużynie mocniejszy Bravo? Od siedzenia na ławce?

13

Ter Stegen na ławce to byłaby dobra wiadomość.

0

Ale chyba zamiast Ter Stegena może wejść Bravo...

8

Lub gol Pedro w 115 minucie.

0

Zobaczymy w poniedziałek :D

0

To jest Barca, najlepszy klub na świecie:D

0

To w takim razie jestem głupia i naiwna. :)

1

Bilbao w tym meczu grało super no i wygrali. Ale mam nadzieje że tylko w tym. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?